logo

Black Friday
Sale

 •  99.9% čas prevádzky schopnosti
 •  Zdarma certifikát SSL
 •  Podpora 24/7 Live
 •  30-dnevna garancija za vračilo denarja
Začnite

Up To

90

%

OFF

04
DAYS
09
HOURS
55
MINUTES
00
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
Od €0,80 /Měsíc!
See All Deals
×
WordPress gostovanje
WordPress Gostovanje
Bez námahy inštalácia, rýchle nastavenie a okamžité online vystavenie s lacným hostingom WordPress.
Je to jednoduché s programom Hostinger.
Začnite IHNEĎ
 • Garantované 99,9% uptime
 • Vynikajúci výkon
 • Vynikajúca chatová podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
ako je vidieť na forbesako je vidieť na médiuako je vidieť na techradarako je vidieť na trustpilotako je vidieť na huffpostako je vidieť na bloomberg

Nejlepší WordPress Hosting

Máme s WordPressem dlouholeté zkušenosti a podporujeme jej na každém hosting plánu. Takže si tento redakční systém mohou na stránku nainstalovat i zákazníci s free hostingem. Navíc pomocí našeho auto installeru WordPress nainstalujete během pár minut.

WordPress Hosting

S našimi "Premium" a "Business" budete mít k dispozici téměř neomezenou paměť, neomezený bandwidth a mnohem více. Navíc všichni členové našeho support týmu mají zkušenosti s aplikací WordPress a pomohou vám při instalaci. Zajišťujeme WordPress hosting bez dodatečných nákladů.

Cheaper WordPress Hosting

Díky vysokému stupni automatizace jsme schopni poskytnout nejlevnější WordPress hosting na trhu. Můžete začít s WordPress hostingem zdarma na naší platformě a poté provést upgrade na placenou verzi balíčku. Budete moci těžit z neomezeného ukládání, zrcadlového zálohování a mnoho dalšího.

Vyberte si svoj web hosting plán

Limitovaná ponuka: získajte SSL certifikát ZDARMA

Single WordPress Hosting

€7,99
Uložiť 90%
0
80
/měs
 • 1 Websites
 • 10 GB miesta na disku SSD
 • 100 GB Bandwidth
 • Zmogljiva Nadzorna plošča
 • User-friendly Access Manager
Najpopulárnejší

Premium WordPress Hosting

€11,95
Uložiť 82%
2
15
/měs
 • 100 Websites
 • 20 GB miesta na disku SSD
 • Neomezený Bandwidth
 • Zmogljiva Nadzorna plošča
 • User-Friendly Access Manager
 • 2X Optimalizovaná Rychlost WordPress
 • Doména Zdarma (s ročním plánem)

Business WordPress Hosting

€15,95
Uložiť 78%
3
45
/měs
 • 100 Websites
 • 30 GB miesta na disku SSD
 • Neomezený Bandwidth
 • Zmogljiva Nadzorna plošča
 • User-Friendly Access Manager
 • 4X Optimalizovaná Rychlost WordPress
 • Doména Zdarma (s ročním plánem)
 • Denní Zálohování
 • Deluxe Live Podpora
 • SSL Zdarma
Potrebujete viac energie pre váš projekt? Pozrite sa na naše špičkové riešenia pre riešenie cloud hosting.

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Podpora 24/7/365Podpora 24/7/365

Bezpečné platbyBezpečné platby

Vyskúšajte nás 30 dní bez rizika!30denní záruka vrácení peněz

Sme rýchli . Je to fakt.

Štatistiky rýchlosti Hostinger

Doba odozvy je 173 ms . Najvyššia rýchlosť načítania stránky webových stránok.

SiteGround štatistiky rýchlosti

Čas odozvy je v priemere 473 ms .

Už Hosting WordPress niekde inde?

Zatiaľ čo iní hostiteľské poskytovatelia účtujú veľa za prenášanie stránok, naši agenti zákazníckej úspešnosti to urobia bezplatne!

Prečo Hosting WordPress?

Prečo WordPress?

WordPress je platforma dôveryhodná o 28% celého internetu a z dobrého dôvodu. Pôsobí ako jednoduchý vstupný bod na prvýkrát staviteľov webových stránok a je extrémne všestranný pre skúsených vývojárov. S tisíckami zásuvných modulov, šablón a schopnosťou spravovať celý svoj obsah na jednom jednoduchom rozhraní, prečo sa pozrieť kdekoľvek inde? Nastavte WordPress na hosťovaní dnes.

viacúčelový

WordPress sa dá použiť na vytvorenie všetkého od vstupnej stránky do plne funkčnej online komunity členov. Pomocou aplikácie WordPress môžete spravovať obsah, rozloženie a funkčnosť svojho webu - to všetko z jednej jednoduchej oblasti ovládacieho panela. Svet je váš WordPress.

Ľahko sa naučiť

Či už ste profesionálnym vývojárom alebo úplným nováčikom vo svete webových stránok a kódovania, WordPress vás zaujal. Ako najpopulárnejší CMS na svete, WordPress tiež prichádza s nekonečnou ponukou návodov, návodov a sprievodcov, aby ste sa uistili, že nikdy nezostanete v tme.

O veľa viac

S jedinečnými adresármi doplnkov, doplnkov, widgetov, šablón a motívov je WordPress ideálnym ihriskom pre každého vlastníka domény, ktorý chce prispôsobiť vzhľad a atmosféru svojho online priestoru. Viac než len to, WordPress je SEO-priateľský, a má všetko, čo potrebujete k nájdeniu a zavedenie on-line.

WordPress hosting : Často kladené otázky (FAQ)

Odpovede na často kladené otázky o hosťovaní WordPress a WordPress.

WordPress je open-source, sofistikovaný nástroj, ktorý môžete nainštalovať na webový server, ktorý vám pomôže vytvoriť webové stránky, komunitu, blog alebo sieť. Je napísaný v PHP a je široko považovaný za najjednoduchší, ale najefektívnejší a najvýkonnejší systém na správu obsahu (CMS), ktorý dnes existuje. WordPress používajú mnohé spoločnosti Fortune 500 a iné renomované blogy ako TechCrunch a Mashable. S množstvom bezplatných tutoriálov, tém, pluginov a rozšírení, WordPress je rovnako prospešný pre začiatočníkov a vývojových expertov.

WordPress spočiatku začal fungovať ako blogovací nástroj, ale už dlho sa používa na napájanie niektorých z najzložitejších obchodov, komunít, blogov a sietí elektronického obchodu. Môžete doslova vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok na WordPress. Vychádzajúc z osobného informačného blogu na internetovej obchodnej webovej stránke, od pracovnej tabuľky až po webovú stránku Otázky a odpovede, od portfóliových webových stránok až po online komunity a od webových stránok wiki až po nika partnerské webové stránky.

Čo robí WordPress hosting líši od bežného web hosting je efektívnosť, výkon a zdroje. Hostinger poskytuje hostingové balíky, ktoré boli optimalizované pre hosťovanie WordPress. S našimi sofistikovanými platformami budete mať na svojich webových stránkach zaujímavé funkcie ako WP-CLI, GIT a SSH. Inštalácia WordPress na našich serveroch je doslova len jedno kliknutie. S predinštalovanými doplnkami na ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress bude rýchlosť a výkon vašich webových stránok jednoducho skvelý!

Nechceme sa chváliť, ale na rozdiel od iných webhostingových spoločností, robíme aplikáciu WordPress na zariadení Hostinger čo najjednoduchšie. Je to len kliknutie. Áno - doslova doslova - môžete použiť náš inštalačný program na dokončenie inštalácie aplikácie WordPress na hostiteľskej platforme (so všetkými potrebnými konfiguráciami) za jediné kliknutie a za chvíľu. Po dokončení inštalácie môžete použiť odkaz www.examplewebsite.com/wp-admin (stačí uviesť svoje vlastné doménové meno), aby ste získali prístup do správcu oblasti WordPress a začali.

Určite áno! Všetko, čo bude trvať pre vás pre migráciu webových stránok WordPress do Hostinger je jedno kliknutie! Celý proces migrácie bude hladký, rýchly a nebudete musieť vyvinúť žiadne úsilie. Ak však máte ťažkosti alebo prekážky, všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať náš skúsený a vysoko skúšaný tím úspešných zákazníkov. Budú sa snažiť urobiť všetko pre to, aby vám pomohli s migračným procesom WordPress a odpovedali na akékoľvek otázky, ktoré by ste mohli mať.

Nie, to nie je. My, v spoločnosti Hostinger, sme hrdí na to, že vždy zabezpečíme, aby bolo všetko aktuálne. Rovnaká verzia, ktorú nájdete na stránke WordPress.org, vám bude k dispozícii na hostiteľskom serveri Hostinger. Naši používatelia môžu povoliť automatické aktualizácie prostredníctvom automatického inštalátora a WordPress sa automaticky aktualizujú zakaždým, keď sa vyšle nová verzia. Na našich používateľov neexistujú absolútne žiadne obmedzenia. máte možnosť nainštalovať toľko tém a doplnkov podľa vlastného výberu, prispôsobiť si stránku WordPress, ktorú si však prajete a mať aj prístup k základným súborom WordPress.

Môžeme veľmi bezpečne povedať, že Hostinger je veľmi bezpečný web hosting. BitNinja používame na zabezpečenie našich serverov a je to popredný poskytovateľ zabezpečenia serverov. Má najnovšie funkcie detekcie a odstraňovania škodlivého softvéru spolu s detekciou narušenia a ochranu pred dokonca aj najsofistikovanějšími (D) DoS útokmi. BitNinja je kolektívna inteligencia schopnosť tiež umožňuje zhromaždiť a formovať silnú vernosť proti akýmkoľvek útočiacim silám na všetky chránené servery. Používanie prístavných a webových honeypotov zohráva obrovskú úlohu v prevencii smrteľných útokov. Stručne povedané, bezpečnosť by mala byť najmenej z vašich záujmov, keď si vyberiete Hostinger.

Pripravený na štart?

WordPress sa jednoducho používa a dokonca je jednoduchšie pripojiť, keď sa rozhodnete pre hosťovanie WordPress s programom Hostinger. S bezplatnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, 24/7 zákazníckou podporou a super rýchlym hostingom, nie je dôvod, aby sme sa s nami nedostali. Pokračujte a začnite svoj WordPress cestou s Hostingerom dnes!

Plaťte za skutečné web hostingové technologie, ne marketing!

Zastavte placení za marketing. Platíte pouze za produkt. Uložit inteligentní, jít s levným web hosting bez ztráty prémiové kvality! Vysoká cena neznamená vysokou kvalitu.

29659751

Registrovaní klienti

10,000+

Denní registrace

24894152

Hostované webové stránky

Začnite šetriť teraz!

Všetko v jednom web hosting a názov domény od

0
80
/měs