Bleskový Výpredaj

 •  30-dňová Záruka Vrátenia Peňazí
 •  Doména Zadarmo
 •  24/7 Zákaznícka Podpora
Zobraziť Ponuku

až do

90

%

OFF

Bleskový Výpredaj: WebhostingOd €0,80 /Mesiac!
Začať
×
WordPress gostovanje

WordPress Hosting

S lacným hostingom WordPress ide inštalácia bez námahy, s okamžitým spustením online a rýchlym nastavením.
S Hostinger to ide ľahko.

Začať TERAZ
 • Garancia 99,9% Bezchybnej Doby Prevádzky
 • Vynikajúci Výkon
 • Vynikajúca chatová podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
ako je vidieť na forbesako je vidieť na médiuako je vidieť na techradarako je vidieť na trustpilotako je vidieť na huffpostako je vidieť na bloomberg

Hostingová spoločnosť, ktorá miluje WordPress

Podpora WordPress 24 hodín denne 7 dní v týždni

Zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger vám kedykoľvek počas dňa pomôže s vašimi otázkami a požiadavkami, týkajúce sa vášho WordPress. S podporou 24 hodín denne sa už nemusíte zbytočne strachovať, pretože naši odborníci na WordPress opravia akékoľvek problémy súvisiace s vašimi novými webovými stránkami. Náš úspešný tím zákazníckej podpory pozná riešenie na každú otázku.

Inštalácia WordPress Iba Jedným Kliknutím

Zabudnite na príliš komplikované a časovo náročné nastavenia WordPress používané v minulosti. Po vyplnení nášho jednoduchého formulára pomocou programu Hostinger, stačí otvoriť váš hostingový ovládací panel, zadajte svoje údaje a kliknutím na jedno tlačidlo nainštalujete program WordPress. Je to tak jednoduché.

Vyrobený pre Ten Najlepší Výkon

Nebojte sa dôverovať neuveriteľne rýchlemu WordPress hostingu od Hostinger. Prostredníctvom HTTP / 2, PHP7.4, NGINX a vlastných vopred nainštalovaných cache modulov WordPress dosiahnete bezkonkurenčnú rýchlosť načítania pre všetkých našich klientov. Preto už žiaden v vašich návštevníkov vašej webovej stránky nebude musieť čakať na to, aby sa im znova načítal text alebo grafika na vašej stránke.

Zaručená bezpečnosť

Hostinger zisťuje, odhaľuje a zlikviduje všetky počítačové útoky vykonávané na webových stránkach našich klientov tým, že prijíma najlepšiu bezpečnostnú technológiu od spoločnosti BitNinja.Parnterstvom s nami znamená, že vám poskytneme ochranu všetkých vašich webových stránok, ktoré budú chránené BitNinjovou komplexnou ochranou, ktorá ponúka kompletnú obranu proti všetkým automatizovaným útokom.

Vytvorené pre Vývojárov

Už ste niekedy pracovali s WordPress? Potom máte šťastie! Namiesto toho, aby ste udržiavali svoje súbory zastrčené na cloud, Hostinger preberá proaktívny prístup k hosťovaniu webových stránok vo vlastníctve vývojárov. Vychutnajte si WP-CLI a GIT a získate maximálnu kontrolu nad vývojom vášho WordPressu.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Sme si tak istí, že všetci ľudia po celom svete budú jednoducho milovať jednoduchosť, cenovú dostupnosť a rýchlosť nášho hostingu WordPress, ktorý ponúkame tridsaťdňovú záruku vrátenia peňazí. Hostite si svoje webové stránky bez žiadnych začiatočných nákladov a vyťažte zo všetkých našich funkcií a výhod pre našich členov. To najlepšie pre vás.

Vyberte Si Svoj WordPress Hosting Plán

30-dňová záruka vrátenia peňazí.

WordPress Starter

€11,95
Ušetriť 82%
2
15
/mesačne

€3,45 za mesiac pri obnovení

 • Neobmedzený Počet Webových Stránok
 • 20 GB Miesta na Disku
 • Neobmedzená Šírka pásma
 • Týždenné Automatické Zálohovania
 • Jetpack Zadarmo
Najpopulárnejší

WordPress Premium

€29,00
Ušetriť 74%
7
45
/mesačne

€13,75 za mesiac pri obnovení

 • Neobmedzený Počet Webových Stránok
 • 40 GB Miesto na Disku
 • Neobmedzená Šírka pásma
 • Denné Automatické Zálohovania
 • Jetpack Osobný

WordPress Business

€58,00
Ušetriť 74%
14
95
/mesačne

€27,49 za mesiac pri obnovení

 • Neobmedzený Počet Webových Stránok
 • 80 GB Miesta na Disku
 • Neobmedzená Šírka pásma
 • Denné Automatické Zálohovania
 • Jetpack Premium
 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Neustála Podpora 24/7/365Neustála Podpora 24/7/365

Bezpečné platbyBezpečné platby

Vyskúšajte nás 30 dní bez rizika!30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Sme rýchli. To je fakt.

Štatistiky rýchlosti Hostinger

Doba odozvy je 0 ms . Najvyššia rýchlosť načítania stránky webových stránok.

SiteGround štatistiky rýchlosti

Čas odozvy je v priemere 0 ms .

Už máte svoj WordPress hosting niekde inde?

Zatiaľ čo iní hostiteľskí poskytovatelia účtujú veľké poplatky za prenášanie stránok, my u nás v Hostinger to pre vás urobíme úplne zadarmo!

Prečo Hosting WordPress?

Prečo WordPress?

WordPress je platforma, ktorej dôveruje vyše 28% celého internetu a to z dobrého dôvodu. Pre nováčikov v oblasti tvorenia webových stránok, pôsobí ako vstupný bod zatiaľ čo pre skúsených vývojárov má všestranné použitie. S tisíckami zásuvných modulov, šablón a schopnosťou spravovať celý svoj obsah na jednom jednoduchom rozhraní. Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre niečo iné nastavte si WordPress od Hostinger ešte dnes.

Viacúčelový

WordPress sa dá použiť na vytvorenie všetkého od vstupnej stránky do plne funkčnej online komunity členov. Pomocou aplikácie WordPress môžete spravovať obsah, rozloženie a funkčnosť svojho webu - to všetko z jednej jednoduchej oblasti ovládacieho panela. S WordPress svet patrí vám.

Ľahký na použitie

Či už ste profesionálnym vývojárom alebo úplným nováčikom vo svete webových stránok a kódovania, WordPress zvládnete všetko. Ako najpopulárnejší CMS na svete, WordPress tiež prichádza s nekonečnou ponukou návodov, návodov a sprievodcov, aby ste sa uistili, že nikdy nezostanete v situácii, kedy si nebudete dať rady.

O veľa viac

S jedinečnými adresármi doplnkov, doplnkov, widgetov, šablón a motívov je WordPress ideálnym ihriskom pre každého vlastníka domény, ktorý chce prispôsobiť vzhľad a atmosféru svojho online priestoru. Viac než len to, WordPress je zameraný na SEO, a má všetko, čo potrebujete k nájdeniu a zavedenie vašich online projektov.

WordPress hosting : Často kladené otázky (FAQ)

Odpovede na často kladené otázky o WordPress a WordPress hosting.

WordPress je open-source, sofistikovaný nástroj, ktorý môžete nainštalovať na webový server, ktorý vám pomôže vytvoriť webové stránky, komunitu, blog alebo sieť. Je napísaný v PHP a je široko považovaný za najjednoduchší, ale najefektívnejší a najvýkonnejší systém na správu obsahu (CMS), ktorý dnes existuje. WordPress používajú mnohé spoločnosti Fortune 500 a iné renomované blogy ako TechCrunch a Mashable. S množstvom bezplatných tutoriálov, tém, pluginov a rozšírení, WordPress je rovnako prospešný pre začiatočníkov a vývojových expertov.

WordPress spočiatku začal fungovať ako blogovací nástroj, ale už dlho sa používa na napájanie niektorých z najzložitejších obchodov, komunít, blogov a sietí elektronického obchodu. Môžete doslova vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok na WordPress. Vychádzajúc z osobného informačného blogu na internetovej obchodnej webovej stránke, od pracovnej tabuľky až po webovú stránku Otázky a odpovede, od portfóliových webových stránok až po online komunity a od webových stránok wiki až po nika partnerské webové stránky.

Čo robí WordPress hosting odlišný od bežného web hosting je efektívnosť, výkon a zdroje. Hostinger poskytuje hostingové balíky, ktoré boli optimalizované pre hosťovanie WordPress. S našimi sofistikovanými platformami budete mať na svojich webových stránkach zaujímavé funkcie ako WP-CLI, GIT a SSH. Inštalácia WordPress na našich serveroch je doslova len jedno kliknutie. S predinštalovanými doplnkami na ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress bude rýchlosť a výkon vašich webových stránok jednoducho skvelý!

Nechceme sa chváliť, ale na rozdiel od iných webhostingových spoločností, robíme aplikáciu WordPress na zariadení Hostinger čo najjednoduchšie. Je to len kliknutie. Áno - doslova doslova - môžete použiť náš inštalačný program na dokončenie inštalácie aplikácie WordPress na hostiteľskej platforme (so všetkými potrebnými konfiguráciami) za jediné kliknutie a za chvíľu. Po dokončení inštalácie môžete použiť odkaz www.examplewebsite.com/wp-admin (stačí uviesť svoje vlastné doménové meno), aby ste získali prístup do správcu oblasti WordPress a začali.

Určite áno! Všetko, čo bude trvať pre vás pre migráciu webových stránok WordPress do Hostinger je jedno kliknutie! Celý proces migrácie bude hladký, rýchly a nebudete musieť vyvinúť žiadne úsilie. Ak však máte ťažkosti alebo prekážky, všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať náš skúsený a vysoko skúšaný tím úspešných zákazníkov. Budú sa snažiť urobiť všetko pre to, aby vám pomohli s migračným procesom WordPress a odpovedali na akékoľvek otázky, ktoré by ste mohli mať.

Nie, to nie je. My, v spoločnosti Hostinger, sme hrdí na to, že vždy zabezpečíme, aby bolo všetko aktuálne. Rovnaká verzia, ktorú nájdete na stránke WordPress.org, vám bude k dispozícii na hostiteľskom serveri Hostinger. Naši používatelia môžu povoliť automatické aktualizácie prostredníctvom automatického inštalátora a WordPress sa automaticky aktualizujú zakaždým, keď sa vyšle nová verzia. Na našich používateľov neexistujú absolútne žiadne obmedzenia. máte možnosť nainštalovať toľko tém a doplnkov podľa vlastného výberu, prispôsobiť si stránku WordPress, ktorú si však prajete a mať aj prístup k základným súborom WordPress.

Môžeme veľmi bezpečne povedať, že Hostinger je veľmi bezpečný web hosting. BitNinja používame na zabezpečenie našich serverov a je to popredný poskytovateľ zabezpečenia serverov. Má najnovšie funkcie detekcie a odstraňovania škodlivého softvéru spolu s detekciou narušenia a ochranu pred dokonca aj najsofistikovanějšími (D) DoS útokmi. BitNinja je kolektívna inteligencia schopnosť tiež umožňuje zhromaždiť a formovať silnú vernosť proti akýmkoľvek útočiacim silám na všetky chránené servery. Používanie prístavných a webových honeypotov zohráva obrovskú úlohu v prevencii smrteľných útokov. Stručne povedané, bezpečnosť by mala byť najmenej z vašich záujmov, keď si vyberiete Hostinger.

Pripravený na štart?

WordPress sa jednoducho používa a dokonca je jednoduchšie pripojiť, keď sa rozhodnete pre hosťovanie WordPress s programom Hostinger. S bezplatnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, 24/7 zákazníckou podporou a super rýchlym hostingom, nie je dôvod, aby ste nevybrali práve nás. Začnite a rozbehnite vašu cestu WordPress s Hostinger už dnes!

Tu zaplatíte za skutočné hosting technológie, nie za marketing!

Už neplaťte viac za marketing. Zaplaťte iba za produkt. Šetrite múdro a to vďaka lacnému webhosting a pritom s prvotriednou kvalitou! vysoká cena nezodpovedá automaticky aj vysokej kvalite.

29659751

Registrovaných klientov

10,000+

Nových klientov každý deň

24894152

Hosťovaných webových stránok

Začnite šetriť hneď teraz!

Všetko v jednom web hosting a názov domény od

0
80
/mesačne