Získajte pre svoju firmu vlastný mail a profesionálny email hosting

E-mailová adresa rovnaká ako je vaša vlastná doména zvýši dôveryhodnosť vašej značky.

E-mail hosting od HostingeruE-mail hosting od Hostingeru

Nastavenie trvá len pár kliknutí

01

Vyberte si balíček e-mail hostingu

Rozbiehate novú firmu? Vyberte si balíček Business Starter za 0,99 €/mesiac. Ak potrebujete viac zdrojov, je pre vás ideálny balíček Business Premium za 2,49 €/mesiac. Upozorňujeme, že ceny sú uvedené za e-mailovú schránku.

02

Prejdite na pokladňu

Vyberte počet e-mailových schránok a obdobie predplatného. Po dokončení procesu platby sa dostanete na ovládací panel svojho hostingového účtu.

03

Nakonfigurujte svoj e-mail hosting

Nakoniec vytvorte e-mailové konto, nastavte možnosti DNS a synchronizujte svoj e-mail s ostatnými zariadeniami. A už stačí len odoslať e-maily.

Vyberte si balíček e-mail hostingu

Business Starter

2,19 €
UŠETRITE 55%
0,99/mes.

cena za poštovú schránku

 • 10 GB e-mailové úložisko
 • 10 pravidiel preposielania
 • 50 e-mailových aliasov
 • Antivírusová kontrola
 • Pokročilá antispamová ochrana
 • Cloudová infraštruktúra

  0,99 € za mesiac pri obnovení

  Business Premium

  3,49 €
  UŠETRITE 29%
  2,49/mes.

  cena za poštovú schránku

  • 30 GB e-mailové úložisko
  • 50 pravidiel preposielania
  • 50 e-mailových aliasov
  • Antivírusová kontrola
  • Pokročilá antispamová ochrana
  • Cloudová infraštruktúra

   2,49 € za mesiac pri obnovení

   Platobné podmienky

   Balíčky sa platia vopred, nie na splátky. Uvedená suma predstavuje celkovú cenu produktu rozdelenú podľa počtu mesiacov, počas ktorých bude váš balíček platný.

   Profesionálny email pre vašu firmu

   Majiteľom malých podnikov poslúži e-mail ako online identita aj ako marketingový komunikačný kanál. Ukážte profesionalitu s firemnou e-mailovou adresou s vašou doménou v názve. Vaša značka bude okamžite pôsobiť dôveryhodne a získa si dôveru potenciálnych zákazníkov.

   Bezpečné a súkromné e-maily bez reklám

   Na rozdiel od bezplatných osobných e-mailových služieb sú u nás vaše údaje v bezpečí. Získajte špičkové bezpečnostné opatrenia, ktoré ochránia váš e-mail pred neoprávnenými osobami. Naše servery disponujú pokročilou ochranou, ktorá zabraňuje spamom, malvéru a phishingovým útokom.

   Záruka 99,9 % prevádzkyschopnosti a nepretržitá zákaznícka podpora

   Naša služba e-mail hostingu poskytuje bezkonkurenčnú dobu prevádzkyschopnosti a je vybavená automatickým zálohovaním e-mailov pre prevenciu straty údajov a obnovu po havárii. Ak potrebujete asistenciu, náš tím nepretržitej globálnej podpory je vždy pripravený vám pomôcť.

   Dostatok úložiska na rozšírenie vášho podnikania

   Ak chcete rozvíjať svoje podnikanie, potrebujete na to zdroje. Naša hostovaná e-mailová služba ponúka až 30 GB úložného priestoru – dostatok priestoru na prijímanie a doručovanie e-mailov. Môžete odoslať 5000 e-mailov/deň a nastaviť až 50 pravidiel automatického presmerovania a presmerovať správy na iné e-mailové účty.

   Spravujte svoje e-mailové účty odkiaľkoľvek

   Či už odosielate e-maily z počítača alebo mobilného telefónu, my sa o vás postaráme. Naša služba e-mail hostingu vám umožňuje pripojiť svoj poštový server k mobilným zariadeniam so systémom iOS alebo Android a e-mailovým klientom, ako sú Thunderbird či Outlook.

   Rýchle a jednoduché nastavenie

   Náš ovládací panel a e-mailové rozhranie majú intuitívny dizajn, takže naše služby e-mail hostingu môžu využívať používatelia akejkoľvek úrovne zručností. Navyše naša funkcia automatickej konfigurácie uľahčuje nastavenie účtu v rôznych zariadeniach a poštových klientoch – nemusíte sa vyznať v IMAP, POP3 ani SMTP.

   Prejdite na e-mail hosting od Hostingeru ešte dnes

   Vďaka nášmu praktickému nástroju na import e-mailov môžete rýchlo a jednoducho presunúť svoje e-maily od súčasného poskytovateľa e-mailových služieb.

   Profesionálny email hosting a jeho funkcie

   Používateľsky prívetivé ovládanie
   Používateľsky prívetivé ovládanie

   Hostinger e-mail je vybavený intuitívnym ovládacím panelom. Obsahuje všetko, čo potrebujete na správu svojich e-mailových účtov – od konfigurácie zariadenia až po nastavenia DNS. Môžete tiež vyskúšať nášho ľahko použiteľného webového poštového klienta na odosielanie e-mailov, organizáciu e-mailových schránok a e-mailov a pridávanie nových kontaktov.

   Automatická konfigurácia
   Automatická konfigurácia

   Naše e-mailové servery štandardne podporujú protokoly IMAP, POP3 a SMTP, takže môžete konfigurovať svoj e-mail hosting s poštovými klientmi tretích strán, ako sú Apple Mail, Outlook, Thunderbird alebo akákoľvek iná e-mailová aplikácia v počítači alebo mobilnom zariadení. Automatická konfigurácia uľahčí nastavenie týchto aplikácií.

   Automatické funkcie e-mailu
   Automatické funkcie e-mailu

   Zjednodušte si e-mailovú komunikáciu pomocou automatizácie. Ak často dostávate e-maily mimo pracovnej doby, nastavte automatické odpovede, aby ste klientom oznámili, kedy sa vrátite. Presmerujte prichádzajúce správy na viacero účtov pomocou presmerovania e-mailov a aliasov a aktivujte funkcie na zachytenie e-mailov odoslaných na nesprávne napísané e-mailové adresy.

   Pokročilé zabezpečenie e-mailových správ
   Pokročilé zabezpečenie e-mailových správ

   Naša e-mailová platforma podporuje DKIM, DMARC a SPF, aby záškodníkom zabránila v zneužití vašej odchádzajúcej e-mailovej komunikácie. Implementujeme tiež filtre obsahu na úrovni prevádzkovateľa proti spamu a vírusom a internú ochranu e-mailov odosielaných medzi účtami v rámci tej istej domény.

   Podrobné záznamy o prístupoch, aktivite a doručení
   Podrobné záznamy o prístupoch, aktivite a doručení

   Záznamy o prístupoch a aktivite v paneli hPanel vám umožňujú sledovať, čo sa deje vo vašich e-mailových účtoch, a monitorovať ich z hľadiska podozrivých aktivít. Získajte informácie o tom, kedy a odkiaľ sa k účtom pristupovalo, aké akcie sa počas týchto relácií vykonali a aké e-maily sa odoslali a prijali.

   30-dňová záruka vrátenia peňazí

   Ak nie ste spokojní s našimi službami e-mail hostingu, dajte nám vedieť do 30 dní od nákupu a my vám vrátime platbu.

   Často kladené otázky o e-mail hostingu

   Nájdite odpovede na často kladené otázky o e-mail hostingu.

   E-mail hosting je služba, ktorá ukladá, doručuje a prijíma e-maily na e-mailových serveroch.

   Firemné e-mailové konto používa vlastný názov domény spoločnosti, napríklad priklad@nazovfirmy.com. To je rozdiel oproti osobnému e-mailu, kde sa zvyčajne používa doména služby – napríklad priklad@gmail.com.

   S firemným e-mailom bude vaša značka vyzerať profesionálne a dôveryhodne – čo je veľmi dôležité, ak prevádzkujete malú online firmu. Zákazníci sú vo všeobecnosti nedôverčivejší voči spoločnostiam, ktoré používajú osobné e-maily, pretože každý si ich môže ľahko zadarmo vytvoriť.

   Profesionálny email môže vašu firmu odlíšiť od neserióznych spoločností, posilniť autenticitu vašej značky a vzbudiť dôveru vašich zákazníkov.

   Áno, môžete. Po zakúpení balíčku a vytvorení e-mailového účtu môžete pomocou nášho ľahko použiteľného nástroja na import e-mailov niekoľkými kliknutiami preniesť e-maily od svojho predchádzajúceho poskytovateľa. Na vašej strane nie sú potrebné žiadne technické znalosti. Podrobné informácie o migrácii e-mailových služieb do Hostingeru nájdete tu.

   Ak si od Hostingeru zakúpite webhostingový balíček a získate bezplatné e-mailové konto, môžete túto službu hneď začať používať.

   Treba poznamenať, že zdroje sú viac obmedzené. Ak ich chcete navýšiť, môžete prejsť na balíček Business Starter alebo Business Premium.