Najlepšie ceny hostingu

Nezáleží na úrovni vašich zručností ani na rozpočte – pre každého máme niečo. Buďte online rýchlo vďaka Hostingeru.

Vyberte si ideálny balíček

Platobné podmienky
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste na 100 % spokojní, môžete požiadať o vrátenie platby do 30 dní od nákupu. Tento proces je bezproblémový a bez rizika. Ďalšie informácie nájdete v našich Zásadách vrátenia peňazí (môžu sa uplatňovať výnimky).

Získajte potrebné zdroje

Služby rýchleho hostingu

Nástroj na tvorbu webových stránok

Intuitívny ovládací panel

Globálne dátové centrá

Celková bezpečnosť

Služby rýchleho hostingu

Doprajte svojmu publiku čo najlepší zážitok z prehliadania. Naša špičková serverová technológia zaručuje rýchle načítanie vašich webových stránok za každých okolností. Naše balíčky využívajú HTTP/3, IPv6, neobmedzenú šírku pásma* a objektovú vyrovnávaciu pamäť pre WordPress*, takže vaša webová lokalita zvládne všetko. Najlepšie ceny webhosting.

*Balíčky Business a vyššie

Nástroj na tvorbu webových stránok

Vytvárate svoju prvú webovú stránku? Žiadny problém – náš intuitívny nástroj na tvorbu webových stránok je prístupný a zábavný pre všetkých. Náš drag-and-drop editor a rozloženie s prichytením na mriežku zabezpečia, že všetko na vašej stránke bude vždy vyzerať dokonale.

Intuitívny ovládací panel

Čas sú peniaze – a bežné úlohy údržby webu by sa mali vykonávať ľahko a rýchlo. Náš interne vyvinutý hPanel vám pomôže zefektívniť rutinné kontroly a odstraňovať problémy so stránkou. Je k dispozícii v 17 jazykoch, takže je ideálny aj pre globálne tímy.

Globálne dátové centrá

Veríme v rýchle stránky. Preto máme globálnu sieť dátových centier v Európe, Ázii, Severnej a Južnej Amerike. Jednoducho si vyberte server, ktorý je najbližšie k fyzickému umiestneniu vášho publika – nebudeme vám za to účtovať nič navyše.

Celková bezpečnosť

Chráňte seba a svoje publikum pred kybernetickými útokmi. Všetky naše webhostingové služby sa dodávajú s neobmedzeným počtom bezplatných certifikátov SSL. V spojení s naším kontajnerovým prostredím CloudLinux a LVE, kompletnou ochranou proti DDoS, automatickým zálohovaním a aktualizáciami webu, vlastným WAF a mnohými ďalšími funkciami vás už bezpečnosť webu nebude budiť zo spánku.

Rýchlosť

Rýchlosť

Čas odozvy 11-274 ms.

Podpora

Podpora

Nepretržitý online chat.

Účinnosť

Účinnosť

Najlepší pomer cena/kvalita.

Jednoduchosť

Jednoduchosť

9 z 10 považujú náš hPanel za plynulý a intuitívny.

Nástroj na tvorbu webových stránok

Vytvorte dokonalú webovú stránku za pár minút

Nástroj na tvorbu webových stránok vám umožní vytvoriť webové stránky za niekoľko minút. Nemusíte mať dizajnérske ani technické zručnosti. Pomocou intuitívneho drag and drop nástroja na tvorbu webových stránok môžete začať svoj online projekt.

Vyberte si šablónu

Niekto si môžu myslieť, že je ťažké vytvoriť webovú stránku, ktorá bude vyzerať naozaj dobre. Práve preto sme vybudovali nástroj na tvorbu webových stránok, kde ste budete môcť vybrať z veľkého množstva profesionálmi vytvorených šablón.
Vytvoriť si webovú stránku
Nástroj na tvorbu webových stránok