Zyro od Hostinger

Realizujte svoje nápady. So Zyrom je tvorba web stránok ľahká.

Vytvorte si webovú stránku, online obchod alebo portfólio. Viac ako 90 % používateľov publikuje webové stránky za menej ako 1 hodinu pomocou Zyro - jednoduchého nástroja na tvorbu webových stránok bez kódovania.

Rýchla tvorba krásnych web stránokRýchla tvorba krásnych web stránokRýchla tvorba krásnych web stránokRýchla tvorba krásnych web stránok

Jednoduchý nástroj na tvorbu web stránok

Vytvorte si webovú stránku alebo online obchod za pár minút pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Zyro.

01

Vybrať

Získajte náskok výberom z viac ako 100 dizajnérskych šablón optimalizovaných pre SEO.

02

Prispôsobiť

Potiahnutím a pustením získate dokonalé rozloženie textu, obrázkov a integrácií.

03

Spustiť

Vyberte si balíček, ktorý vyhovuje vašim potrebám, pripojte vlastnú doménu a spustite svoje webové stránky online.

Jednoduchá tvorba

Šablóny vytvorené dizajnérmi

Naše šablóny optimalizované pre SEO vám poskytnú profesionálne vyzerajúci východiskový bod pre tvorbu vašich webových stránok.

Vybrať šablónu

Všetko si prispôsobte

Náš drag-and-drop nástroj na tvorbu webových stránok vám umožní ľahko vytvoriť vlastnú webovú stránku bez potreby kódovania.

Vytvoriť webovú stránku
Všetko si prispôsobte

Dizajn Pixel-perfect

Mriežka Zyro automaticky pripne prvky na miesto, aby bol váš web vždy dokonale zarovnaný.

Vyskúšajte zadarmo
Dizajn Pixel-perfect

Výkonné AI nástroje

Vygenerujte text optimalizovaný pre SEO, jedinečné logo, chytľavý slogan a ďalšie funkcie pomocou umelej inteligencie.

Preskúmajte naše nástroje
Výkonné AI nástroje

Rýchly rast

E-shop jednoducho

Rýchle zverejnenie krásneho online obchodu. Využite výkonné marketingové nástroje a nulovú províziu.

Vytvoriť internetový obchod

Plne responzívny

Vaše webové stránky budú vyzerať fantasticky na všetkých zariadeniach od stolových počítačov a notebookov až po tablety a smartfóny.

Spustiť mobilnú webovú stránku
Plne responzívny

Vstavaná optimalizácia pre vyhľadávače

Vaše webové stránky sú hneď optimalizované, čo vám pomôže ľahšie sa dostať do vyhľadávačov.

Vytvorte si webovú stránku
Vstavaná optimalizácia pre vyhľadávače

Profesionálne integrácie

Nástroje ako Google Analytics, Facebook Pixel a Messenger Live Chat pomáhajú optimalizovať výkon vašej web stránky.

Vytvoriť profesionálnu webovú stránku
Profesionálne integrácie

Objaviť nástroje umelej inteligencie

Ušetrite čas a podporte rast pomocou strojového učenia.

Vytvorenie značky a obchodné nástroje založené na umelej inteligencii zaistia vášmu podnikaniu náskok.

Objaviť nástroje umelej inteligencie
Objaviť nástroje umelej inteligencie

Nepriepustné zabezpečenie

Každá webová stránka Zyro je chránená bezplatným SSL zabezpečením, vďaka ktorému ste vy aj vaši zákazníci v bezpečí.

Získať zabezpečenú webovú stránku
Nepriepustné zabezpečenie

Viac ako milión obrázkov zadarmo

Získajte bezplatný prístup k viac ako 1 miliónu vysokokvalitných obrázkov zo služby Unsplash, ktoré môžete publikovať na svojich webových stránkach

Viac ako milión obrázkov zadarmo

Nonstop podpora

Vždy na vašej strane

Náš ochotný a priateľský tím podpory je vám nepretržite k dispozícii a zodpovie všetky vaše otázky.

Vždy na vašej strane

Často kladené otázky o nástroji na tvorbu webových stránok

Nájdite odpovede na často kladené otázky o nástroji na tvorbu webových stránok.

Nástroje na tvorbu webových stránok sú platformy, ktoré umožňujú každému vytvoriť si webovú stránku s minimálnym úsilím.

Výber správneho nástroja na tvorbu webových stránok pre vás znamená rozhodnúť sa, ako chcete, aby vaša webová stránka vyzerala, aké funkcie budete potrebovať a čo vám umožňuje váš rozpočet. Celkovo si myslíme, že najlepší tvorca webových stránok je Zyro.

Nástroj Zyro je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre začiatočníkov, čo znamená, že si nemusíte najímať webových dizajnérov alebo vývojárov, ktorí by vám s tým pomohli.

Na vytvorenie profesionálnej webovej stránky nepotrebujete žiadne zručnosti v oblasti kódovania ani dizajnu.

O všetku náročnú prácu sa postaráme za vás – jednoducho potiahnite potrebné prvky na stránku a môžete začať. Vďaka nástroju Zyro je všetko ľahké – je to ideálna voľba pre začínajúcich podnikateľov a majiteľov malých firiem, ktorí sa chcú dostať online.

Najlepšie nástroje na tvorbu webových stránok vám nielen umožnia vytvoriť webové stránky, ale tiež vám pomôžu predávať online, propagovať svoju firmu a nájsť si publikum.

Zyro je vybavené nástrojmi pre SEO, profesionálnymi marketingovými nástrojmi a najrôznejšími integráciami určenými na to, aby vaše profesionálne webové stránky objavili tí správni ľudia.

Väčšina balíčkov Zyro sa dodáva aj s bezplatnou doménou, takže môžete ušetriť peniaze aj čas a energiu.

Ak netušíte, ako vytvoriť webovú stránku alebo internetový obchod, máme pre vás ten správny nástroj. Používanie nástroja na tvorbu webových stránok Zyro je jednoduché.

Službu Zyro si môžete vyskúšať bezplatne, ale ak chcete webové stránky publikovať, musíte si zaregistrovať účet.

Tvorcu webových stránok si môžete vyskúšať bez registrácie účtu, ale stránku nebudete môcť uviesť do prevádzky.

Potom si vyberte šablónu, ktorá najlepšie vyhovuje potrebám vášho online podnikania. Máme rozsiahlu knižnicu šablón dizajnu webových stránok.

Prispôsobenie šablóny bude jednoduché. Všetko je v systéme Zyro automatizované a intuitívne. Zmeňte obrázky, text a rozvrhnutie – samozrejme aj farby a písmo.

Následne môžete pridať všetky integrácie, ktoré vaša firma potrebuje. Ide o výkonné súčasti softvéru na tvorbu webových stránok, ktoré vám umožňujú vytvárať funkcie na vašich webových stránkach.

Potrebujete rezervačný alebo kontaktný formulár? Máme pre vás integráciu. Chcete sa dostať do vyhľadávačov? Máme na to integráciu. Máme pre vás všetko, čo potrebujete na vytvorenie profesionálnej webovej stránky, ktorá vám bude vyhovovať.

Ak ste spokojní s tým, ako to vyzerá, ste pripravení publikovať svoju webovú stránku a zdieľať ju s celým svetom.

Zyro nie je len odpoveďou na otázku, ako vytvoriť webovú stránku – je to aj nástroj na tvorbu webových stránok e-shopu, ktorý vám pomôže zverejniť váš e-shop v priebehu niekoľkých minút.

Okrem iných pokročilých funkcií môžete pridávať, upravovať a odstraňovať položky niekoľkými kliknutiami. Spravujte predaj, prepravu, dane a CRM z jedného ovládacieho panela. Svoj obchod môžete dokonca spravovať aj na cestách pomocou špecializovanej mobilnej aplikácie.

So spoločnosťou Zyro máte na dosah ruky najlepšie nástroje pre elektronický obchod na svete. Mnohí naši používatelia sú schopní vytvoriť si e-shopy a začať predávať ešte v ten istý deň.

Zyro je medzi malými firmami veľmi obľúbený nástroj na tvorbu webových stránok jednoducho preto, že sa veľmi rýchlo a jednoducho používa.

Vieme, že priemerný majiteľ malej firmy nemá čas ani prostriedky potrebné na spustenie webovej stránky tradičným spôsobom.

Môžete použiť nástroj Zyro a vytvoriť si webovú stránku ešte dnes, bez toho aby ste museli sami napísať jediný riadok kódu alebo textu.

Náš nástroj na tvorbu webových stránok urobí všetko za vás, takže sa namiesto toho môžete sústrediť na svoje podnikanie.

Nie. Náš nástroj na tvorbu webových stránok sme vytvorili spôsobom, ktorý eliminuje potrebu niekedy vidieť alebo upraviť jediný riadok kódu.

Pri vytváraní svojej webovej stránky jednoducho použite náš intuitívny mriežkový nástroj a pomocou funkcie drag-and-drop presúvajte objekty a vykonávajte potrebné zmeny.

Programovanie by ste mali nechať na profesionálov, ktorí ho robia radi. Vy sa zamerajte sa na to, čo viete najlepšie.

Ak však máte skúsenosti s tvorbou webových stránok alebo dokonca viete kódovať, aj tak môžete zvážiť použitie nástroja na tvorbu webových stránok. Nástroj na tvorbu webových stránok vám len urýchli tvorbu webových stránok.

Namiesto kódovania webovej stránky od nuly alebo trápenia sa s WordPress témami si jednoducho vyberte z existujúcich šablón webových stránok, použite editor bez kódovania a využite doplnky, ako sú funkcie pre SEO a nástroje pre podporu predaja.

Je nielen priateľský k vyhľadávačom, ale aj v predvolenom nastavení je optimalizovaný pre vyhľadávače. Náš nástroj na tvorbu webových stránok sme navrhli tak, aby zložil váhu SEO z vašich pliec.

Keď teda začnete vytvárať svoju webovú stránku so systémom Zyro, vaša stránka bude automaticky vhodná pre SEO.

Názvy a popisy stránok však môžete meniť, ako uznáte za vhodné, aby ste ešte viac vylepšili svoje umiestnenie vo vyhľadávači.

Čo by to bolo za personalizovanú webovú stránku bez vlastnej domény? Samozrejme, že môžete k službe Zyro pripojiť svoju vlastnú doménu a dodať tak svojej webovej stránke jedinečný nádych.

Mnohé balíčky predplatného Zyro prichádzajú s bezplatnou registráciou vlastnej domény, čo znamená, že budete mať bezplatnú webovú adresu na celý rok po registrácii.

Navyše, na rozdiel od niektorých iných obľúbených nástrojov na tvorbu webových stránok, v systéme Zyro nie sú žiadne ďalšie skryté náklady.

Áno. Všetky webové stránky Zyro majú bezplatný hosting od nás, od Hostingeru. To znamená, že cena, ktorú vidíte uvedenú za váš cenový balíček, zahŕňa všetko od hostingu a zabezpečenia až po zvolenú šablónu webovej stránky.

Keďže Zyro beží na hostingovej infraštruktúre Hostingeru, sme schopní zaručiť 99,9 % prevádzkyschopnosť, super-rýchle načítanie a špičkovú online bezpečnosť.

Úplne. Zatiaľ čo iné nástroje na tvorbu webových stránok vám môžu umožniť vytvoriť počítačovú aj mobilnú verziu vašej webovej stránky, všetky webové stránky Zyro sú responzívne hneď od začiatku.

To znamená, že stačí vytvoriť jednu verziu webovej stránky a inteligentná technológia Zyro automaticky škáluje obsah tak, aby sa dokonale prispôsobil akejkoľvek obrazovke.

To nielenže zabezpečí, že vaši používatelia budú mať skvelý zážitok bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú, ale pomôže vám to aj k lepšiemu umiestneniu vo vyhľadávačoch.

Áno! Nemusíte si najímať drahého webového vývojára, spoliehať sa na profesionálnych dizajnérov ani sa učiť kódovať.

Pomocou drag-and-drop nástroja na tvorbu webových stránok od Zyro máte k dispozícii všetky nástroje na vytvorenie úžasnej webovej stránky s funkciami elektronického obchodu bez potreby akýchkoľvek predchádzajúcich zručností alebo skúseností.

Áno. Ak potrebujete len základnú webovú stránku s jednou domovskou stránkou, nástroj na tvorbu webových stránok je ideálnym začiatkom.

Zyro má viacero šablón určených pre jednostránkové webové stránky. Či už potrebujete jednoduchú informačnú stránku, miesto pre prijímanie platieb kreditnou kartou alebo vstupnú stránku pre e-mailový marketing, nástroj na tvorbu stránok vám stránku vytvorí za okamih.

Možno nepotrebujete. Ak však podnikáte, vytvoriť si firemnú webovú stránku, ktorá bude základom vašej webovej prezentácie, je skvelý nápad. Aj keď máte len osobnú značku, ktorú by ste chceli zviditeľniť, osobná webová stránka je stále skvelým nápadom.

Základnú stránku môžete použiť len ako webovú stránku s portfóliom na prezentáciu svojej práce. Možno chcete niečo predávať. Možno sa chcete podeliť o svoje posolstvo s väčším publikom. Možno len chcete hostovať svoj vlastný obsah bez toho, aby ste sa spoliehali na platformu tretej strany.

Profesionálne vyzerajúce webové stránky dodávajú značke väčšiu dôveryhodnosť a autoritu. Dokonca aj jednoduchá webová stránka môže zastabilizovať vašu značku, umožniť vám umiestňovať sa vo vyhľadávačoch a pomôcť pri marketingu na sociálnych médiách.

Iste, pravdepodobne sa u malej firmy zaobídete aj bez webovej stránky, ale keď ju raz máte, už nie je cesty späť.

Určite. Medzi všetkými funkciami, ktoré nájdete vnajlepšom nástroji na tvorbu webových stránok, nájdete možnosť pridať odkazy na všetky vaše sociálne médiá alebo dokonca priamo na vašej webovej stránke uviesť kanál sociálnych médií.

Je tu ešte jeden bonus. Integrované marketingové nástroje Zyro môžete využiť nielen na prilákanie väčšieho počtu návštevníkov na vaše webové stránky, ale aj na zvýšenie angažovanosti na sociálnych sieťach.

Ak chcete prepojiť kanály sociálnych médií s obsahom väčšieho rozsahu, môžete využiť profesionálne blogovacie nástroje, ktoré vám pomôžu zdieľať vaše posolstvo so svetom.