Získajte SSL certifikát zadarmo a zabezpečte svoje stránky teraz

Chráňte svoje webové stránky a návštevníkov tým, že ponúknete bezpečné a šifrované pripojenie. Budujte dôveru v značku a zlepšujte svoje pozície vo vyhľadávačoch pomocou nášho bezplatného SSL certifikátu – k dispozícii pre všetky hostingové balíčky.

Získajte SSL certifikát zadarmo a zabezpečte svoje stránky teraz

Certifikát SSL zadarmo ku všetkým našim balíčkom

Kúpte si jeden z našich hostingových balíčkov a získajte SSL zadarmo.

Platobné podmienky

Rozdiel medzi bezplatnými a platenými SSL certifikátmi

V Hostingeri je náš bezplatný SSL certifikát rovnako bezpečný ako platené certifikáty. Používame certifikát overený doménou, ktorý je v súlade s normou PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), takže ide o štandardný SSL certifikát, ktorý je vynikajúci na ochranu všetkých typov webových stránok.
Pokiaľ ide o úroveň zabezpečenia, medzi bezplatnými a platenými SSL certifikátmi nie je žiadny rozdiel. Oba poskytujú silné šifrovanie na bezpečné prepojenie vášho webu a jeho návštevníkov.
Zobrazujú tiež základné indikátory, ktoré ukazujú, že webová lokalita je bez rizika – predponu HTTPS a ikonu visiaceho zámku v adresnom riadku hlavných prehliadačov.
Všetky certifikáty obnovujeme automaticky a bezplatne, čím používateľom poskytujeme väčšie pohodlie a pomáhame im šetriť peniaze.
Rozdiel medzi bezplatnými a platenými SSL certifikátmi

K čomu je SSL certifikát potrebný?

Zabezpečte svoju webovú stránku

Pridaním SSL certifikátu na stránku ochránite všetky súkromné informácie zdieľané medzi vami a návštevníkmi pred neoprávnenými používateľmi. Naše certifikáty SSL tiež používajú 256-bitové šifrovanie, ktoré je priemyselným štandardom na ochranu údajov.
K čomu je SSL certifikát potrebný?

Súlad s normami PCI DSS

Online firmy, ktoré prijímajú transakcie a pracujú s prihlasovacími údajmi návštevníkov, musia spĺňať bezpečnostné štandardy PCI, ktoré zahŕňajú i ochranu SSL. Bez tohto bezpečnostného prvku by webové stránky vystavili svojich návštevníkov riziku a nesplnili by predpisy.
Súlad s normami PCI DSS

Budovanie dôvery

Po zapnutí SSL ochrany bude adresa URL vášho webu začínať skratkou HTTPS a v adresnom riadku sa zobrazí ikona visiaceho zámku. Tieto prvky ukazujú návštevníkom, že vaša webová lokalita používa SSL protokol a je bezriziková, takže vedia, že ich prihlasovacie údaje a údaje o transakciách sú v bezpečí.
Budovanie dôvery

Zvýšte svoje hodnorenie na Google

Certifikát SSL poskytuje ďalšiu vrstvu zabezpečenia a pridáva do URL adresy stránky predponu HTTPS, ktorú vyhľadávač považuje za dôležitú súčasť dobrého zobrazenia stránky. Preto Google s najväčšou pravdepodobnosťou umiestni webové stránky s certifikátom SSL na vyššie miesta vo výsledkoch vyhľadávania, čím zvyšuje ich viditeľnosť a organickú návštevnosť.
Zvýšte svoje hodnorenie na Google

Ako fungujú SSL certifikáty

01

Nadviazanie spojenia

Keď sa vám podarí úspešne získať alebo kúpiť SSL certifikát, webové stránky získajú verejný a súkromný kľúč. Keď používatelia pristupujú na webovú lokalitu, ich prehliadač si vyžiada jej SSL certifikát a verejný kľúč, aby overil, či je dôveryhodná.

02

Šifrovanie dát

Ak sa to podarí, prehliadač vygeneruje dva symetrické kľúče a jeden z nich odošle webovému serveru pomocou verejného kľúča. Keď server kľúč dostane, použije na dešifrovanie svoj súkromný kľúč. Prehliadač a server teraz môžu vytvoriť bezpečné spojenie na prenos informácií.

03

Vizuálne ukazovatele

Webová lokalita s úspešnou inštaláciou protokolu SSL bude mať v adresnom riadku viacero indikátorov – ikonu visiaceho zámku a predponu HTTPS v URL adrese webovej lokality. V závislosti od typu certifikátu môžu majitelia webových lokalít zobraziť aj pečať lokality, aby zvýšili jej dôveryhodnosť.

Často kladené otázky o SSL certifikátoch

Nájdite odpovede na často kladené otázky o našich SSL certifikátoch a balíčkoch.

Čo je SSL?

Icon

Prečo potrebujem SSL certifikát?

Icon

Má moja webová stránka SSL certifikát?

Icon

Aké typy SSL certifikátov existujú?

Icon

Aký SSL certifikát zvoliť?

Icon

Ako získám bezplatný SSL certifikát?

Icon

Ako dlho trvá, kým sa nový certifikát SSL stane aktívnym?

Icon

Ako si obnoviť SSL certifikát?

Icon

Pomôže mi SSL so SEO?

Icon

Môžem si na Hostingeri nainštalovať vlastný SSL certifikát?

Icon