Zyro od Hostinger

Vytvorte si online obchod od $13.99/mes.

Prestaňte snívať. Začnite robiť. Ušetrite 53% na balíčkoch pre online obchod a získajte hosting zadarmo + doménu zadarmo.

Zoznam produktov unisex topánkyZoznam produktov unisex topánkyZoznam produktov unisex topánkyZoznam produktov unisex topánkyZoznam produktov unisex topánky

Rýchly štart

Začnite predávať online

Vyberte si dizajnérsku šablónu, ktorá vyhovuje vášmu online podnikaniu, a potom použite náš drag-and-drop editor na oživenie vlastného online obchodu.

Vytvorte si vlastný eshop
Príklady šablón pre online obchod, vytvorené dizajnérmi

Predávajte všade

Predávajte na miestach, kde sú vaši zákazníci. Internetový obchod Zyro zjednodušuje predaj produktov na Facebooku, Instagrame a Amazone.

Predávajte všade
Príklad na zoznam obchodu na Facebook

Mobilný a bezpečný

Choďte s dobou, rozvíjajte online obchod, ktorý uchváti vašich zákazníkov, a to vďaka zážitku z bezpečného nakupovania na akomkoľvek zariadení.

Začať
Prispôsobivý dizajn web stránky elektronického obchodu

Elektronický obchod zjednodušene

Stačí pár kliknutí a na akúkoľvek novú alebo už existujúcu webovú stránku Zyro môžete pridať online obchod. Ukážte všetky svoje produkty v ich najlepšej podobe a uľahčite online objednávanie.

Začnite predávať online
Pridať tlačidlo objednať teraz už do existujúcej stránky

Jednoduchá správa

Jednoduchá správa zásob

Pridávajte, sledujte a spravujte svoj inventár produktov na viacerých platformách, a to z jediného a intuitívneho ovládacieho panelu. Všetko máte na dosah ruky.

Stovky možností platby

Uľahčite život sebe i svojim zákazníkom - používajte najčastejšie využívané platobné metódy a nikdy si nenechajte ujsť jediný predaj.

Spustiť vlastný eshop
Panel riadenia online obchodu

Doprava a doručovanie? Vyriešené

Nástroj Zyro vypočíta najlepšie prepravné sadzby pre vašich zákazníkov za vás. Prehľad vám následne zaistí podrobné sledovanie objednávok a automatické aktualizácie e-mailov, ktoré budú používateľov informovať o stave ich zásielok.

Ľahká administrácia

Nemusíte sa obávať o dane a administratívu. Nástroj Zyro vám pomôže zjednodušiť papierovanie a logistiku.

Získať online obchod
Nastavenia pre dopravu a dodanie

Jednoduchý rast

Majte prehľad

Získajte prehľad o každej časti svojej podnikateľskej činnosti pomocou automatických výpisov a trasovania predajov. Integrujte službu Google Analytics a získajte detailné informácie o svojich zákazníkoch.

Začnite tvoriť
Graf znázorňujúci premávku a používateľov

Marketing bez námahy

Zyro pomáha spúšťať na mieru šité reklamy na Facebooku, v službe Google Shopping a na ďalších platformách. Nájdite správne publikum a posilnite svoje predajné kanály.

Predávať online
Štylizovaný príklad reklám v službe Nákupy Google

Jednoduché zľavy

V internetovom obchode Zyro môžete ľahko uplatniť rôzne fixné zľavy a kódy. Ponúknite zákazníkom dodatočnú motiváciu, aby mohli míňať a zároveň šetriť.

Začať teraz
Uplatňovanie zľavového kódu na výrobky

Ponúkajte darčekové poukazy

Potešte zákazníkov tým, že vo svojom e-shope budete predávať darčekové poukazy, vďaka ktorým budú mať ich blízki možnosť voľby.

Získať vlastný eshop
Príklady na rôzne darčekové kartičky

Ako založiť internetový obchod

Pre vytvorenie e-shopu sa riaďte týmito jednoduchými krokmi:

Pridávanie produktov do Zyro eObchod
1. Pripojte sa k Zyro

Zaregistrujte sa do nástroja na tvorbu webových stránok Zyro a začnite tvoriť hneď teraz – bez akýchkoľvek skrytých záväzkov. Pohrajte sa so svojimi preferenciami a zistite, ktoré funkcie presne potrebujete.

Začať
2. Vyberte si šablónu pre svoj e-shop

Nájdite si štýl, ktorý vyhovuje vašej značke a podnikaniu, a potom si ho pomocou drag-and-drop editora prispôsobte podľa svojich predstáv.

Začať
3. Pridajte do svojho obchodu produkty

Naplňte nákupné stránky svojho obchodu a potom nastavte svoje preferencie (ceny, propagačné akcie, možnosti platby a dopravu).

Začať
4. Zverejnite svoj obchod

Kliknite na tlačidlo "publikovať", skontrolujte, či všetko vyzerá tak, ako má, a môžete začať predávať online.

Začať
5. Vylepšite si marketing

Pomocou výkonných marketingových nástrojov od Zyro môžete svoju firmu prezentovať online a okamžite maximalizovať predaj.

Začať

Často kladené otázky o online obchode

Nájdite odpovede na často kladené otázky o internetových obchodoch.

Internetový obchod robí doslova to, čo je uvedené na obale: je to obchod, ktorý predáva tovar a služby na internete, v porovnaní s tradičným obchodom, ktorý predáva tovar v kamenných predajniach.

Tento pojem, často označovaný ako elektronický obchod, sa vzťahuje na predaj a nákup produktov alebo služieb online. Webová stránka elektronického obchodu je miestom, kde sa odohráva všetka činnosť – je to internetový obchod.

Môžete mať webové stránky elektronického obchodu, ktoré predávajú jednotlivcom, alebo vaša firma môže predávať iným firmám. V závislosti od vášho obchodného modelu a cieľového trhu existujú internetové obchody takmer na všetko.

Pri použití platforiem ako Shopify, WooCommerce či Magento to môže trvať od pár dní až po niekoľko týždňov – záleží na tom, aké máte s touto problematikou skúsenosti.

Vďaka jednoduchým funkciám nástroja pre tvorbu e-shopov Zyro môžu v priebehu niekoľkých minút začať predávať na internete aj ľudia, ktorí s webdizajnom či kódovaním nemajú žiadne skúsenosti.

Najprv musíte mať svoje produkty k dispozícii buď vo vlastnom sklade, v dropshippingu, alebo u iného poskytovateľa.

Ďalej sa zamyslite nad tým, čo považujete pri online nakupovaní za užitočné. Fotografie, ceny, popisy, informácie o veľkosti – to všetko môžete pridať do svojho obchodu a môžete začať.

Na sledovanie zásob používajte ovládací panel Zyro a ponúknite celý rad metód platby a dopravy, od kreditných kariet cez PayPal a DHL až po USPS a ďalšie.

Nechceme, aby vás bolelo srdca, keď zákazník opustí nákupný košík pri pokladni, a tak vám poskytneme prístup k rozsiahlej platobnej bráne, ktorá akceptuje všetky najpoužívanejšie kreditné karty a spôsoby dopravy.

Zyro vie pre vašich zákazníkov vypočítať najlepšie prepravné sadzby a pomôže vám vyhľadať poskytovateľa prepravných služieb s najlepšími cenami presne podľa vašich preferencií.

Celý proces doručenia je možné sledovať na ovládacom paneli, takže stačí pokračovať v práci a tlačiť prepravné štítky.

Nie, zisk z vášho internetového obchodu je len váš. Na rozdiel od niektorých iných platforiem, nástroj na tvorbu webových stránok Zyro si neberie žiadnu províziu a neúčtuje si transakčné poplatky navyše k mesačným poplatkom za balíček k vašej webovej stránke.

To znamená, že sa môžete sústrediť na udržanie konkurencieschopnej cenovej stratégie a zároveň pokryť náklady na dopravu a ďalšie výdavky.

Krása modernej platformy pre online obchod, ako je Zyro, spočíva v tom, že na to, aby ste mohli začať s online predajom, nepotrebujete formálne školenia. Iste, z dlhodobého hľadiska vám pomôže, ak si prečítate informácie o tom, ako viesť online podnikanie a o úskaliach správy webovej stránky pre e-shop.

Ale tvorca internetových obchodov, ako je Zyro, umožňuje veľmi jednoducho a intuitívne začať budovať malý obchod a silnú online pozíciu. Od napísania najlepších popisov produktov až po výber správneho balíčka pre e-shop s platobnými bránami pre vaše potreby, získate všetky nástroje a pokyny, ktoré potrebujete na zvýšenie predaja a prilákanie nových zákazníkov.

To závisí od typu stránky pre e-shop, ktorú chcete vytvoriť. Pri WordPress stránke musíte zohľadniť, koľko vás mesačne vyjde webhosting alebo WordPress hosting, rôzne bezpečnostné opatrenia (ktoré chránia vašu stránku pred pokusmi o zlomyseľný phishing, ako napríklad SSL certifikáty), jednotlivé pluginy a témy.

Na druhej strane, nástroje na tvorbu obchodov zahŕňajú v mesačných poplatkoch všetky technické aspekty prevádzkovania internetového obchodu, čo zrýchľuje a zjednodušuje proces zakladania malých podnikov.

Zyro je vďaka našej vlastnej mriežkovej technológii, dobre vybavenej platobnej bráne, nepretržitému zákazníckemu servisu a bezkonkurenčným cenám zďaleka najlepším nástrojom na tvorbu internetových obchodov pre začiatočníkov. Všetky Zyro šablóny obchodov sú tiež plne responzívne, čo uľahčuje predaj aj mobilným používateľom.

To závisí od vašej cieľovej skupiny a celkového zamerania. Pred predajom niekoľkých produktov, ktoré sa vám osobne páčia, odporúčame urobiť prieskum trhu. Takto budete môcť pochopiť, čo je v súčasnosti trendové a po ktorých výrobkoch je dopyt, čo vám uľahčí jedinečné umiestnenie vašej značky medzi konkurenciou.

Namiesto toho zvážte možnosť prilákať ľudí k online nákupu vo vašom obchode tým, že im ponúknete niečo, čo inde nedostanú, alebo za cenu, ktorú jednoducho nemôžu ignorovať. Ak vám chýbajú nápady, urobili sme ťažkú prácu za vás a zostavili sme zoznam niektorých trendových produktov, ktoré práve teraz zažívajú online dopyt.

Aj keď už predávate na internetových trhoch, ako sú Etsy a Amazon, prevádzkovanie vlastného elektronického obchodu má mnoho výhod. Veci ako optimalizácia pre vyhľadávače (zobrazovanie na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávania vo vyhľadávačoch, ako je Google) a bezproblémová integrácia účtov sociálnych médií sú oveľa jednoduchšie a účinnejšie, keď máte vlastný internetový obchod.

Budete môcť odlíšiť svoje stránky s produktami od konkurencie, čo je oveľa ťažšie, keď pracujete v rámci stránok ako Amazon a eBay. Vlastný obchod s vlastnou adresou URL vám tiež pomôže budovať a rozširovať vašu značku a pôsobiť ako niekto seriózny a profesionálny.

Svoju webovú stránku môžete využiť nielen na online predaj, ale aj na poskytovanie exkluzívnych obchodných informácií o svojom obchode prostredníctvom špecializovaného blogu a na optimalizáciu svojho obchodu pre mobilné telefóny a iné mobilné zariadenia. S nástrojom na tvorbu webových stránok Zyro môžete mať blog úplne zadarmo ku všetkým balíčkom webových stránok a internetových obchodov.

Krátka odpoveď – áno, v porovnaní s prevádzkou tradičného obchodu. Keďže váš elektronický obchod existuje online, nemusíte sa starať o nákladné mesačné poplatky za veci ako elektrina, voda a fyzický prenájom nehnuteľnosti vášho obchodu.

Nebudete tiež obmedzovaní geografickou polohou ani stanovenými otváracími hodinami, pretože váš obchod existuje nepretržite a je prístupný zo všetkých kútov sveta. Je pravdepodobné, že nebudete potrebovať ani toľko zamestnancov, čo znamená, že vaše celkové prevádzkové náklady budú nižšie.

To znamená, že budete mať celkovo lepšie ziskové marže, takže e-shopy sú ziskovým doplnkom každého business plánu.