Navrhnuté pre váš rast

Aby boli služby spoločnosti Hostinger ešte výkonnejšie a rýchlejšie, nemôžeme sa spoliehať len na najnovšie technológie. Preto sú našou najväčšou silou naše tímy spolupracovníkov, ktoré neustále pracujú na ich implementácii.

Navrhnuté pre váš rast
Rýchlosť

Rýchlosť

Doba odozvy 11-274 ms.

Podpora

Podpora

Nepretržitý živý chat.

Efektivita

Efektivita

Najlepší pomer cena/kvalita.

Jednoduchosť

Jednoduchosť

9 z 10 ľudí považuje náš hPanel za prehľadný a intuitívny.

Dátové centrá

Všetky údaje – zabezpečené

Vaše webové stránky chránime pomocou viacerých úrovní zabezpečenia proti zlyhaniu, RAID-10, denného alebo týždenného zálohovania. Všetkých našich 10 dátových centier je rozmiestnených po celom svete, aby vaše webové stránky boli rýchle v každej krajine. Vaši návštevníci si budú môcť vychutnať najnižšiu latenciu a bezkonkurenčnú spoľahlivosť, pretože používame globálne prepojené dátové centrá Tier-3.

V balíčkoch je zahrnuté:

Vlastný hPanel, správca prístupu, webový server LiteSpeed, bezplatné SSL, interne vyvinuté WAF.

Všetky údaje – zabezpečené

Infraštruktúra

Maximálna efektivita

Bezpečnosť, rýchly výkon a stabilita sú rovnako dôležité. Snažíme sa udržať 99,99 % prevádzkyschopnosť vašich webových stránok. Naše servery pracujú na CloudLinux – poprednom operačnom systéme pre poskytovateľov hostingu. Pravidelne obnovujeme naše systémy, chránime servery pred útokmi DDoS a zvyšujeme ich rýchlosť pomocou najnovších technológií LiteSpeed.

V balíčkoch je zahrnuté:

Denné zálohovanie, CloudLinux, LVE kontajnery pre izoláciu účtov, Wanguard anti-DDoS ochrana na prepínačoch v reálnom čase, plne SSD servery.

Maximálna efektivita

Hpanel

Vytvorené na plynulé ovládanie

Sme hrdí na náš vlastný hPanel. Od jeho zrodu v roku 2011 dolaďujeme každý aspekt nášho produktu tak, aby sme poskytovali hosting, ktorý je intuitívny pre začiatočníkov a jednoduchý pre profesionálov. hPanel je preložený do 17 jazykov a má vlastnú službu WordPress migrácie pre rýchlu automatickú migráciu.

Vytvorené na plynulé ovládanie

Podpora

Zameranie na úspech

Veríme, že najlepší spôsob, ako doviesť zákazníkov k úspechu, je ukázať, ako problém riešiť. Náš technický tím je tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vás navigoval pri riešení akýchkoľvek problémov, ktoré sa vyskytnú pri práci s vašou webovou stránkou.

Zameranie na úspech

Vyskúšajte si naše produkty v praxi

Najnovšie vydania blogu

Ochrana súkromia v WHOIS

Oct 05, 2022Aktualizácie produktov

Cítili ste sa niekedy nepríjemne vďaka všetkým osobným informáciám, ktoré musíte poskytnúť pri registrácii domény?

Autor: Klaudijus J.

Protokoly prístupov od Hostingeru

Jul 30, 2022Aktualizácie produktov

Všetci používatelia Hostingeru majú možnosť vyskúšať si praktické protokoly klientských prístupov. Táto funkcia vám umožňuje zistiť, kto na váš web pristupuje, a podľa toho filtrovať návštevnosť.

Autor: Florence S.

WordPress Staging Tool

Jun 27, 2022Aktualizácie produktov

Predtým, ako sme začiatkom tohto roka predstavili funkciu WordPress staging, používatelia si museli vytvoriť svoje vlastné pracovné prostredie na testovanie stránok.

Autor: Yoga K.