Technológia budúcej generácie

Nezáleží na tom, či ide rýchlejší hardvér, inovatívnu sieťovú architektúru alebo nové softvérové ​​riešenie, my budeme medzi prvými, kto ich implementuje.

Globálne dátové centrá Hostingeru

Globálne dátové centrá Hostingeru

Naše servery sú rozmiestnené v 7 rôznych regiónoch -> Spojené kráľovstvo, USA, Brazília, Holandsko, Singapur, Indonézia a Litva. Zákazníci sa môžu tešiť z najnižšej latencie a spoľahlivosti pri nasadení v globálne prepojených dátových centrách Tier-3.

Redundancia dát Hostingeru

Redundancia dát Hostingeru

Všetky údaje na serveroch sú chránené viacerými úrovňami zabezpečovacích systémov, zálohami RAID-10, dennými alebo týždennými zálohami.

Vysoká dostupnosť hostinger

Vysoká dostupnosť hostinger

Všetky naše DC majú duálne uplinky s viacerými ISP. Chránime našich zákazníkov pred útokmi DDoS pomocou viacerých vrstiev, analyzátorom prevádzky Wanguard anti-DDoS a inteligentnými pravidlami brány firewall na úrovni prepínačov, Bitninja alebo Imunify360 (Web Application Firewall) na každom serveri, voliteľným Cloudflare pre každý účet a tiež vlastnými pravidlami webového servera tak, aby ste mali istotu, že je vaša webová stránka dobre chránená pred akýmkoľvek útokom.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Vďaka najnovšími aktualizáciami, ktoré môžu vykonávať až 3x viac požiadaviek za sekundu, získate lepšie SEO, udržanie a konverziu zákazníkov.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Prevádzkujeme jedinečné nasadenie vyrovnávacej pamäte, ktoré sa skladá z viacvrstvovej vyrovnávacej pamäte vo vrstve webových služieb (Nginx), ako aj memcached vidlice z Twitteru (fatcache). To môže výrazne znížiť čas načítania statického, ako aj dynamického obsahu. CMS systémy ako wordpress, joomla ukazujú takmer 10-násobné zlepšenie času načítania s povolenou pamäťou cache.

Škálovateľná architektúra Hostingeru

Škálovateľná architektúra Hostingeru

Čas nasadenia nového servera sa pohybuje okolo 10 minút. Máme plne automatizovaný bootstrap proces. Tlačová sila, zástrčka sieťových káblov, - automatizačné kopy (kickstart, ansible) a server ide online.

Hostinger plne riadený

Hostinger plne riadený

Zabezpečujeme, aby servery a všetka infraštruktúra boli v prevádzke, všetky balíčky sú aktuálne. Všetci inžinieri sú v pohotovosti na Pagerduty, máme takmer okamžitú reakciu na incidenty. Taktiež sme nastavili prediktívne monitorovanie cez Prometheus, takže sme schopní predchádzať problémom ešte predtým, ako sa vyskytnú.

Obnova po havárii hostiteľa

Obnova po havárii hostiteľa

V prípade neplánovanej udalosti môžeme váš účet obnoviť podľa poslednej snímku v priebehu niekoľkých minút. My sa postaráme o úplné a postupné zálohovanie pre všetky vaše účty, aby sme zabezpečili, že vaše dáta ostanú v bezpečí.

Vlastný hPanelSprávca prístupuOpenResty nginx + luaIntegrácia CloudflareIntegrácia LetsEncryptDenné zálohovanieCloudLinuxKontajnery LVE na izoláciu účtovSSD disky pre extrémne rýchlostiWanguard ochrana proti DDoS v reálnom čase na prepínačochZjednodušené a automatizované nasadenia serverovIntercomHTTP/2Proaktívne a prediktívne monitorovanie serveraReaktívne monitorovanie servera v reálnom časeMikro cache NginxInteligentný WAF (Web Application firewall) na každom serveriMemcached (rozcestník Twitter - Fatcache)

Najlepšia výkonnosť WordPress vo svojej triede

Povolené HTTP/2 a IPv6, PHP7, ukladanie do vyrovnávacej pamäte NGINX, GZIP kompresia, detekcia hrozieb a spamu.

Vďaka najmodernejšej technológii, ktorá môže obslúžiť až 3x viac požiadaviek za sekundu získate lepšie SEO, udržanie a konverziu návštevníkov.

Priemerná doba odozvy WordPress 0 ms .

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste so službou Hostinger spokojní na 100 %, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.

Zistiť viacZnačka záruky vrátenia peňazí