Technológia Budúcej Generácie

It does not matter if it is faster hardware, an innovative network architecture or a new software solution, we will be among the first to implement it.

Hostinger Global Data Centers

Hostinger Global Data Centers

Our servers are deployed in 7 different regions -> UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania (coming soon). Customers can enjoy lowest latency and reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Hostinger Data Redundancy

Hostinger Data Redundancy

Všetky údaje na serveroch sú chránené viacerými úrovňami zabezpečovacích systémov, zálohami RAID-10, dennými alebo týždennými zálohami.

Vysoká dostupnosť hostinger

Vysoká dostupnosť hostinger

Všetky naše DC majú duálne uplinky s viacerými ISP. My chránime našich zákazníkov pred hrozbami DDos a to prostredníctvom ochrany viacerých vrstiev, analyzátorom návštevnosti Wanguard anti-DDoS a inteligentnými pravidlami brány firewall na úrovni prepínačov. Bitninja alebo Imunify360 (webová aplikačná brána firewall) na každom serveri, voliteľný Cloudflare pre každý účet, ako aj vlastné pravidlá webového servera, aby ste sa uistili, že vaše stránky sú dobre chránené pred akýmikoľvek druhmi útokov.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Získajte lepšie SEO, udržte si svojich zákazníkov a konverzie s najnovšími aktualizáciami, ktoré môžu vykonávať až 3x viac požiadaviek za sekundu.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Prevádzkujeme jedinečné nasadenie vyrovnávacej pamäte, ktoré sa skladá z viacvrstvovej vyrovnávacej pamäte vo vrstve webových služieb (Nginx), ako aj memcached vidlice z Twitteru (fatcache). To môže výrazne znížiť čas načítania statického, ako aj dynamického obsahu. CMS systémy ako wordpress, joomla ukazujú takmer 10-násobné zlepšenie času načítania s povolenou pamäťou cache.

Hostinger Scalable Architecture

Hostinger Scalable Architecture

Čas nasadenia nového servera sa pohybuje okolo 10 minút. Máme plne automatizovaný bootstrap proces. Tlačová sila, zástrčka sieťových káblov, - automatizačné kopy (kickstart, ansible) a server ide online.

Hostinger plne riadený

Hostinger plne riadený

Zabezpečujeme, aby servery a všetka infraštruktúra boli v prevádzke, všetky balíčky sú aktuálne. Všetci inžinieri sú v pohotovosti na Pagerduty, máme takmer okamžitú reakciu na incidenty. Taktiež sme nastavili prediktívne monitorovanie cez Prometheus, takže sme schopní predchádzať problémom ešte predtým, ako sa vyskytnú.

Obnova po havárii hostiteľa

Obnova po havárii hostiteľa

V prípade neplánovanej udalosti môžeme váš účet obnoviť podľa poslednej snímku v priebehu niekoľkých minút. My sa postaráme o úplné a postupné zálohovanie pre všetky vaše účty, aby sme zabezpečili, že vaše dáta ostanú v bezpečí.

Vlastné hPanelSprávca prístupuOpenResty nginx + luaIntegrácia CloudflareIntegrácia LetsEncryptDenné zálohovanieCloudLinuxKontajnery LVE na izoláciu účtovSSD Pohony pre extrémne rýchlostiWanguard ochrana proti DDoS v reálnom čase na prepínačochZjednodušené a automatizované nasadenia serverovintercomHTTP/2Proaktívne a prediktívne monitorovanie serveraMonitorovanie reaktívneho servera v reálnom časeMikro cache NginxInteligentný WAF (Web Application firewall) na každom serveriMemcached (rozcestník Twitter - Fatcache)

Najlepšia výkonnosť WordPress vo svojej triede

HTTP/2 and IPv6 enabled, PHP7, NGINX caching, GZIP compression, spam and threat detection.

Get better SEO, visitor retention, and conversions with cutting-edge technology, which can serve up to 3x more requests per second.

Average WordPress response time 0 ms.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste so službou Hostinger spokojní na 100 %, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.

Zistiť viacZnačka záruky vrátenia peňazí