VPS hosting

Lacný cloud VPS hosting s najvyššou spoľahlivosťou a výkonný virtualny server! Skutočné virtuálne servery vytvorené na dosiahnutie tej najlepšej rýchlosti.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Jednoduché. Rýchle. Spoľahlivé.

Funkcie balíčka
vCPU
Pamäť (RAM)
SSD úložný priestor
Multi-Core Geekbench skóre
Šírka pásma
Limit inód
Vyhradená IP adresa
Plný root prístup
Pripojenie 100 Mb/s
Podpora IPV4 & IPV6
Nepretržitá podpora

VPS 1

VPS 1

3,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 jadro
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

8,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 jadrá
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 3

VPS 3

12,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 jadrá
3 GB
60 GB
1 407
3 TB
3 932 160

VPS 4

VPS 4

15,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 jadrá
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

23,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jadier
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

32,99 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 jadier
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 7

VPS 7

48,99 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 jadier
12 GB
200 GB
3 523
10 TB
13 107 200

VPS 8

VPS 8

65,99 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 jadier
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

Všetky naše VPS balíčky sú založené na virtualizačnej technológii OVZ.

Funkcie VPS

Funkcie platformy VPS hostingu

Diskové jednotky SDD

S našimi vlastnými špičkovými dedikovanými servermi, najnovšími procesormi Intel Xeon, terabajtami úložného priestoru na SSD diskoch a so 128 GB RAM na každom serveri nemôžete nič pokaziť.

Pripojenie 100 Mb/s

Zaručíme vám vynikajúcu funkčnosť a krátku dobu načítania, vďaka ktorým bude vaše podnikanie úspešné kedykoľvek a kdekoľvek.

Vyhradená IP adresa

Jedným z mnohých prémiových prvkov je vyhradená IP adresa. Aj ten najlacnejší balík pre VPS hosting obsahuje vyhradené internetové protokoly IPv4 a IPv6.

Naši Experti Na WordPress Vám Radi Pomôžu
Naši Experti Na WordPress Vám Radi Pomôžu
Plný root prístup

Vďaka neobmedzenému root prístupu budete môcť ľahko a rýchlo prevziať plnú kontrolu nad svojím serverom. Pre efektívne využívanie poskytovaného výkonu nemusíte mať takmer žiadne technické znalosti.

Podpora IPv6

Náš balíček VPS hostingu je plne vybavený dedikovaným internetovým protokolom IPv6. Ak budete používať vyhradenú IP adresu, všetky vaše skripty a rozšírenia budú pracovať tak rýchlo, ako je to len možné.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ s Hostingerom nebudete stopercentne spokojní, vrátime vám peniaze. S nami bude vaša cesta za úspechom bez problémov a bez rizika.

Šablóny Operačných Systémov

Platforma pre VPS hosting s maximálnou rýchlosťou a stabilitou

Operačný systém CentOS

Nenáročný, rýchly a spoľahlivý - to sú základné vlastnosti systému CentOS. Tento operačný systém je nielen rýchly a stabilný, ale aj bezpečný, a preto je jedným z najlepších systémov pre firemné stránky. Inšpiráciou mu bol systém Red Hat Enterprise Linux, a preto je aj CentOS skvelým systémom pre VPS hosting.

Architektúra

CentOS 7 64bit s cPanelom a WHM (potrebuje licenciu)

CentOS 7 64bit s ovládacím panelom Webuzo

CentOS 7 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

CentOS 7 64bit s Webmin

CentOS 7 64bit s ovládacím panelom VestaCP

CentOS 7 64bit s CyberPanelom

CentOS 7 64bit s CentOS panelom

CentOS 7 64bit minimálny

CentOS 7 64bit

CentOS 6 64bit

CentOS

Operačný systém Ubuntu

Ubuntu patrí nepochybne k jedným z najlepších OS. Otvorený zdrojový kód Ubuntu zaručuje požívateľom flexibilné a stabilné prostredie. Tento OS sa hodí pre všetky online projekty, ktoré si vyžadujú vysokú bezpečnosť a prispôsobený stack.

Architektúra

Ubuntu 20.04 64bit

Ubuntu 18.04 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 18.04 64bit s Webmin

Ubuntu 18.04 64bit s VestaCP control panel

Ubuntu 18.04 64bit minimálny

Ubuntu 18.04 64bit

Ubuntu 16.04 64bit s ovládacím panelom Webuzo

Ubuntu 16.04 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 16.04 64bit s Webmin

Ubuntu 16.04 64bit s plochou LXDE

Ubuntu 16.04 64bit minimálne

Ubuntu 16.04 64bit

Ubuntu 14.04 64bit

Ubuntu

Operačný systém Fedora

Fedora je jednoduchý a vyladený operačný systém, ktorý je skvelou voľbou pre začiatok. Okrem toho je bezpečný, efektívny a vysoko prispôsobiteľný. Systém Fedora je založený na systéme Red Hat (ktorým je tiež podporovaný), čo znamená, že budete používať výkonný a dobre spravovaný nástroj.

Architektúra

Fedora 23 64bit

Fedora

Operačný systém Debian

Stabilita a rýchlosť to sú hlavné výhody používania Debianu ako operačného systému pre váš webový server. Vďaka značnej výhode jeho rýchlosti, systémom sledovania chýb a viacerým architektúram je flexibilný a spoľahlivý. Ľahké aktualizovanie, prísna bezpečnosť a špičkový systém spravovania.

Architektúra

Debian 10 64bit

Debian 10 64bit s Hostinger Game Panelom

Debian 9 64bit s Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 9 64bit s Webmin

Debian 9 64bit s ovládacím panelom VestaCP

Debian 9 64bit minimálny

Debian 9 64bit

Debian 8 64bit s ovládacím panelom VestaCP

Debian 8 64bit

Debian

Operačný systém Suse

Patrí medzi hlavných prispievateľov pre veľké projekty vynikajúci operačný systém s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý poskytuje fenomenálny zážitok hneď od začiatku. Neustále aktualizácie vás dostanú na vrchol rebríčka. Tento OS je stabilný, orientovaný pre výkon a podporovaný veľkou komunitou.

Architektúra

Suse 42.2 64bit

Suse

Vdýchnite svojej webovej stránke nový život s VPS cloud hostingom od Hostingeru

VPS hosting jednoduchý na použitie

Správa virtuálneho súkromného servera nikdy nebola tak jednoduchá. Vďaka ovládaciemu panelu VPS teraz môžete virtuálny server spravovať a ovládať jednoducho niekoľkými kliknutiami. Vaše súkromné servery možno ľahko reštartovať, zapínať alebo vypínať, môžete inštalovať úplne nové operačné systémy alebo webové skripty a v reálnom čase môžete ľahko meniť heslo pre root prístup alebo serverové štatistiky a zdroje VPS hostingu. Obsah VPS môžete bez obáv zálohovať a obnovovať cez cPanel.

Vyhradený tím podpory na online chate

Vyhradený tím podpory je nonstop pripravený pomôcť vám s akýmkoľvek problémom prostredníctvom živého chatu. Dokonca aj pri službách nespravovaného VPS hostingu vám náš tím pomôže viac ako ktorýkoľvek iný. Naši operátori sú v akúkoľvek hodinu a ktorýkoľvek deň pripravení vám pomôcť s väčšinou vašich problémov – naživo a bez čakania. V tom sa náš zákaznícky tím líši od ostatných. Infraštruktúru svojich cloudových technológií aj svoje servery poznáme naspamäť.

Zálohovanie údajov na najvyššej úrovni

Bezpečnosť vašich dát je našou hlavnou prioritou! Zálohovanie virtuálnych privátnych serverov nikdy nebolo tak jednoduché. Teraz môžete pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí zálohovať a obnovovať všetky zložky, súbory a databázy. Cloudové virtuálne privátne servery možno kedykoľvek obnoviť v priebehu pár sekúnd pomocou nášho ovládacieho panelu pre VPS hosting a pokročilého prístupu k vášmu zálohovaciemu priestoru. Vďaka našej cloudovej technológii a dvojitej ochrane RAID sa vaše dáta nikdy nestratia!

Jednoduchý inštalátor webových skriptov a OS

Všetky naše VPS hostingy ponúkajú automatický inštalátor pre vývojárov a najobľúbenejšie webové skripty a šablóny operačných systémov. Prémiový rad inštalačných balíčkov optimalizovaný pre inžinierov za vás urobí to najťažšie. Teraz môžete inštalovať takmer akýkoľvek operačný systém Linux s doplnkami alebo bez nich, budovať servery Minecraft alebo VPN, spúšťať ultrarýchly cloudový server WordPress VPS alebo jednoducho integrovať LAMP jediným kliknutím.

Vyhradená IP adresa s IPv4 a IPv6

Získajte prémiové funkcie s naším výhodným VPS hostingom! V Hostingeri sme si dali za úlohu poskytovať tie najlepšie špecifikácie za najnižšiu cenu. Jednou z mnohých prémiových funkcií je vyhradená IP adresa. Dokonca aj ten najlacnejší hostingový balíček pre VPS obsahuje vyhradené internetové protokoly IPv4 a IPv6. Vďaka našim virtuálnym serverom budete môcť používať funkciu mapovanie IPv4 pre pripojenie vlastného portu. Vďaka vyhradenej IP adrese budú všetky vaše skripty a rozšírenia fungovať bez problémov!

Maximálny výkon hardvéru a SSD úložný priestor

Naším krédom je záruka dostatočného množstva súkromných serverov! Nikdy nebudeme predávať viac cloudových VPS serverov, než koľko ich máme k dispozícii – vaše webové stránky preto vždy pobežia neuveriteľne rýchlo a s najvyšším výkonom. Vychutnajte si rozdiel s našimi prvotriednymi vyhradenými servermi s procesormi Intel a SSD diskovým priestorom. Tieto najmodernejšie servery vám zaručia maximálny výkon a bleskovú rýchlosť.

VPS hosting, ktorý splní vaše priania a potreby

Až o 30 krát rýchlejší ako najvýkonnejšie služby zdieľaného webhostingu. Kľúčovými faktormi 100 % cloudovej technológie VPS hostingu sú blesková rýchlosť a prev8dzka bez výpadkov.

Váš výtvor bude len váš

Hostinger vám dáva možnosť vybudovať si projekt tak, ako to vy chcete. Jedno jadro je zdieľané medzi všetkými VPS. Náš VPS hosting ponúka širokú škálu operačných systémov pripravených na inštaláciu 1 kliknutím.

Jednoduchý, ale výkonný nástroj na správu

Maximalizujte potenciál vášho virtuálneho privátneho serveru. Najlepší hardvér, najlepšia Linux optimalizácia a tím expertov, ktorý sa vždy postarajú o údržbu.

Naši Experti Na WordPress Vám Radi Pomôžu

VPS návody pre váš ľahký začiatok

Nájdite všetky potrebné informácie na jednom mieste. Stačí iba jeden klik, a tu nájdete všetky odpovede na vaše otázky.

35 linuxových príkazov, ktoré by mal poznať každý užívateľ
35 linuxových príkazov, ktoré by mal poznať každý užívateľ

Keď ľudia počujú slovo Linux, spoja si tento názov s komplikovaným operačným systémom, ktorý používajú iba programátori.

Zistiť viac
How does SSH Work
Ako funguje SSH?

SSH alebo Secure Shell je protokol vzdialenej správy, ktorý umožňuje svojim používateľom ovládať a upravovať svoje vzdialené servery ...

Zistiť viac
Cron úlohy : Komplexná príručka pre začiatočníkov na rok 2020
Cron úlohy : Komplexná príručka pre začiatočníkov na rok 2020

Vždy možno nájsť spôsob, ako robiť veci praktickejšie. Spracovávanie opakujúcich sa úloh pomocou automatizovaných procesov je pre zaneprázdnených webmasterov veľmi preferovaná voľba.

Zistiť viac

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu s našou službou spokojní, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.

Často kladené otázky o VPS hostingu

Nájdite odpovede na často kladené otázky o VPS hostingu

VPS znamená "virtuálny privátny server". Čo to znamená: ako naznačuje názov, je to súkromný server, čo znamená, že bude určený výhradne iba pre vás. Vďaka službe VPS môžete nastaviť množstvo zdrojov, ktoré nepotrebujete zdieľať s nikým. Je to ako mať svoj vlastný vyhradený alebo súkromný server, ale virtuálny.

V tomto prípade "virtuálny" znamená, že ide o časť na fyzickom serveri, ktorá je vyhradená iba pre vás. Tento virtuálny server vám dáva možnosť získať práva administrátora, nainštalovať preferovaný OS a pracovať na vašom projekte s jedinečnou slobodou.

My sa postaráme o zálohovanie, správu fyzických serverov, záruku rýchlosti, bezchybnú dobu prevádzky a stabilitu, zatiaľ čo vy sa môžete úplne sústrediť na váš projekt.

Obe služby sú podobné, ale je medzi nimi niekoľko zásadných rozdielov. Server VPS vám umožní vytvoriť viac inštancií na jednom vyhradenom serveri. Virtuálny vyhradený server (VDS) zvládne to isté, ale zaberá celý vyhradený server.

VPS hosting je z hľadiska ceny skvelou voľbou pre veľké projekty, pretože poskytuje veľké množstvo vyhradených prostriedkov a poskytuje najvyššiu kontrolu. Zároveň je to neporovnateľne lacnejšie, ako mať svoj vlastný fyzický vyhradený server.

Cloud computing je metóda, pri ktorej sa využívajú zdroje prostredníctvom siete vzájomne prepojených vzdialených serverov, a nie jedného vyhradeného počítača. Cloud computing využíva vysokorýchlostný internet a pomocou sofistikovaného softvéru dokáže s veľkou účinnosťou vypočítať rôzne náročné aplikácie.


Tento druh počítačov dokáže spravovať, spracovávať a ukladať údaje ako bežný server. Cloud computing ponúka niekoľko jedinečných výhod ako: je neuveriteľne flexibilný, plynule prispôsobiteľný, odolný a stabilný a umožňuje plynulú migráciu.

Existuje niekoľko vecí, ktoré robia VPS hosting tou najlepšou voľbou pre konkrétne projekty. Stručne povedané: ak potrebujete veľa zdrojov a bezkonkurenčnú stabilitu, VPS hosting je pre vás tým správnym riešením.

Po prvé, VPS hosting vám poskytuje vyhradené zdroje. To znamená, že nepotrebujete zdieľať výkon vášho CPU, pamäť RAM ani miesto na disku. Máte pridelené určité množstvo a už ho spravujete podľa svojej vôle.

Povaha VPS hostingu zaručuje stabilitu. Všetky zdroje sú používateľom starostlivo prideľované, takže ani doba vysokého používania nebude mať vplyv na stabilitu servera.

A pravdepodobne najvýznamnejšia výhoda VPS hostingu je tiež výhodou najcennejšiou. Získate root prístup a bezkonkurenčnú kontrolu pridelených prostriedkov. To znamená, že môžete nainštalovať širokú škálu operačných systémov, pracovať na ťažkých projektoch a vôbec robiť oveľa viac, než by ste mohli so zdieľaným hostingom. Tím zákazníckej podpory vám však bohužiaľ bude môcť pomôcť iba s otázkami týkajúcimi sa správy VPS hostingu a ďalšími otázkami súvisiacimi s back-endom.

VPS a zdieľaný hosting sú si v niečom podobné, ale v podstate sú to rôzne druhy služieb.

Balíčky zdieľaného hostingu sa zameriavajú na malé projekty, ako sú osobné blogy alebo podobné stránky. Projekty, ktoré vyžadujú veľa zdrojov alebo silnú prevádzku, by mohli pri použití zdieľaného hostingu mať problémy. To je dôvod, prečo sa pre väčšie webové stránky odporúča VPS hosting.

Oproti tomu, v rámci VPS hostingu máte k dispozícii vyhradené zdroje, ktoré nemusíte s nikým zdieľať. S každým našim balíčkom pre VPS hosting budete mať zaistenú maximálnu kontrolu nad svojimi prostriedkami. Ovládajte procesory, navyšujte RAM, spravujte root prístup a používajte vami preferovaný operačný systém. Nevýhodou VPS hostingu je, že aj keď sa budeme nepretržite starať o údržbu a monitoring back-endu a servera, s vaším projektom vám z hľadiska zákazníckej podpory môžeme pomôcť len čiastočne. Budeme vám môcť poradiť so všetkými otázkami ohľadom VPS a ovládacieho panelu, ale s otázkami ohľadom programovania, kódovania a pod. Vám nepomôžeme.

Hosting na virtuálnom serveri je zameraný na technologicky zdatnejších užívateľov. Ak potrebujete malý web, bude vám vyhovovať zdieľaný hosting alebo hosting Premium.

Pokiaľ ale budete potrebovať vysoký výkon a maximálnu kontrolu, potom je VPS hosting len krôčik od vyhradeného servera. VPS je ideálny pre intenzívne zaťažované webové stránky, webové aplikácie, herné servery, databázy a ďalšie komplexné projekty. VPS hosting poskytuje väčšiu kontrolu než akákoľvek iná služba, pretože si môžete nainštalovať vami preferovaný operačný systém a využívať výhody root prístupu.

Pri niektorých problémoch si namiesto žiadania našej zákazníckej podpory o pomoc budete musieť pozrieť znalostnú databázu a návody.

VPS hosting vám poskytne bezkonkurenčnú možnosť kontroly. Aby ste ho mohli využívať naplno, musíte mať zodpovedajúce technické znalosti.

VPS hosting nie je spravovaný, avšak náš tím zákazníckej podpory urobí všetko čo bude môcť, aby vám pomohol s fakturáciou a všeobecnými otázkami.

Pri čítaní informácií o VPS budete mať prirodzene otázky, ako napríklad túto: V prípade, že na rovnakom dedikovanom serveri existuje viacero používateľov, ktorí tam majú vyhradené virtuálne privátne servery, budú mať prístup k mojim údajom? To je logická otázka, ale nebojte sa, vaše údaje budú v bezpečí. Všetky naše VPS služby sú bezpečne oddelené pomocou špecifického softvéru, ktorý zaručuje prvotriednu ochranu.

Všetky servery spoločnosti Hostinger sú navyše chránené službou BitNinja, pokročilou ochranou pred útokmi DDoS a tiež ďalšími nástrojmi, ktoré monitorujú a chránia celú našu infraštruktúru.

Všetky VPS hostingové balíčky poskytujú užívateľovi vyhradenú IP adresu.

Áno môžete! To je výnimočná výhoda služby VPS hosting. Poskytuje neobmedzenú kontrolu nad vaším projektom! Na Hostingeri si môžete vybrať medzi desiatkami rôznych operačných systémov na báze Linuxu, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Najlepší čas, kedy by ste mali prejsť na VPS hosting je vo chvíli, keby budete mať potrebné technické znalosti (ktoré možno budete pri VPS hostingu potrebovať), alebo keď vám zdieľaný hosting už nebude poskytovať dostatočné množstvo zdrojov pre vaše projekty a vy ich budete potrebovať viac!

Samozrejme! Pripravili sme pre vás 6 rôznych balíčkov vhodných pre akýkoľvek projekt. Ako vaše projekty porastú, môžete si bez problémov zvoliť výkonnejší balíček a upgradovať bez akýchkoľvek prestojov.

Nie, momentálne poskytujeme iba VPS hosting založený na systéme Linux.

Počítadlo limitu šírky pásma sa obnoví na nulu prvého každý mesiac. Ak je prekročený celkový limit šírky pásma VPS, rýchlosť VPS siete bude obmedzená na minimum 5 Mb/s.

Automaticky vytvárame bezplatné zálohy vášho VPS každý týždeň, takže budete mať vždy možnosť vrátiť sa späť VPS v prípade, že sa niečo pokazí. Vždy je uložená jedna najnovšia záloha.

Zálohovanie sa dá rozšíriť pomocou doplnku pre denné zálohovania. Okrem toho si jednu snímku môžete uložiť na tak dlho, ako budete potrebovať.

Automatizované zálohy a snímky nie je možné sťahovať priamo.

Pokiaľ si softvér nevyžaduje úpravu jadra VPS a váš server má dostatok voľnej pamäte, nebudete mať problémy so spustením bežných aplikácií, služieb alebo modulov, ktoré by bežali na vyhradenom serveri.

Svoje VPS si môžete nastaviť na jednu z nasledujúcich lokalít: Spojené štáty, Spojené kráľovstvo, Singapur, Holandsko a Litva.

Hľadáte niečo iné?