CyberPanel VPS hosting: dokonalý ovládací panel pre webhosting

CyberPanel je založený na technológii LiteSpeed ​​a umožňuje používateľom vykonávať úlohy rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie.

CyberPanel VPS hosting: dokonalý ovládací panel pre webhostingCyberPanel VPS hosting: dokonalý ovládací panel pre webhosting

Jednoduché. Rýchle. Spoľahlivé.

Funkcie balíčka
vCPU
Pamäť (RAM)
SSD úložný priestor
Geekbench skóre
Šírka pásma
Dedikované IPv4 a IPv6 adresy
Plný root prístup
Sieť 100 MB/s
Týždenné zálohovanie
LSCache modul
Nasadenie GIT
Automatický inštalátor
ModSecurity
Zálohovanie / obnova jedným kliknutím
SSL zadarmo
Docker správca
Podpora HTTP/3

VPS 1

VPS 1

3,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 jadro
1 GB
20 GB
608
1 TB

VPS 2

VPS 2

8,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 jadrá
2 GB
40 GB
991
2 TB

VPS 4

VPS 4

15,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 jadrá
4 GB
80 GB
1 770
4 TB

VPS 8

VPS 8

65,99 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 jadier
16 GB
250 GB
3 800
12 TB

Hľadáte niečo iné? Pozrite si naše VPS balíčky.

Funkcie CyberPanelu

LSCache

Vyrovnávacia pamäť LiteSpeed ​​ponúka integrovaný modul s pluginmi pre vytváranie dynamického obsahu. Zrýchlite svoj WordPress, Joomlu, Drupal, MediaWiki atď.

Nasadenie GIT

Prepojte svoje repozitáre Github a GitLab a nasaďte kód niekoľkými kliknutiami pomocou webhookov GIT.

Automatický inštalátor

Čo je potrebné k inštalácii WordPress (s LSCache), Joomla a Prestashop v CyberPaneli? Jedno kliknutie.

Podpora ukladania viacerých objektov do medzipamäte

Jednoduchá integrácia ukladania objektov do vyrovnávacej pamäte. Pomocou CyberPanelu môžete integrovať objekty ako Redis, Memcached alebo LiteSpeed ​​Memcached (LSMCD).

Jednoduché zálohovanie a obnova

Zálohovať a obnovovať môžete z Disku Google, AWS S3, vzdialeného SFTP alebo lokálneho počítača - všetko jedným kliknutím.

Podpora HTTP/3 a QUIC

Najnovší protokol HTTP zaisťuje vyšší výkon pri načítaní viacerých objektov naraz, rýchle pripojenie, opakované zasielanie stratených paketov a najnižšiu možnú latenciu.

Testovacie prostredie pre WordPress

Vyhnite sa zbytočným rizikám spojeným s testovaním v ostrej prevádzke. Pred spustením experimentujte a vykonávajte zmeny v dedikovanom testovacom prostredí.

Testovacie prostredie pre WordPress

Intuitívne nastavenie

Správa serveru je jednoduchá a nenáročná. Používaním nástroja OpenLiteSpeed ​​na webovom serveri získate prístup ku všetkým funkciám LiteSpeed.

Intuitívne nastavenie

Webový terminál a rozhranie príkazového riadku

Každý, kto rád pracuje v textovom termináli, si v CyberPaneli môže dopriať luxus rozhrania príkazového riadku. To vám umožní replikovať prácu, ktorú vykonávate v ovládacom paneli, prostredníctvom príkazového riadku. Pomocou webového terminálu môžete ľahko pristupovať k svojmu VPS SSH serveru a vykonávať úlohy z priamo prehliadača.

Webový terminál a rozhranie príkazového riadku

Používané technológie

OpenLiteSpeed

OpenLiteSpeed

Webový server OpenLiteSpeed/LiteSpeed

Pure-FTPD

Pure-FTPD

Server pre prenos súborov Pure-FTPD

MariaDB

MariaDB

Databázový server MariaDB

GIT

GIT

Systém správy verzií GIT

Docker správca

Docker správca zjednodušuje manažment dockerových kontajnerov a imidžov. Vyhľadávajte a sťahujte imidž z Docker Hubu alebo vytvárajte kontajnery z dostupných či stiahnutých imidžov - to všetko pár kliknutiami.

Docker správca

Integrované zabezpečenie

CyberPanel disponuje nástrojom SpamAssassin, ktorý zabraňuje šíreniu nevyžiadanej pošty, a predvolenou inštaláciou nástroja FirewallD pre posilnenie ochrany a zabezpečenia.

Integrované zabezpečenie

CyberPanel VPS hosting - VPS s rýchlym ovládacím panelom

Užite si najnižšiu latenciu a neprekonateľnú spoľahlivosť dosahnutú používaním globálne prepojených Tier-3 dátových centier.

Vps servers locationsVps servers locations

Hľadáte niečo iné?

Často kladené otázky o CyberPanel hostingu

Nájdite odpovede na často kladené otázky o CyberPaneli

CyberPanel je webhostingový ovládací panel založený na technológii OpenLiteSpeed. Disponuje radom pozoruhodných nástrojov, ako je automatické zálohovanie, automatické SSL, FTP server a správa PHP. Svoj webový server môžete previesť z OpenLiteSpeed na LiteSpeed iba jedným kliknutím.

So CyberPanelom môžete mať neobmedzený počet bezplatných SSL Let's Encrypt. Tu je návod na inštaláciu.

 • Prihláste sa do CyberPanelu
 • V hlavnej ponuke kliknite na "Webstránky"
 • Kliknite na "Zobraziť webstránky"
 • Zobrazia sa základné informácie o vašej webovej stránke
 • Kliknite na odkaz "Vydať SSL"
 • V dnešnej dobe, kedy je webhosting dostupnejší a zároveň konkurencieschopnejší ako produkt, sa CyberPanel dokázal odlíšiť od konkurencie rôznymi spôsobmi.

  Najprv si povieme pár vecí o jeho praktickosti. Kvalitné užívateľské rozhranie je od jeho inštalácie až po správu webových stránok považované za jednu z jeho najsilnejších konkurenčných výhod. Inštalácia je otázkou jediného príkazu a orientácia v ovládacom paneli je vďaka minimalistickému a čistému dizajnu veľmi jednoduchá.

  Potom je tu rad funkcií, vďaka ktorým tento ovládací panel vyniká nad ostatnými. To, že je OpenLiteSpeed / LiteSpeed súčasťou základnej ponuky, napríklad znamená, že okamžite získate rýchlejšiu webovú stránku, automatickú optimalizáciu webovej stránky a účinné zabezpečenie. V samotnom paneli môžete jedným kliknutím vykonať upgrade na LiteSpeed.

  Užívatelia majú zároveň k dispozícii obľúbený modul LSCache. Vďaka nemu môžu ľahko povoliť pluginy LSCache v najobľúbenejších systémoch pre správu obsahu (ako napr. WordPress, Joomla a Magento) a docieliť tak automatickú optimalizáciu webovej stránky, integrovaný caching a zvýšenie rýchlosti.

  V neposlednom rade je veľmi dôležité mať špičkové zabezpečenie. Vzhľadom k tomu, že sa kybernetické útoky stávajú takmer každodennou realitou, je nevyhnutné vedieť, že každý produkt, ktorý používate, má integrované bezpečnostné protokoly. CyberPanel je vybavený nadštandardným množstvom bezpečnostných prvkov. Napríklad firewallom WAF (Web Application Firewall) od LiteSpeed, ktorý je vo svojej triede považovaný za absolútnu špičku.

  Okrem toho je OpenLiteSpeed / LiteSpeed chránený pred bežnými PHP a HTTP hrozbami, čo znamená, že vaša webová stránka bude v úplnom bezpečí. Keď k tomu pridáte skutočnosť, že certifikáty SSL môžete na všetky svoje webové stránky pridať len pár kliknutiami, pochopíte, že máte k dispozícii univerzálnu ochranu proti kybernetickým hrozbám.

  Tento webhostingový ovládací panel svojim jednoduchým užívateľským prostredím znovu dokazuje, prečo je považovaný za jeden najlepších produktov svojho druhu. Sprevádzkovanie siete s viacerými webovými stránkami je jednoduché a intuitívne. Pozrite sa na tento špecializovaný odkaz a tiež na sprievodcu od platformy WordPress.

  30-dňová záruka vrátenia peňazí

  Ak nie ste so službou Hostinger spokojní na 100 %, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.