logo

Black Friday
Sale

 •  99.9% čas prevádzky schopnosti
 •  Zdarma certifikát SSL
 •  Podpora 24/7 Live
 •  30-dnevna garancija za vračilo denarja
Začnite

Up To

90

%

OFF

04
DAYS
09
HOURS
32
MINUTES
07
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
Od €0,80 /Měsíc!
See All Deals
×
Ikona Zyro

Nástroj na tvorbu webových stránok

Vytváranie webových stránok nemusí byť ťažké. Internetový obchod, portfólio alebo blog, robia to rýchlo bez technických znalostí vôbec! Je to tak jednoduché ako mobilná aplikácia.

Build a website in minutes, not days

Build a website in minutes, not days

Creating a website can be a lengthy process. That’s why we made a website builder that lets you create yourself. No technical knowledge required. Get online in less than an hour! Utilize our simple drag and drop website builder and take control of your online presence.

Ako vytvoriť webové stránky?

Jednoduché, štyri kroky, menej ako hodina a ste online.
 1. Prihlásiť Se
  Vytvorte účet služby Hostinger a vyberte si plán, ktorý bude perfektne prispôsobený vášmu projektu.
 2. Vyberte šablónu alebo si vytvorte svoju vlastnú
  Vyberte si šablónu s návrhármi, ktorá zaručuje funkčnosť a formu, alebo vytvorte webové stránky od začiatku s našim jednoduchým nástrojom pre zostavenie webových stránok.
 3. Prispôsobte si webové stránky
  Vytvorte profesionálnu webovú stránku, ktorá vás bude najlepšie zastupovať! Nájdite všetky nástroje, ktoré vaše príspevky blogu, položky obchodu v elektronickom obchode a portfóliové položky svietia!
 4. publikovať
  Dobyť si internet s Hostingerom! Vytvorenie webovej stránky je len začiatok! Získajte bezplatnú doménu, využite optimalizáciu pre vyhľadávače a vykročte na vrchol!

Šablóna pre váš projekt

Prečo začať od začiatku? Vytvorte webové stránky za pár minút pomocou profesionálne navrhnutých šablón. Nie je potrebné zaplatiť dizajnéra webových stránok, keď si to dokážete sami! Obchod elektronického obchodu, ktorý prijíma kreditné karty? Žiaden problém! Krásne portfólio pre malý podnik? Urobte to za menej ako hodinu!

Je to viac ako tvorca webových stránok

Je to viac ako tvorca webových stránok

Vytvorenie webových stránok je rovnako jednoduché ako pri použití aplikácie drag and drop. Bude to trvať niekoľko minút a vaša vízia sa zmení na skutočnosť. Akonáhle je vaša webová stránka pripravená na on-line úspech, dostať sa na vrchol a pomôcť tam zostať. Pomocou nástrojov, ktoré zaručia, že beží na 99,9% času a pomôže vám dostať sa na vrchol výsledkov vyhľadávania.

Hostinger Website Builder

Urobili sme krásne jednoduché

Všetko, čo potrebujete na to, aby vaše webové stránky vynikali vo funkcii a forme: šanca, že vaše stránky vyzerajú skvele v mobilných zariadeniach, tabletoch, niektorých z najrýchlejších web hostingov v priemysle a nástrojoch na rast a pomáhajú udržiavať najvyššie pozície.

To je špička ľadovca! Pozrite si ďalšie funkcie:

Domény zdarma

Domény zdarma

Každý príbeh začína skvelým menom. Urobte svoj štart hladký! Zaregistrujte sa pre firmu alebo prémiu a získajte zadarmo doménové meno!

Rozhranie pretiahnutia a poklesu

Rozhranie pretiahnutia a poklesu

Vytvorenie webových stránok je rovnako jednoduché ako preťahovanie. Náš nástroj vám pomôže intuitívne a rýchlo vytvoriť krásnu webovú stránku.

Mobile Friendly

Mobile Friendly

Vytvorte webové stránky, ktoré vyzerajú skvele na každej obrazovke! Náš neprípustný dizajn zabezpečí, aby vaše blogové príspevky svietili na každej platforme.

Zákaznícka podpora 24/7

Zákaznícka podpora 24/7

Vždy je dobré mať nejakú pomoc. Hostinger vám dáva celý tím! Nech sa stane čokoľvek, náš tím podpory zákazníkov vám pomôže! 24/7/365

Dizajnované šablóny

Dizajnované šablóny

Nemáte pocit, že začínajte od začiatku? Skúste prechádzať do nášho archívu šablón! Náš tím vytvoril stovky šablón, ktoré sú vytvorené s funkciou a tvarom.

Web Hosting s reálnou silou

Web Hosting s reálnou silou

Náš tvorca webových stránok je tipom ľadovca. Keď si vyberiete nášho tvorcu webových stránok. Získate moderný web hosting. 99,8% záruka uptime, 24/7 zákaznícka podpora a oveľa viac.

Vyberte si svoj web hosting plán

Limitovaná ponuka: získajte SSL certifikát ZDARMA

Single Hosting

€7,99
Uložiť 90%
0
80
/měs
 • 1 webová stránka
 • Optimised for WordPress
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • 100 GB šírka pásma
 • 1X spracovanie napájania a pamäte
Najpopulárnejší

Premium Hosting

€11,95
Uložiť 82%
2
15
/měs
 • Optimised for WordPress
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • 100 Websites
 • Neomezený Bandwidth
 • 2X Výpočetní Výkon a Paměť
 • Týždenné zálohovanie

Business Hosting

€15,95
Uložiť 78%
3
45
/měs
 • Všetky výhody Premium
 • Denní Zálohování
 • Zdarma certifikát SSL
 • 4X spracovanie napájania a pamäte
Potrebujete viac energie pre váš projekt? Pozrite sa na naše špičkové riešenia pre riešenie cloud hosting.

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Otázky pre tvorcov webových stránok

Odpovede na často kladené otázky týkajúce sa webových stránok

A website builder is a special tool that allows you to create a website. Our website builder enables you to create nearly any kind of website. You can start a fully operational ecommerce store that accepts multiple payment methods, an interactive portfolio, a platform for blog posts and much more.

We made this tool to be easy to use, that is why it is based on a drag and drop interface that can be mastered within minutes. This intuitive building method will help you create a website with no technical knowledge. Not a single line of code required. You will be able to adjust aspects of the design in accordance with your personal vision.

Náš nástroj na vytváranie webových stránok je špeciálne vytvorený, aby umožnil používateľom bez technického zázemia alebo s veľmi obmedzeným časom vytvoriť silnú online prítomnosť. Pri vytváraní webových stránok s týmto nástrojom si títo používatelia môžu prispôsobiť a stavať bez toho, aby sa obávať technickej stránky procesu. Zatiaľ čo pokročilí používatelia majú možnosť zvoliť si hosťovanie na rôznych platformách v systéme CMS, používatelia bez technických znalostí môžu využívať toto výkonné riešenie.

Of course! You can customize and build your website depending on your individual needs. The website builder has been developed with flexibility in mind. This reflects the number of features and the potential of different kinds of websites that can be built. Inside you will find different options for picture galleries, blog post templates, ecommerce solutions and much more. The templates included will help you get started easily, providing a platform to start with. You can easily customize it to your needs and make it your own. Fonts, structure, social media integration and many other options are waiting for you.

Doesn’t matter if you start from scratch, or pick a template, you’ll be able to make the website completely your own effortlessly.

Samozrejme! Naša tvorba webových stránok vám umožní vytvoriť v priebehu niekoľkých minút obchod elektronického obchodu! YOu môže zariadiť intuitívny a ľahko použiteľný internetový obchod s výkonným výkonom košíka a viacerými spôsobmi platby. Ak budete potrebovať nejakú pomoc, náš vyškolený tím podpory zákazníkov vám bude za pár minút vyriešiť akékoľvek problémy. Nezáleží na tom, či chcete predávať online službu fyzického tovaru, s našim tvorcom webových stránok vytvoríte webové stránky, ktoré sú robustné, výkonné a atraktívne.

Áno! Pomocou nášho nástroja na tvorbu webových stránok môžete vytvoriť webové stránky, ktoré vám pomôžu zaradiť vyššie stránky na výsledky vyhľadávania! Upraviť meta tituly a meta popisy. Nástroj, ktorý sme vyvinuli, vám pomôže pochopiť a zlepšiť optimalizáciu pre vyhľadávače. Navyše si môžete zakúpiť náš nástroj SEO, ktorý vám poskytne cenné štatistiky a iné druhy údajov, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie vrcholových bodov. Pochopte svoje miesto, svoju konkurenciu a získate informácie, ktoré vám pomôžu zlepšiť.

Naša webová stránka staviteľ je úplne zadarmo s každým hosting balíček. Ak chcete vytvoriť webové stránky bez námahy, s nulovými technickými znalosťami, stačí vybrať plán, ktorý vyhovuje potrebám vášho projektu, zaregistrovať a pri vytváraní webových stránok vybrať tvorcu webových stránok ako preferovanú možnosť.