Lacný webhosting

Spoľahlivé webhostingové služby za prijateľnú cenu.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Lacný webhostingLacný webhostingLacný webhosting

Cenovo dostupný komplexný hosting

Nízka cena neznamená nízku kvalitu. Náš lacný webhostingový balíček obsahuje všetko, čo potrebujete pre jednoduchý online štart.

Webhosting Single

 • 1 webová stránka
 • 50 GB SSD úložisko  help_outline
 • ~10 000 návštev mesačne  help_outline
 • 1 e-mailový účet
1,49/mes.

2,99 € za mesiac pri obnovení

Funkcie balíčka
 • Neobmedzené bezplatné SSL  help_outline
 • 100 GB šírka pásma
 • Spravovaný WordPress  help_outline
 • Akcelerácia WordPressu  help_outline
Funkcie balíčka
 • 30 dní záruka vrátenia peňazí  help_outline
 • Počet databáz: 2
 • Prístup do GIT  help_outline
 • Týždenné zálohovanie
 • 1 webová stránka
 • 50 GB SSD úložisko  help_outline
 • ~10 000 návštev mesačne  help_outline
 • 1 e-mailový účet
 • DNS servery chránené službou Cloudflare  help_outline
 • Nepretržitá podpora  help_outline
 • 99,9 % záruka prevádzkyschopnosti  help_outline
 • Správa DNS  help_outline
 • 30 dní záruka vrátenia peňazí  help_outline
 • Počet databáz: 2
 • Prístup do GIT  help_outline
 • Týždenné zálohovanie
 • Nástroj na tvorbu webových stránok
 • Správca prístupu  help_outline
 • Počet subdomén: 2  help_outline
 • Počet FTP účtov: 1
 • Počet Cron úloh: 2  help_outline

Prečo si vybrať Hostinger ako poskytovateľa lacného webhostingu?

Nepretržitá technická podpora

Bez ohľadu na to, s akým aspektom webhostingu budete potrebovať pomôcť, náš tím zákazníckej podpory bude po vašom boku, aby vám pomohol učiť sa, rásť a rozvíjať sa smrom k úspechu. Využite naše lacné webhostingové služby a získajte profesionálnu technickú podporu.

Skvelé služby za nízku cenu

Spoľahlivý zdieľaný webhosting za cenu, ktorú je ťažké prekonať. Hosťujte svoje webové stránky na Hostingeri a nemusíte sa obávať nepríjemných prekvapení, ako sú skryté poplatky alebo zlé služby.

Ľahké nastavenie a ovládanie

Náš hPanel má intuitívny dizajn, ktorý vám pomôže zorientovať sa rýchlo a jednoducho. Umožňuje v priebehu chvíle vykonávať zložitejšie úlohy, ako napríklad vytvorenie FTP účtu alebo nastavenie e-mailu. Môžete tiež použiť nástroj Autoinstaller a nastaviť WordPress za pár minút.

Záruka vysokej rychlosti a dostupnosti

Vďaka viacerým dátovým centrám po celom svete vám môžeme poskytnúť vysokú rýchlosť načítania a záruku 99,99 % prevádzkyschopnosti. Dokonca aj s naším najlacnejším balíčkom získate dostatok serverových zdrojov na zabezpečenie plynulého používateľského zážitku a skutočne nízkej latencie.

Množstvo zdrojov pre skvelý začiatok

Získajte 50 GB SSD priestoru, dostatočnú šírku pásma, podporu PHP, MySQL, FTP, e-mailový účet s vašou doménou, bezplatný SSL certifikát a všetky pokročilé nástroje, ktoré potrebujete pre plne funkčnú webovú stránku.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste so službou Hostinger spokojní na 100 %, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.

Dosiahnite s malou investíciou viac

Začnite svoju online cestu ešte dnes. Učte sa, tvorte a rozvíjajte sa.

Ideálne pre WordPress

Všetky naše balíčky zdieľaného hostingu sú optimalizované pre WordPress webové stránky. Každý hostingový balíček je dodávaný s praktickým inštalátorom WordPressu na 1 kliknutie pre rýchle a jednoduché nastavenie. Súčasťouje aj sprievodca tvorbou WordPress stránok, ktorý vám pomôže s jednoduchou tvorbou WordPress stránky, zatiaľ čo webový server LiteSpeed zabezpečí jej rýchle načítanie.

Ideálne pre WordPress

Budujte si dôveru a reputáciu

Každý balíček webhostingu dodávame s bezplatným SSL certifikátom, ktorý poskytuje bezpečné spojenie medzi vašimi návštevníkmi a vašou stránkou. To nielenže ochráni vás a vašich návštevníkov, ale tiež buduje dôveryhodnosť a reputáciu vašej značky.

Budujte si dôveru a reputáciu

Skvelý začiatok je polovica úspechu

Získajte náskok s naším najlacnejším balíčkom, získajte prístup k prostrediu s množstvom funkcií. Náš ovládací panel zdieľaného webhostingu je intuitívny a ľahko sa používa, takže sa môžete ľahko učiť, experimentovať a realizovať svoje nápady.

Skvelý začiatok je polovica úspechu

Máte otázky?

Náš tím špecialistov na úspech zákazníkov je pripravený odpovedať na akékoľvek otázky, ktoré máte, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Jednoducho nám kedykoľvek napíšte správu a my vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.

Lacný webhosting nestačí?

Vyberte si webhostingovú službu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu projektu.

Často kladené otázky o lacnom webhostingu

Nájdite odpovede na často kladené otázky o lacnom hostingu.

Najlepšou možnosťou lacného webhostingu, ktorú ponúkame, je náš balíček zdieľaného hostingu Single. Je to najlepší webhosting pre začiatočníkov, ktorí si chcú založiť vlastnú webovú stránku, ale nechcú zbytočne platiť za pokročilé funkcie hostingu, ktoré nevyužijú.

Hoci vo všeobecnosti zdieľaný hosting nie je vhodný, ak chcete hostovať viacero webových stránok, prevádzkovať internetový obchod alebo mať webovú stránku s veľkou návštevnosťou, na začiatok náš zdieľaný hosting Single stačí.

Dodáva sa s 50 GB SSD, 100 GB šírky pásma, bezplatným certifikátom SSL, ochranou proti DDoS a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ak zisíte, že zdieľaný hosting už pre vaše potreby nestačí, svoj hostingový balíček môžete jednoducho upgradovať prostredníctvom svojho účtu. Jednoducho si z nášho sortimentu vyberte inú možnosť webhostingu a uhradte poplatok za upgrade – zaručene bez odstávok a straty návštevnosti.

Na objednávku upgradu sa tiež vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak nie ste s novým balíčkom úplne spokojní, môžete kontaktovať nášho zástupcu, aby obnovil váš pôvodný balíček.

Náš najlacnejší balíček zdieľaného hostingu Single nezahŕňa bezplatný názov domény. Náš balíček prémiového webhostingu však áno. Stojí len o niečo viac a obsahuje celý rad ďalších funkcií a zdrojov, ako je 100 GB SSD, neobmedzená šírka pásma, neobmedzené databázy a 100 doménových e-mailov.

Prémiový webhostingový balíček môže byť skvelou voľbou pre webové stránky malých firiem, blogy, portfóliá a osobné webové stránky s vyššou návštevnosťou.

Bez ohľadu na hostingový balíček, akonáhle si vyberiete Hostinger, budete si užívať naše aktuálne akcie na domény. Pri cene 0,99 € na prvý rok sú takmer zadarmo. Zakúpte si aj doménu a tá sa automaticky pripojí k vášmu lacnému hostingu.

Mnoho poskytovateľov lacného webhostingu neponúka k svojim najlacnejším hostingovým balíčkom zákaznícku podporu. My v Hostingeri však kladieme na prvé miesto potreby našich zákazníkov.

Budete mať prístup k nášmu tímu odborníkov špecialistov, ktorí vám budú pripravení pomôcť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Od otázok týkajúcich sa nasmerovania bezplatného názvu domény na vašu webovú stránku až po riešenie technickejších problémov vám náš tím pre úspech zákazníkov veľmi rád pomôže.

Áno, aj náš najlacnejší balíček zdieľaného hostingu obsahuje bezplatné e-mailové konto založené na doméne. Ak potrebujete viac ako jedno e-mailové konto, musíte hostingový balíček upgradovať.

Pre firemnú webovú stránku by sme odporúčali zvoliť webhostingový balíček s väčším množstvom zdrojov, napríklad balíček prémiového hostingu, alebo balíček WordPress hostingu. Vždy však môžete vyskúšať zdieľaný hostingový balíček Single a upgradovať, ak zistíte, že vašim potrebám nestačí.

Ak už názov domény máte a chcete ju pripojiť k svojmu novému hostingovému účtu, môžete tak urobiť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Podrobnejšie informácie nájdete v tomto skvelom sprievodcovi presmerovaním domény.

Samozrejme. Ak si zaregistrujete náš najlepší webhosting (nezáleží na tom, ktorý balíček), presunieme vašu webovú stránku úplne zadarmo. Stačí, ak oslovíte náš tím pre podporu zákazníkov a požiadate o migráciu.

Alebo tu je ešte lepšia možnosť, v hPaneli máme bezplatný nástroj na migráciu, kde môžete počas počiatočného nastavenia zadať svoje údaje a vaša webová stránka sa presunie automaticky.