Vyberte si svoj email hosting plán

Business e-mail

€2,19
Ušetriť 55%
0
99
/mesačne

€0,99 za mesiac pri obnovení

  • 10 GB Úložného priestora na Email
  • 2 E-mailové Filtre
  • 50 Presmerovanie Pošty
  • Antivírusová Kontrola
  • Podpora viacerých zariadení
Najpopulárnejší

Podnikový e-mail

€3,49
Ušetriť 29%
2
49
/mesačne

€2,49 za mesiac pri obnovení

  • 30 GB Úložného priestora na Email
  • Neobmedzené Mail Filtre
  • 50 Presmerovanie Pošty
  • Antivírusová Kontrola
  • Podpora viacerých zariadení

Email Hosting Vyrobený Iba Pre Vás!

Či už spravujete skupinový projekt alebo malú firmu, e-mailový hosting vám poskytuje všetky nástroje, ktoré uspieť. Základným kameňom každého úspešného podnikania je komunikácia. Robte to správne s Hostingerrom. Odoslať správu, ktorá hovorí, že máte na mysli podnikanie! Využite rad nástrojov na zvýšenie produktivity, ktoré budú mať pozitívny vplyv na každodennú prácu!

24/7 Online Podpora

S Hostingerom na ceste k úspechu nikdy nebudete sami! Ak budete niekedy potrebovať pomoc - naši profesionálni asistenti budú tam 24/7/365. Získajte okamžitú podporu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate!

Viac zariadení

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom svete musíte udržať krok na ceste, bez ohľadu na okolnosti. Buďte v reakcii na hosťovský email hosting! Prístup k svojim emailom kdekoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Doména Zadarmo

Okrem hornej vrstvy e-mailovej hostiteľskej služby ponúkame aj bezplatné doménové meno so všetkými 12-mesačné alebo dlhšie cykly. Získajte všetky kúsky puzzle s jedným nákupom a posilnite svoj dosah!

Email hosting s ďalšími vynikajúcimi funkciami vo vnútri!

Nechceme ponúknuť špičku ľadovca, dáme vám všetko! Pozrite sa na tieto funkcie email hosting!

Kalendár pre správu

Všetky plány zahŕňajú zdieľané kalendáre s cieľom maximalizovať tímovú prácu, efektívnosť a spoluprácu. Zostaňte na vrchole všetkého, čo sa stane vo vašej spoločnosti!

Integrácia Sociálnych Médií

Vezmite si svoj e-mailový zážitok do 21. storočia - integrovať platformy sociálnych médií ako Facebook, Twitter, LinkedIn a ďalšie!

E-mailový dovozca

Udržujte všetko čisté a organizované. Máte dôležité e-maily v starej schránke? Žiaden problém! Importovať ich do vášho nového je vánok!

Mailing listy

Získajte maximum zo znalosti vášho publika! Vytvorte si vlastné e-mailové zoznamy, ktoré vám umožnia zasiahnuť cieľ vždy, 100% času!

HTML Mail Template

Pomocou šablón HTML pošty budete mať svoje návrhy e-mailov na ďalšiu úroveň! Vystupujte s krásne modelovanými návrhmi pošty!

Doručená pošta ako bankový trezor

Nikdy sa nezachyťte! Pomocou ochrany e-mailov Cloudmark sa môžeme uistiť, že váš e-mail je chránený pred spammi a ďalšími hrozbami!

Často Kladené Otázky o Email Hosting

Tu nájdete všetky odpovede na často kladené otázky ohľadom email hostingu

Email hosting je unikátne riešenie zamerané predovšetkým na e-mailové servery. Táto služba funguje nezávisle od webových stránok a to znamená, že vaše podnikanie už môže rýchlo napredovať a to aj keď ste ešte len v začiatkoch.

V dnešnej dobe je mimoriadne dôležité budovať dôveru a povedomie o značke. Ale to nie je jednoduché. Avšak s doménovým e-mail hostingom to ide o mnoho ľahšie! Každá pošta, ktorú odošlete, zobrazí vyšim potencionálnym zákazníkom vaše meno domén a zároveň ich to budem podnecovať k tomu, aby si pozreli vašu stránku. Prieskumy tiež ukázali, že používatelia si vo väčšine prípadov vyberú firmu, ktorá používa profesionálnu emailovú adresu.

Určite môžete! Každý plán bude mať vstavaný nástroj na prenesenie e-mailu, ktorý vám pomôže preniesť všetko, čo potrebujete, na našu platformu. A v prípade, že narazíte na nejaké ťažkosti, alebo potrebujete pomoc, naša špecializovaný tím zákazníckej podpory Vám s radosťou pomôže!

Samozrejme! Každý plán na hosťovanie e-mailov je plne kompatibilný s akýmkoľvek mobilným zariadením alebo poštovým klientom. Nastavte ho na viacerých zariadeniach a bez námahy synchronizujte všetok obsah e-mailu. Takto budete môcť reagovať na všetky správy kdekoľvek sa nachádzate.

Hľadáte viac ako e-mail?

Udržiavajte všetko, čo je organizované, všetkým v jednom webovom hostiteľstve. Najvyššia kvalita poštových služieb a výkonnosť webových stránok zaručená!