VPS hosting

Lacný cloud VPS hosting s najvyššou spoľahlivosťou a výkonný virtualny server! Skutočné virtuálne servery vytvorené na dosiahnutie tej najlepšej rýchlosti.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Jednoduchý, Rýchly. Spoľahlivý.

Funkcie balíčka
vCPU
Pamäť (RAM)
SSD úložný priestor
Geekbench Skóre
Šírky pásma
Vyhradená IP
Plný root prístup
100 Mb/s Pripojenie
IPV4 & IPV6 Podpora
Nepretržitá podpora

VPS 1

VPS 1

3,95 €/mesačne
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 jadro
1 GB
20 GB
3513
1 TB

VPS 2

VPS 2

8,95 €/mesačne
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 jadrá
2 GB
40 GB
5363
2 TB

VPS 3

VPS 3

12,95 €/mesačne
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 jadrá
3 GB
60 GB
7545
3 TB

VPS 4

VPS 4

15,95 €/mesačne
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 jadrá
4 GB
80 GB
8953
4 TB

VPS 5

VPS 5

23,95 €/mesačne
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jadrá
6 GB
120 GB
10789
6 TB

VPS 6

VPS 6

32,99 €/mesačne
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Jadier
8 GB
160 GB
12632
8 TB

Všetky naše VPS plány založené na virtualizačnej technológii OVZ.

Funkcie VPS

Funkcie platformy VPS hostingu

SDD Správa Disku

S našimi vyhradenými servermi sa nikdy nič nepokazíte. Nabitá s najnovším procesorom Xeon, terabajty SSD miesta ma disku a 128 GB RAM na server.

100 Mb/s Pripojenie

Garantujeme vám, že pre úspech vašej online firmy zažijete neuveriteľný výkon a čas načítania a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Vyhradená IP

Jednou z prémiových funkcií je taktiež vyhradená IP adresa. Lacnejšie VPS hosting plány sú taktiež plne vybavené s vyhradenými internetovými protokolmi IPv4 a IPv6.

Naši Experti Na WordPress Vám Radi Pomôžu
Naši Experti Na WordPress Vám Radi Pomôžu
Plný root prístup

So všetkými právami administrátora budete môcť prebrať celkovú kontrolu nad vašim serverom a to úplne rýchlo a jednoducho. Na to, aby ste toto všetko mohli naplno využívať ani nepotrebujete skoro žiadne technické vedomosti.

Podpora IPv6

Náš VPS hosting plán je plne vybavený s vyhradeným internetovým protokolom IPv6. S použitím vašej vyhradenej IP adresy, budú všetky vaše skripty a rozšírenia pracovať čo najrýchlejšie.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste so službami Hosting spokojný, vrátime vám všetky peniaze. Bez ťažkostí, bez rizika. Začnite svoju cestu s Hostinger už dnes.

Šablóny Operačných Systémov

VPS hosting platforma s maximálnou rýchlosťou a stabilitou

Operačný Systém CentOS

Ľahký, rýchly a spoľahlivý. Toto sú základné piliere CentOS. Je to jeden z najlepších operačných systémov pre podnikateľov, ktorého cieľom je zabezpečiť čo najlepšiu rýchlosť a stabilitu bez toho, aby sa zanedbalo na bezpečnosť. CentOs bol vytvorený na základe inšpirácie Red Hat Enterprise Linux a taktiež sa považuje za jednu z impozantných riešení pre VPS hosting.

Architektúra

CentOS 7 64bit s ovládacím panelom Webuzo

CentOS 7 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

CentOS 7 64bit s Webmin

CentOS 7 64bit s cPanel a WHM

CentOS 7 64bit with Plesk Onyx

CentOS 7 64bit with VestaCP control panel

CentOS 7 64bit s CyberPanelom

CentOS 7 64bit with CentOS Panel

CentOS 7 64bit minimálny

CentOS 7 64bit

CentOS 6 64bit

CentOS

Operačný Systém Ubuntu

Ubuntu patrí nepochybne k jedným z najlepších OS. Otvorený zdrojový kód Ubuntu zaručuje požívateľom flexibilné a stabilné prostredie. Tento OS sa hodí pre všetky online projekty, ktoré si vyžadujú vysokú bezpečnosť a prispôsobený stack.

Architektúra

Ubuntu 20.04 64bit

Ubuntu 18.04 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 18.04 64bit with Webmin

Ubuntu 18.04 64bit s VestaCP control panel

Ubuntu 18.04 64bit s Plesk Onyx

Ubuntu 18.04 64bit minimal

Ubuntu 18.04 64bit

Ubuntu 16.04 64bit with Webuzo control panel

Ubuntu 16.04 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 16.04 64bit s Webmin

Ubuntu 16.04 64bit s plochou LXDE

Ubuntu 16.04 64bit minimal

Ubuntu 16.04 64bit

Ubuntu 14.04 64bit

Ubuntu

Operačný Systém Fedora

Fedora poskytuje doménu zadarmo a to k premium a business hosting plánom. Okrem toho je bezpečný, efektívny a vysoko prispôsobiteľný. Fedora je založená a podporovaná spoločnosťou Red Hat, čo znamená, že budete používať výkonný a výborne zabezpečený systém.

Architektúra

Fedora 23 64bit

Fedora

Operačný Systém Debian

Stabilita a rýchlosť to sú hlavné výhody používania Debianu ako operačného systému pre váš webový server. Vďaka značnej výhode jeho rýchlosti, systémom sledovania chýb a viacerým architektúram je flexibilný a spoľahlivý. Ľahké aktualizovanie, prísna bezpečnosť a špičkový systém spravovania.

Architektúra

Debian 10 64bit

Debian 9 64bit with Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 9 64bit with Webmin

Debian 9 64bit with VestaCP control panel

Debian 9 64bit minimal

Debian 9 64bit

Debian 8 64bit with Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 8 64bit with Webmin

Debian 8 64bit with VestaCP control panel

Debian 8 64bit

Debian

Operačný Systém Suse

Patrí medzi hlavných prispievateľov pre veľké projekty vynikajúci operačný systém s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý poskytuje fenomenálny zážitok hneď od začiatku. Neustále aktualizácie vás dostanú na vrchol rebríčka. Tento OS je stabilný, orientovaný pre výkon a podporovaný veľkou komunitou.

Architektúra

Suse 42.2 64bit

Suse

Vdýchnite nový život do vašej webovej stránky a to s Cloud VPS od Hosteinger

VPS hosting jednoduchý na použitie

Spravovať svoj privátny virtualny server nebolo nikdy ľahšie. Vďaka VPS kontrolnému panelu, môžete teraz spravovať a kontrolovať všetky vaše virtuálne servery a to iba pár kliknutiami. Váš privátny server môžete jednoducho reštartovať, vypnúť alebo zapnúť. Taktiež si môžete veľmi ľahko nainštalovať nový OP alebo webové skriptá, získate všetky práva administrátora alebo môžete sledovať štatistiku servera a VPS hosting zdroje môžete kedykoľvek v reálnom čase zmeniť. Už sa nemusíte obávať, že niečo sa vám stratí. Jednoducho si zálohujte a uložte všetko čo sa nachádza na VPS a to použitím kontrolného panelu.

Vyhradený Tím špecializovanej online chat podpory

Náš špecializovaná online chat podpora je to na to, aby vám pomohla kedykoľvek to potrebujete a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni počas celého roka. Náš tím vám pomôže lepšie ako ktokoľvek iný aj v prípade hosting služieb nespravovaného VPS servera. Sme vám pripravený pomôcť kedykoľvek to potrebuje. V každom prípade sa s vami spojí náš pracovník, ktorý je pripravený vám pomôcť s akýmkoľvek problémom. A to bez žiadneho čakania. U nás v Hostinger je náš tím naozaj niečim výnimočný. A to vďaka tomu, že my poznáme všetky naše infraštruktúry technológie cloud a celkový server.

Najvyšší Level Zálohovania Dát

Ochrana vašich údajov je našou prioritou. Zálohovanie vašich virtuálnych záznamov z vášho privátneho serveru nebolo nikdy ľahšie. Teraz môžete zálohovať a uložiť všetky vaše priečinky, súbory a databázy a to jednoducho iba pár kliknutím. VPS uložené na cloud môžete ľahko reštartovať kedykoľvek v priebehu dňa a to použitím nášho kontrolného panelu od Hostinger a rozšíreným prístupom pre zálohovanie pamäte. Vďaka našej cloud technológii and dvojitej RAID ochrane sa vaše údaje už nikdy netratia.

Jednoduchý web skript a inštalácia operačného systému

Vo všetkých našich VPS hostng plánoch nájdete jednoduchú automatickú inštaláciu spolu s najpopulárnejšími webovými skriptami a šablónami operačných systémov. Prémiový súbor v oblasti optimalizovaných nástrojov VPS inštalácii kontajnerov urobia všetku tvrdú prácu za vás. Teraz si môžete nainštalovať akýkoľvek Linux operačný systém, s alebo bez navýšení, vytvoriť Minecraft alebo VPN servery. Spustite ultra rýchly WordPress clpud server alebo jednoducho integrujete celý softvérový balík jednoducho pár kliknutiami.

Vyhradená IP adresa s IPv4 a IPv6

Získajte prémiové funkcie k lacnému VPS hostingu. Našou filozofiou je to, že poskytujeme najvyššie špecifiká za najnižšie ceny. Jednou z prémiových funkcií je aj vyhradená IP adresa. Aj tie najlacnejšie VPS hosting plány majú v balíčku zahrnuté vyhradené internetové protokoly IPv4 a IPV4. S použitím nášho virtuálneho privátneho servera, budete môcť začať využívať IPv4 mapovacie funkcie pre dátové pripojenie pre zákazníka. Použitím vyhradenej IP adresy, budú všetky vaše skriptá a rozšírenia pracovať bez akýchkoľvek problémov.

Maximálny výkon hardvéru a SSD úložný priestor

Naším krédom je poskytovanie garantovaného privátneho serveru. Nikdy sa nestane, aby sme naše cloud based VPS prílišne predražili, takže všetky vaše webové stránky budú pracovať na plný výkon a s neuveriteľnou rýchlosťou. Zažite ten rozdiel vďaka našim najpokrokovejším servermi, ktoré sú nadupané s Intel CPU a SSD miestom na disku pre ten najlepší zážitok. Tieto najmodernejšie servery vám zabezpečia neobmedzený výpočtový výkon a neuveriteľnú rýchlosť.

VPS hosting vám dá presne to čo chcete a potrebujete!

Až o 30 krát rýchlejší ako ostatné najvýkonnejšie zdieľané služby webových hostingov. Neuveriteľná top rýchlosť a žiadne obmedzenia. To sú kľúčové faktory 100% cloud VPS hosting technológie.

Vytvorte si ju, vlastníte ju

Hostinger vám dáva šancu na to, aby ste si vybudovali projekt tak ako to chcete vy. Náš VPS hosting vám poskytuje používanie viacerých jadier a ponúka široké množstvo operačných systémov, ktorých inštalácia prebehne iba jedným kliknutím.

Jednoduchý, ale výkonný nástroj na správu

Maximalizujte potenciál vášho virtuálneho privátneho serveru. Najlepší hardvér, najlepšia Linux optimalizácia a tím expertov, ktorý sa postarajú o údržbu po celý čas.

Naši Experti Na WordPress Vám Radi Pomôžu

VPS tutoriály, ktoré vám pomôžu začať

Nájdite všetky potrebné informácie na jednom mieste. Stačí iba jeden klik, a tu nájdete všetky odpovede na vaše otázky.

35 Príkazy Systému Linux, Ktoré By Mal Vedieť Každý Používateľ
35 Príkazy Systému Linux, Ktoré By Mal Vedieť Každý Používateľ

Keď ľudia počujú slovo Linux, spoja si tento názov s komplikovaným operačným systémom, ktorý používajú iba programátori.

Zistiť viac
How does SSH Work
Ako funguje SSH?

SSH alebo Secure Shell je protokol vzdialenej správy, ktorý umožňuje svojim používateľom ovládať a upravovať svoje vzdialené servery ...

Zistiť viac
Úlohy Cron: Komplexná príručka pre začiatočníkov rok 2020
Úlohy Cron: Komplexná príručka pre začiatočníkov rok 2020

Stále sa nájde spôsob, ako vykonávať niektoré úlohy praktickejšie. Keď sa musíte zaoberať opakovanými úlohami, vždy to ide ľahšie s pomocou automatizovaných procesov, ktoré preferuje väčšina webmasterov.

Zistiť viac

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu s našou službou spokojní, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.

VPS hosting: Často Kladené Otázky (FAQ)

Nájdite odpovede na niektoré z často kladených otázok o výhodnom VPS hostingu a najlepších virtuálnych súkromných serveroch.

VPS znamená "virtuálny privátny server". Čo to znamená: ako naznačuje názov, je to súkromný server, čo znamená, že to bude výhradne iba pre vás. Vďaka službe VPS môžete nastaviť množstvo zdrojov, ktoré nepotrebujete zdieľať s nikým. Je to ako mať svoj vlastný vyhradený alebo súkromný server, ale virtuálny.

V tomto prípade "virtuálny" znamená, že ide o časť na fyzickom serveri, ktorý je vyhradený iba pre vás. Tento virtuálny server vám dáva možnosť získať práva administrátora, nainštalovať preferovaný OS a pracovať na vašom projekte s jedinečnou slobodou.

Staráme sa o zálohovanie, správu fyzických serverov, záruku rýchlosti, bezchybnú dobu prevádzky a stabilitu, zatiaľ čo vy sa môžete úplne sústrediť na váš projekt.

Obe služby sú podobné, existujú však určité zásadné rozdiely. Server VPS vám umožní spustiť viacero inštancií na jednom vyhradenom serveri. Zatiaľ čo VDS alebo Virtual vyhradené servery urobia to isté, ale celý vyhradený server majú iba pre seba.

Hosting virtuálnych súkromných serverov má tú najlepšiu cenu pre veľké projekty, pretože poskytuje veľké množstvo vyhradených zdrojov a najväčšiu kontrolu, zatiaľ čo je oveľa cenovo dostupnejší ako keby ste mali váš vlastný vyhradený fyzický server.

Cloud computing je metóda, pri ktorej sa využívajú zdroje prostredníctvom siete vzájomne prepojených vzdialených serverov, a nie jedného vyhradeného počítača. Cloud computing využíva vysokorýchlostný internet a pomocou sofistikovaného softvéru dokáže s veľkou účinnosťou vypočítať rôzne náročné aplikácie.


Tento druh počítačov dokáže spravovať, spracovávať a ukladať údaje ako bežný server. Cloud computing ponúka niekoľko jedinečných výhod ako: je neuveriteľne flexibilný, plynule prispôsobiteľný, odolný a stabilný a umožňuje plynulú migráciu.

Existuje niekoľko vecí, ktoré robia VPS hosting tou najlepšou voľbou pre konkrétne projekty. Stručne povedané: ak potrebujete veľa zdrojov a bezkonkurenčnú stabilitu VPS hosting je pre vás tým správnym riešením.

Po prvé, VPS hosting vám poskytuje vyhradené zdroje. To znamená, že nepotrebujete zdieľať výkon vášho CPU, pamäť RAM ani miesto na disku. Máte pridelené určité množstvo a už ho spravujete podľa svojej vôle.

Charakter hosting virtuálneho servera zaručuje stabilitu. Keďže všetky zdroje sú starostlivo spravované a pridelené užívateľom, takže sa nemusíte obávať, že v prípade vysokej miery používania sa to negatívne odrazí na stabilite vášho servera.

Nakoniec, asi najlepšia výhoda hostingu VPS prichádza za najvyššiu cenu. Získate práva administrátora a neobmedzenú kontrolu nad poskytnutými zdrojmi. To znamená, že môžete nainštalovať širokú škálu operačných systémov, pracovať na projektoch s nadmernými zdrojmi a robiť oveľa viac, ako so zdieľaným hostingom. Avšak náš tím podpory zákazníkom vám pomôže iba s otázkami týkajúcimi sa správy hostingu VPS a iných spätných súvisiacich otázok.

VPS a zdieľaný hosting sú si v niečom podobné, ale sú v podstate sú to rôzne druhy služieb.

Zdieľané hosting balíčky sú určené pre malé projekty, ako napríklad osobné blogy a podobné stránky. Pri používaní zdieľanej hosting služby sa môžu vyskytnúť problémy, ktoré sa týkajú požiadaviek na zdroje alebo s vysokou prevádzkou. Zdieľaný hosting je neuveriteľne priateľský pre začiatočníkov a je plne riadený, čo znamená, že náš tím zákazníckej podpory bude schopný pomôcť s väčšinou problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť prpočas vášho projektu.

Hosting VPS na druhej strane poskytuje vyhradené zdroje, ktoré nepotrebujete zdieľať s nikým ďalším. Každý plán virtuálneho privátneho servera zabezpečí, že získate najvyššiu kontrolu nad svojimi zdrojmi. Ovládajte svoje procesory, Burst RAM, spravujte prístup pre administrátora a používajte vami preferovaný operačný systém. Nevýhodou hostingu VPS je, že zatiaľ čo pokrývame zálohovanie a sledovanie serveru a ich údržbu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, môžeme poskytnúť iba obmedzenú pomoc, týkajúcu sa zákazníckej podpory pre váš projekt. Zatiaľ čo vám môžeme pomáhať s otázkami ohľadom VPS hostingu a ovládacieho panelu, vám na druhej strane žiaľ nemôžeme poradiť s otázkami, ktoré súvisia s programovaním, kódovaním alebo s podobnými otázkami.

Virtuálny server hosting je zameraný pre viac technicky zameraných užívateľov. Ak potrebujete iba menšiu webovú stránku lepším riešením pre vás bude vybrať si práve napríklad zdieľaný hosting alebo prémiový hosting.

Ale ak potrebujete veľa výpočtového výkonu a maximálne ovládanie VPS hosting je iba na krok vzdialený od vyhradeného servera. Intenzívne webové stránky, webové aplikácie, on-line herné servery, databázy a iné druhy komplexných projektov sú pre hostingové služby VPS ako ideálne. VPS hosting poskytuje väčšiu kontrolu ako akákoľvek iná služba, pretože môžete nainštalovať preferovaný operačný systém a využívať prístup administrátora.

Webhostingové služby VPS sú čiastočne spravované, čo znamená, že pri niektorých problémoch budete musieť skôr využiť svoje vedomosti ako náš tím zákazníckej podpory alebo si poprípade môžete pomôcť s našimi tutoriálmi.

VPS hosting poskytuje neobmedzenú kontrolu a práve tu môžete využívať vaše technické znalosti. Ak chcete využiť túto šancu naplno musíte mať aspoň nejaké technické znalosti.

Webhostingové služby VPS sú čiastočne spravované. Tím našej zákazníckej podpory sa bude snažiť pomôcť pri každej požiadavke, ktorá sa týka zálohovania alebo ovládacieho panela, avšak otázky týkajúce sa projektu vám nebudeme môcť pomôcť.

Keď čítate o hosting VPS, prirodzene vám napadne niekoľko otázok. Povedzme, že ak existuje viac používateľov na tom istom vyhradenom serveri so systémom virtuálnych súkromných serverov, budú môcť pristupovať k mojim údajom? To je naozaj dôležitá otázka, ktorú vám môžeme odpovedať nasledovne: nemusíte sa ničoho obávať. Všetky hostingové služby VPS sú bezpečne rozdelené špecifickým softvérom, ktorý zaručuje špičkovú ochranu.

Okrem toho všetky servery spoločnosti Hostinger sú chránené nástrojmi BitNinja, pokročilou ochranou DDoS a ďalšími vlastnými nástrojmi, ktoré monitorujú a chránia našu celú infraštruktúru.

Všetky hostingové plány VPS poskytujú užívateľovi vyhradenú IP adresu.

Áno môžete! To je výnimočná výhoda služby VPS hosting. Poskytuje neobmedzenú kontrolu nad vaším projektom! Na Hostinger si môžete vybrať medzi desiatkami rôznych operačných systémov na báze Linuxu, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Najlepší čas na to, aby ste sa prešli na hosting VPS, je, keď máte dostatok technické znalosti,ktoré budete určite v tomto prípade potrebovať, ale v prípade, keď vám zdieľaný hosting už nestačí a pre váš projekt potrebujete viac vyhradených zdrojov.

Samozrejme! Pripravili sme 6 rôznych plánov, ktoré sa hodia pre každý projekt. S každým narastaním vášho obchodu si môžete bez problémov vybrať silnejší plán a upgrade bez prestojov.

Nie, momentálne poskytujeme iba VPS hosting podporovaný na systéme Linux.

Hľadáte niečo iné?