Zyro od Hostinger

Vytvorte si internetový obchod od $8.90/mes.

Prestaňte snívať. Začnite konať. Ušetríte 44% na balíčkoch pre online obchod a získate bezplatný hosting + bezplatnú doménu.

Novoročná časovo obmedzená ponuka:

-
dni
:
-
hodiny
:
-
minúty
:
-
sekundy
Rýchla tvorba krásnych web stránok

Rýchly štart

Posúvajte sa vpred

Vyberte si šablónu, vytvorenú dizajnérmi, ktorá najviac vyhovuje vášmu podnikaniu. Potom pomocou nášho editora drag-and-drop oživte prispôsobený internetový obchod.

Vytvorte si vlastný eshop
Príklady šablón pre online obchod, vytvorené dizajnérmi

Predávajte všade

Predávajte na miestach, kde sú vaši zákazníci. Internetový obchod Zyro zjednodušuje predaj produktov na Facebooku, Instagrame a Amazone.

Predávajte všade
Príklad na zoznam obchodu na Facebook

Mobilný a bezpečný

Choďte s dobou, rozvíjajte online obchod, ktorý uchváti vašich zákazníkov, a to vďaka zážitku z bezpečného nakupovania na akomkoľvek zariadení.

Začať
Prispôsobivý dizajn web stránky elektronického obchodu

Elektronický obchod zjednodušene

Pridajte online obchod na novú alebo akúkoľvek web stránku Zyro a to iba pár kliknutiami. Ukážte všetky svoje produkty v čo najlepšom svetle a už iba zarábajte.

Začnite predávať online
Pridať tlačidlo objednať teraz už do existujúcej stránky

Jednoduchá správa

Jednoduchá správa zásob

Pridávajte, sledujte a spravujte svoj inventár produktov na viacerých platformách, a to z jediného a intuitívneho ovládacieho panelu. Všetko máte na dosah ruky.

Stovky možností platby

Uľahčite život sebe i svojim zákazníkom - používajte najčastejšie využívané platobné metódy a nikdy si nenechajte ujsť jediný predaj.

Spustiť vlastný eshop
Panel riadenia online obchodu

Doprava a doručovanie? Vyriešené

Nástroj Zyro vypočíta najlepšie prepravné sadzby pre vašich zákazníkov za vás. Prehľad vám následne zaistí podrobné sledovanie objednávok a automatické aktualizácie e-mailov, ktoré budú používateľov informovať o stave ich zásielok.

Ľahká administrácia

Nemusíte sa obávať o dane a administratívu. Nástroj Zyro vám pomôže zjednodušiť papierovanie a logistiku.

Získať online obchod
Nastavenia pre dopravu a dodanie

Jednoduchý rast

Majte prehľad

Získajte prehľad o každej časti svojej podnikateľskej činnosti pomocou automatických výpisov a trasovania predajov. Integrujte službu Google Analytics a získajte detailné informácie o svojich zákazníkoch.

Začnite tvoriť
Graf znázorňujúci premávku a používateľov

Marketing bez námahy

Nástroj Zyro umožňuje spúšťať cielenej reklamy na Facebooku, v službe Nákupy Google a ďalších platformách. Nájdite tú správnu cieľovú skupinu a zvýšte svoje tržby.

Predávať online
Štylizovaný príklad reklám v službe Nákupy Google

Jednoduché zľavy

Zavádzať rôzne zľavy a kódy v e-shope Zyro je naozaj jednoduché. Motivujte svojich zákazníkov k tomu, aby viac míňali a zároveň ušetrili.

Začať teraz
Uplatňovanie zľavového kódu na výrobky

Ponúkajte darčekové poukazy

Potešte zákazníkov tým, že vo svojom e-shope budete predávať darčekové poukazy, vďaka ktorým budú mať ich blízki možnosť voľby.

Získať vlastný eshop
Príklady na rôzne darčekové kartičky

Ako vybudovať online obchod

Pre vytvorenie e-shopu sa riaďte týmito jednoduchými krokmi:

Pridávanie produktov do Zyro eObchod
1. Pripojte sa k Zyro

Nástroj na tvorbu webových stránok Zyro môžete vyskúšať zadarmo. Môžete začať tvoriť hneď teraz – ​​bez viazania. Pohrajte sa teda so svojimi predstavami a zistite presne, ktoré funkcie potrebujete.

Začať
2. Vyberte si šablónu pre svoj e-shop

Nájdite si niečo, čo najlepšie vystihuje vašu značku a firmu, a potom pomocou editora drag-and-drop upravte podľa svojich predstáv.

Začať
3. Pridajte do svojho obchodu produkty

Pridajte na svoje stránky s výrobkami zodpovedajúci obsah a potom nastavte všetko potrebné (ceny, akcie, platobné a dodacie možnosti).

Začať
4. Zverejnite svoj obchod

Kliknite na tlačidlo „Publikovať“, vyberte si balíček podľa potrieb vášho internetového obchodu a ste pripravení začať predávať online.

Začať
5. Vylepšite si marketing

Použite výkonné marketingové nástroje Zyro na predstavenie svojej firmy a okamžite maximalizujte svoje tržby.

Začať

Často kladené otázky o online obchode

Nájdite odpovede na často kladené otázky o online obchodoch

Elektronické obchodovanie predstavuje spôsob predaja a nákupu produktov či služieb na internete. E-shop je teda miestom, kde sa všetky tieto činnosti odohrávajú – je to skrátka internetový obchod.

Môžete mať e-shop, v ktorom budete predávať výrobky či služby jednotlivcom, ale aj iným firmám. E-shopy môžu mať prakticky akékoľvek zameranie.

Pri použití platforiem ako Shopify, WooCommerce či Magento to môže trvať od pár dní až po niekoľko týždňov – záleží na tom, aké máte s touto problematikou skúsenosti.

Vďaka jednoduchým funkciám nástroja pre tvorbu e-shopov Zyro môžu v priebehu niekoľkých minút začať predávať na internete aj ľudia, ktorí s webdizajnom či kódovaním nemajú žiadne skúsenosti.

Zamyslite sa nad tým, čo vám pri nakupovaní na internete príde užitočné a praktické. Fotky, ceny, popisy – to všetko si do svojho e-shopu pridajte, nech vám nič nechýba.

So sledovaním skladových zásob vám pomôže kontrolný panel nástroja Zyro. Vo svojom e-shope majte k dispozícii celú škálu platobných možností – od kreditných kariet až po PayPal a ďalšie platobné portály.

Predsa sa nechcete pozerať, ako si váš zákazník nakoniec všetko rozmyslí a tesne pred zaplatením svoj nákupný košík opustí.

Zyro vie pre vašich zákazníkov vypočítať najlepšie prepravné sadzby a pomôže vám vyhľadať poskytovateľa prepravných služieb s najlepšími cenami presne podľa vašich preferencií.

Celý proces doručovania možno sledovať z používateľského rozhrania, takže sa nemusíte nechať ničím rušiť a môžete pokojne pokračovať vo svojej práci.

Nie, zisky, ktoré máte z vášho online obchodu sú iba vaše. Na rozdiel od iných platforiem, Zyro si neberie žiadnu províziu a poplatky za transakcie.