Recenzie na Hostinger

Ľudia z viac ako 40 krajín zverujú svoje webové stránky spoločnosti Hostinger. Tu sa dozviete, čo hovoria o našich webhostingových službách na stránkach Trustpilot, G2 a Google My Business.

Recenzie na Hostinger
Najlepšie recenzie ľavá pobočka
Hostinger je stále o krok pred konkurenciouTechradar
Najlepšie recenzie pravá pobočka
Najlepšie recenzie ľavá pobočka
Najlepšia zákaznícka podpora a dostupnosťPCMag
Najlepšie recenzie pravá pobočka
Najlepšie recenzie ľavá pobočka
Prémiový hosting, od marketingu až po UI pre spravovanie stránokQuicksprout
Najlepšie recenzie pravá pobočka

Prečo ľudia milujú Hostinger

Live Support

Nonstop živá podpora

Náš priateľský tím odborníkov je tu, aby vám pomohol. S akýmkoľvek problémom a kedykoľvek. Váš úspech je našou prioritou.

Nastavenie za pár sekúnd

Nastavenie za pár sekúnd

Stačí jedno kliknutie a môžete byť online. Hostinger je navrhnutý tak, aby uľahčil rýchle spustenie vašich webových stránok.

Vybudovaný pre rýchlosť

Vybudovaný pre rýchlosť

Rýchlosť je všetko. Môže rozhodnúť o úspechu vašej webovej stránky. Maximalizujte svoj potenciál pomocou bleskovo rýchlej webovej stránky.

Hostinger je hodnotený ako výborný na

Skvelý tím predaja a podpory!

Skvelý tím predaja a podpory! Kúpil som si predplatné a dostal som bezplatnú doménu spolu s veľkou pomocou pri vytvorení a spustení stránky, spolu s presunom z mojej druhej domény.

Viac ako 4 mesiace a zatiaľ žiadny problém.

Mám balíček "Premium Shared Hosting". Mám niekoľko webových stránok a doteraz všetko fungovalo v poriadku. Zákaznícky servis je tiež skvelý 👌 Len tak ďalej.

Milujem Hostinger

Hostinger milujem, či z pohľadu koncového používateľa alebo z pohľadu firemného partnera. Majú úžasnú podporu, chat, e-mail aj správcu účtu. Nikdy som nemal žiadne problémy s hostingom a cloud hosting je extrémne RÝCHLY!!! Vždy ho odporúčam svojim klientom. Vyskúšal som niekoľko poskytovateľov hostingu, no žiadny z nich nebol lepší, či ide o ovládací panel, podporu, ceny, výkon atď. Takže ešte raz, Hostinger milujem!

Tím zákazníckej podpory je skvelý!

Zaregistroval som si nesprávnu webovú doménu a potreboval som vykonať nejaké zmeny. Kontaktoval som tím zákazníckej podpory, poskytol som im požadované informácie a zmenil som názov domény pre svoju webovú stránku. Riešila to so mnou Agne zo zákazníckeho servisu. Všetko vybavila do 10 minút. Rýchle a efektívne! Lepšie služby som si ani nemohol priať.

Hostinger je najlepší

Hosting od Hostingeru je najlepší hosting, s ktorým som sa stretol v priebehu dvoch rokov. Servery sú pohotové a rýchle
Tím podpory si zaslúži rešpekt

Fantastické služby!

S Hostingerom spolupracujem už niekoľko rokov a vždy som vrámci webhostingových služieb dostal ten najlepší výkon. Skvelý zákaznícky servis a prijateľné ceny. Fantastické!

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Nemusíte udávať dôvod. Sľubujeme, že ak nebudete spokojní, platbu vám vrátime. Žiadne riziko, žiadne problémy.

Líder v oblasti webhostingu

Agnė z Hostingeru vyriešila môj problém v priebehu...

Agnė z Hostingeru vyriešila môj problém v priebehu chvíle. Nesprávne som si zakúpil zdieľaný hosting Premium, lebo bol uvedený ako prvá možnosť. Spýtal som sa Agne, čo mám robiť, a okamžite mi ponúkla vrátenie peňazí. Potom som si zaplatil WordPress hosting s balíčkom WordPress Starter. Som spokojný! Ďakujem za vašu pomoc!

Skvelá podpora

Mal som problém s registráciou bezplatnej domény, ktorú som si vybral a tím podpory reagoval skutočne rýchlo, boli starostliví a nápomocní.
Ich snaha o spokojnosť používateľa na mňa urobila taký dojem, že aj moju webovú aplikáciu, ktorú vyvíjam, budem spúšťať cez Hostinger a možno s vami nadviažem aj ďalšiu spoluprácu.

Najlepší cenovo dostupný a kvalitný poskytovateľ hostingu!!

Hľadal som cenovo dostupného, ale aj kvalitného poskytovateľa hostingu.
Po porovnaní niekoľkých recenzií som sa rozhodol pre hostinger.
A vôbec to neľutujem.
Všetko prebehlo v poriadku a predovšetkým veľmi rýchlo.
Veľmi dobrá webová stránka s veľmi jasným vysvetlením nastavení a migrácie existujúcej webovej stránky. Migrácia prebehla perfektne a pri vytvorení ďalšej webovej stránky s doménou (bezplatná ponuka) som mal problém s SSL, ale to bolo veľmi rýchlo a veľmi dobre vyriešené ich profesionálnym pracovníkom helpdesku, ktorý mi pomohol násjť chybu a vyriešiť to!!!
Helpdesk je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a reagujú naozaj rýchlo, sú veľmi ochotný pomôcť, čo som doteraz nezažil!!
Veľmi odporúčam pre všetkých, ktorí hľadajú cenovo dostupný, kvalitný a spoľahlivého poskytovateľa hostingu !!!

Najlepšia podpora!

Za posledné 4 roky som vyskúšal niekoľko poskytovateľov webhostingu a musím uznať, že Hostinger je zďaleka najlepší z hľadiska rýchlosti, cien a hlavne podpory. Pre mňa ako webdizajnéra je dôležité mať rýchlu podporu, keďže na Hostingeri hostujem webstránky svojich klientov. Už sú to takmer dva roky, čo s nimi spolupracujem, a nemôžem byť spokojnejší. Vrelo by som ich odporučil každému, kto chce začať podnikať v oblasti webdizajnu alebo si len chce vytvoriť webovú stránku.

Jednoduché používanie platformy, priateľská podpora, lacný hosting

Hľadal som spoľahlivý a lacný hosting. Našiel som Hostinger. Po prečítaní pozitívnych recenzií som kontaktoval ich zákaznícku podporu. Ich tím podpory bol veľmi nápomocný a rýchlo odpovedal na všetky moje otázky a obavy. Priznávam, že ich používateľské rozhranie mi tiež vyhovovalo, takže som mohol väčšinu vecí robiť sám bez potreby podpory. Určite odporúčam.

Hostinger má hodnotenie Super! na

Spokojný profesionálny webdizajnér

Som webdizajnér, ktorý potrebuje spoľahlivé webhostingové služby. Hostinger je jednoducho fenomenálny, pokiaľ ide o kvalitu a zákaznícky servis. Ich používateľské rozhranie patrí medzi tie najlepšie. Je intuitívne a ľahko sa používa. Na rozdiel od iných väčších hráčov, ktorí z vás chcú po prvom roku vytiahnuť viac peňazí.

Skúsenosti

V mene mojich firiem by som vám v Hostingeri chcel poďakovať za vašu úžasnú podporu, najmä pri aktualizácii nášho balíčku zdieľaného webhostingu. Už sa tešíme na skvelú ponuku na špičkový balíček cloud hostingu!

Hostinger – 100 % odporúčam

Už rok pracujem s balíčkom Premium Hosting od Hostingeru a poskytujú mi všetko, čo potrebujem na správu svojich webových stránok a databáz s optimálnymi výsledkami. Inštalácia na 1 kliknutie, neobmedzený SSD diskový priestor a jednoduché inštalácie SSL certifikátov.
Ponúkajú tiež úžasnú a rýchlu službu pomoci, pri ktorej sa zameriavajú najmä na čo najpresnejšie a najrýchlejšie riešenie problémov.
Bezpochyby odporúčam Hostinger ako poskytovateľa hostingu.

Neuveriteľne dobrý zákaznícky servis

Vynikajúci zákaznícky servis, išli aj nad rámec toho, čo sa od nich očakávalo! Dokonca mi vrátili moje predchádzajúce ročné poplatky. Také niečo by žiadny iný poskytovateľ hostingu neurobil. Obrovská vďaka zástupcovi zákazníckej podpory Neringe za pomoc. 10/5

Zatiaľ s Hostingerom výborné skúsenosti

Zatiaľ s hostingerom výborné skúsenosti, ešte som u nich len 3 mesiace z mojej 4-ročnej činnosti v odbore. Úžasný tím nonstop podpory.. Hostinger je svetový 😍

Najlepšia spoločnosť poskytujúca hosting...

Najlepšia spoločnosť poskytujúca hosting, poskytuje najlepšie služby a podporu a mnoho ďalšieho. Osobne sa mi páčia vaše služby a odporúčam aj ostatným, aby využili služby od hostinger.com.

Hľadáte niečo iné?

Hľadáte niečo viac? Hostinger má plán pre každého a pre všetko. Bezkonkurenčné ceny, bezkonkurenčná flexibilita a neobmedzený potenciál.