Tri.
Dva.
Online

Simple

Tri. Dva. Online.

O nás

Nájdite svoj online úspech s Hostingerom

Poslaním Hostingeru je umožniť online úspech každému – od vývojárov až po začínajúcich blogerov a majiteľov firiem. S našou rýchlou hostingovou technológiou, nástrojom na tvorbu webových stránok založeným na umelej inteligencii a ľahko ovládateľným hPanelom je rozvoj vašich webových stránok úplne jednoduchý.
Nájdite svoj online úspech s Hostingerom

Celosvetovo uznávaný webhosting

Hostinger vznikol v roku 2004 ako technologický startup so sídlom v Litve, je v súčasnosti popredným poskytovateľom webhostingových riešení a poskytuje služby viac ako miliónu podobne zmýšľajúcich tvorcov z viac ako 150 krajín.
Zostaneme verní svojej povesti najrýchlejšie rastúcej hostingovej značky roku 2020*, budeme pokračovať v zlepšovaní našich služieb, otvárať nové trhy a byť súčasťou ešte úspešnejších príbehov.
Celosvetovo uznávaný poskytovateľ webhostingu

Naša história

Naše silné stránky

Nástroje na bezproblémovú správu

Rýchlosť webovej stránky

Špecializovaná nepretržitá podpora

Nástroje na bezproblémovú správu

Bez ohľadu na vaše zázemie alebo technické znalosti boli naše nástroje na tvorbu a správu stránok vytvorené s ohľadom na používateľský komfort a výkon. Pomocou hPanelu môžete ovládať všetko na jednom mieste, od domén a webhostingu, až po e-mailové účty a nielen to. Vďaka drag-and-drop nástroju na tvorbu webových stránok založenom na AI budete mať viac času na to, čo je dôležité – vytvorte a publikujte webovú lokalitu v priebehu niekoľkých minút bez obmedzení.

Rýchlosť webovej stránky

Chceme, aby sa tvorcovia webových stránok a majitelia firiem posunuli vpred, a to rýchlo. Predstavte si, že sa vaša stránka načíta za milisekundy kdekoľvek na svete vďaka našim globálne rozmiestneným serverom a 99,9 % záruke fungovania. Doprajte svojmu publiku ten najlepší používateľský zážitok a sledujte, ako sa zlepšujú pozície vašich stránok.

Špecializovaná nepretržitá podpora

Sme tu pre každého odhodlaného online podnikateľa, ktorý chce na webe uspieť. Náš tím pre úspech zákazníkov hovorí viac ako 10 jazykmi, takže môžete bez obáv komunikovať svoje myšlienky a obavy vo svojom vlastnom jazyku. Strávte menej času starosťami o svoje problémy – sľubujeme, že sa vám rýchlo ozveme s užitočnými riešeniami.

Icon

Nedávno som bol v kontakte s tímom pre úspech zákazníkov od Hostingeru. Ich služby boli jedny z najlepších, aké som zažil – agenti boli informatívni a nápomocní. Aj s malým množstvom informácií dokázali odhaliť problém a rýchlo ho vyriešiť.

Podaz Store
Internetový obchod
Icon

Absolvoval som niekoľko kurzov webdizajnu a programovania a bol som nováčikom v oblasti samostatnej správy webových stránok. Chcel som si precvičiť zručnosti, ktoré som sa učil, a tak som sa poobzeral po skvelom poskytovareľovi hostingu, ktorý by mi umožnil mať plnú kontrolu nad mojím kódovaním. Tak som sa dostal k Hostingeru.

Andrew
Webový vývojár
Icon

Momentálne mám hosting 94 webových stránok na Hostingeri a moji klienti a ja sme vždy mali radi Hostinger pre dve veci: rýchlosť servera a päťhviezdičková zákaznícka podpora. Hostinger je najlepšia platforma pre každého, či už ste začiatočník alebo profesionálny vývojár.

Jeremiah Kobina
Softvérový inžinier
TECHNOLÓGIA

Inovácie za pochodu

Inovácie za pochodu
ĽUDIA

Odhodlaný tím hrdinov

Odhodlaný tím hrdinov
POSADNUTOSŤ ZÁKAZNÍKMI

Skôr než začneme hovoriť, počúvame

Skôr než začneme hovoriť, počúvame

Najnovšie články na blogu

Branch left
Hostinger je skutočne veľmi solídny poskutovateľ hostingu
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Najlepší pre prvotriednu dostupnosť
PCMag
Branch right
Branch left
Služby ako u prémiového hostiteľa
Quicksprout
Branch right