Wehosting zdarma

Alebo začnite svoju cestu s naším balíčkom Premium a s ročným predplatným získate osobnú doménu, doživotné SSL a ochranu pred DDoS zadarmo.

Balíčky od
1,49 /mesačne
Akcia končí za:
- : - : - : -
Wehosting zdarma

Výber medzi platenými a bezplatnými hostingovými službami

Platobné podmienky

Prečo Hostinger?

V Hostingeri si uvedomujeme, že budovanie moderných webových stránok si vyžaduje stabilné, bezpečné a optimalizované webové prostredie. Zároveň si myslíme, že by ste za jeho získanie nemali utrácať majetok.

Icon
OptimalizovanéBezpečnéRýchleVhodné pre vývojárov
OptimalizovanéBezpečnéRýchleVhodné pre vývojárov

Hosting zadarmo optimalizovaný pre WordPress

Od našich rýchlych serverov až po náš odborný tím pre úspechy zákazníkov sa staráme o to, aby bolo všetko prispôsobené pre najlepší bezplatný WordPress hosting. Taktiež neustále dolaďujeme našu platformu pre platené aj bezplatné webhostingové služby, aby sme zabezpečili 99,99 % prevádzkyschopnosť.

Hosting zadarmo optimalizovaný pre WordPress

Prečo 000Webhost?

Bezplatný hosting môže byť solídnym východiskovým bodom pre vaše online podnikanie. 000webhost je najrenomovanejším poskytovateľom, ktorý ponúka bezplatný hosting webových stránok a doménové služby s ovládacím panelom. Svoju webovú stránku môžete spustiť bez toho, aby ste minuli čo i len euro, a pritom využívať spoľahlivé služby.

Dostatok diskového priestoru a šírky pásma

Každý bezplatný webhostingový účet má k dispozícii 300 MB diskového priestoru a 3 GB šírky pásma. Vďaka našej technológii cloudového úložiska môžete svoje webové stránky ľahko vytvárať a spravovať. Keď ste pripravení urobiť ďalší krok, prejdite z bezplatného hostingu na balíček Premium, Business alebo Cloud Startup.

Menné servery chránené pomocou Cloudflare, PHP, MySQL a FTP

Ponúkame komplexný bezplatný hosting s PHP, MySQL a FTP. Svoju webovú stránku môžete tiež chrániť pred neželanými návštevníkmi pomocou ochrany Cloudflare DNS Firewall. Ak je umiestnený pred vaše menné DNS servery, chráni vašu infraštruktúru a posiela len tú návštevnosť, ktorú chcete. Aktivácia služby Cloudflare je jednoduchá a bezplatná – stačí na ňu nasmerovať DNS záznamy vašej domény.

Bezplatný hosting na SSD

Rýchlosť webovej lokality je rovnako dôležitá ako čas prevádzkyschopnosti. Vďaka cloudovej infraštruktúre 000webhost sa vaše bezplatné webové stránky načítajú rýchlo a bez oneskorenia. Dedikované servery s procesormi Intel Xeon, 24 GB RAM a najnovšou generáciou SSD diskov dávajú našej technológii punc výnimočnosti.
Prečo 000Webhost?

Bezplatný WordPress hosting

S naším bezproblémovým automatizovaným systémom pre WordPress môžete mať svoj blog alebo firemnú webovú stránku spustenú za pár minút. Žiadne reklamy a žiadne starosti s technickými konfiguráciami. Jednoducho nahrajte svoje súbory cez FTP alebo WordPress, vytvorte MySQL databázy a spustite cron úlohy – alebo nechajte všetko na autopilota.

Ocenený poskytovateľ bezplatného hostingu

Služba 000webhost bola 10 rokov po sebe vyhlásená za „Najlepšiu bezplatnú platformu pre hosting webových stránok“ pre začiatočníkov. Vďaka jednoduchosti ovládacieho panela, prístupu k bezplatnému nástroju na tvorbu webových stránok, veľkému výberu funkcií pre webhosting a podpornej komunite ľudí je 000webhost dokonalým bezplatným poskytovateľom hostingu.
Prečo 000Webhost?

Začnite svoju úspešnú online cestu s 000webhost

Použiť webhosting zadarmo

000webhost založený na Hostingeri, zaručuje spoľahlivé servery, absolútne žiadne reklamy na vašich webových stránkach a 99,9 % prevádzkyschopnosť. Naučte sa kódovať a experimentujte s PHP, MySQL, FTP a cPanelom. Vytvorte si bezplatnú webovú stránku, WordPress blog alebo navrhnite krásny internetový obchod za pár minút.

Dokonalý bezplatný hosting s ovládacím panelom

Všetko, čo potrebujete na založenie, vytvorenie a rozvoj svojej prvej webovej stránky. Náš bezplatný hosting webových stránok poskytuje ideálne prostredie na experimentovanie a spoznávanie digitálneho sveta. Je to miesto, kde zo začínajúcich webových začiatočníkov vyrastú profesionáli.
Začnite svoju úspešnú online cestu s 000webhost

Pokročilý nástroj na tvorbu webových stránok

Pokročilý nástroj na tvorbu webových stránok
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste na 100 % spokojní, môžete požiadať o vrátenie platby do 30 dní od nákupu. Tento proces je bezproblémový a bez rizika. Ďalšie informácie nájdete v našich Zásadách vrátenia peňazí (môžu sa uplatňovať výnimky).

Často kladené otázky týkajúce sa balíčka bezplatného hostingu

Nájdite odpovede na často kladené otázky o najlepšej bezplatnej webhostingovej službe.

V čom sa bezplatný webhosting líši od plateného?

Icon

Je bezplatný webhosting dobrý?

Icon

Ako môžem získať bezplatný webhosting?

Icon

Ako k môjmu webhostingu získam bezplatný názov domény?

Icon

Aký druh webhostingu potrebujem?

Icon

Ponúka 000webhost aj riešenie wordpress hostingu?

Icon

Môžem migrovať z 000webhost na Hostinger?

Icon

Aké sú výhody a nevýhody bezplatného hostingu webových stránok?

Icon