Navrhnuté pre váš rast

Aby boli služby spoločnosti Hostinger ešte výkonnejšie a rýchlejšie, nemôžeme sa spoliehať len na najnovšie technológie. Preto sú našou najväčšou silou naše tímy spolupracovníkov, ktoré neustále pracujú na ich implementácii.

Navrhnuté pre váš rast
Rýchlosť

Rýchlosť

Doba odozvy 11-274 ms.

Podpora

Podpora

Nepretržitý živý chat.

Efektivita

Efektivita

Najlepší pomer cena/kvalita.

Jednoduchosť

Jednoduchosť

9 z 10 ľudí považuje náš hPanel za prehľadný a intuitívny.

Dátové centrá

Všetky údaje – zabezpečené

Vaše webové stránky chránime pomocou viacerých úrovní zabezpečenia proti zlyhaniu, RAID-10, denného alebo týždenného zálohovania. Všetkých našich 10 dátových centier je rozmiestnených po celom svete, aby vaše webové stránky boli rýchle v každej krajine. Vaši návštevníci si budú môcť vychutnať najnižšiu latenciu a bezkonkurenčnú spoľahlivosť, pretože používame globálne prepojené dátové centrá Tier-3.

V balíčkoch je zahrnuté:

Vlastný hPanel, správca prístupu, webový server LiteSpeed, bezplatné SSL, interne vyvinuté WAF.

Všetky údaje – zabezpečené

Infraštruktúra

Maximálna efektivita

Bezpečnosť, rýchly výkon a stabilita sú rovnako dôležité. Snažíme sa udržať 99,99 % prevádzkyschopnosť vašich webových stránok. Naše servery pracujú na CloudLinux – poprednom operačnom systéme pre poskytovateľov hostingu. Pravidelne obnovujeme naše systémy, chránime servery pred útokmi DDoS a zvyšujeme ich rýchlosť pomocou najnovších technológií LiteSpeed.

V balíčkoch je zahrnuté:

Denné zálohovanie, CloudLinux, LVE kontajnery pre izoláciu účtov, Wanguard anti-DDoS ochrana na prepínačoch v reálnom čase, plne SSD servery.

Maximálna efektivita

Hpanel

Vytvorené na plynulé ovládanie

Sme hrdí na náš vlastný hPanel. Od jeho zrodu v roku 2011 dolaďujeme každý aspekt nášho produktu tak, aby sme poskytovali hosting, ktorý je intuitívny pre začiatočníkov a jednoduchý pre profesionálov. hPanel je preložený do 17 jazykov a má vlastnú službu WordPress migrácie pre rýchlu automatickú migráciu.

Vytvorené na plynulé ovládanie

Podpora

Zameranie na úspech

Veríme, že najlepší spôsob, ako doviesť zákazníkov k úspechu, je ukázať, ako problém riešiť. Náš technický tím je tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vás navigoval pri riešení akýchkoľvek problémov, ktoré sa vyskytnú pri práci s vašou webovou stránkou.

Zameranie na úspech

Vyskúšajte si naše produkty v praxi

Najnovšie vydania blogu

Cloudprober Explained

2. september 2021Vývoj

Cloudprober je softvér používaný na monitorovanie dostupnosti a výkonu rôznych komponentov systému.

Autor: Ieva T.

hPanel vs. cPanel

26. august 2021Vývoj

Ovládací panel je populárny nástroj používaný na správu vášho hostingového balíčka.

Autor: rusnesmitaite

GraphQL vs. REST

2. júl 2021Vývoj

API, skratka pre Application Programming Interface, je softvérový sprostredkovateľ, ktorý umožňuje dvom aplikáciám navzájom komunikovať.

Autor: Ieva T.