Build a beautiful website fast

Vytváranie webových stránok nemusí byť ťažké. Internetový obchod, portfólio alebo blog, robia to rýchlo bez technických znalostí vôbec! Je to tak jednoduché ako mobilná aplikácia.

Build a website

Fast and Easy

Build a website in minutes, not days

Creating a website can be a lengthy process. That’s why we made a website builder that lets you create yourself. No technical knowledge required. Get online in less than an hour! Utilize our simple drag and drop website builder and take control of your online presence.

Ako vytvoriť webové stránky?

Jednoduché, štyri kroky, menej ako hodina a ste online.

Create a Website Now

01

Prihlásiť Se

Vytvorte účet služby Hostinger a vyberte si plán, ktorý bude perfektne prispôsobený vášmu projektu.

02

Choose or create a template

Vyberte si šablónu s návrhármi, ktorá zaručuje funkčnosť a formu, alebo vytvorte webové stránky od začiatku s našim jednoduchým nástrojom pre zostavenie webových stránok.

03

Prispôsobte si webové stránky

Vytvorte profesionálnu webovú stránku, ktorá vás bude najlepšie zastupovať! Nájdite všetky nástroje, ktoré vaše príspevky blogu, položky obchodu v elektronickom obchode a portfóliové položky svietia!

04

publikovať

Dobyť si internet s Hostingerom! Vytvorenie webovej stránky je len začiatok! Získajte bezplatnú doménu, využite optimalizáciu pre vyhľadávače a vykročte na vrchol!

Ako vytvoriť webové stránky?

Šablóna pre váš projekt

Pick from hundreds of ready to use website templates. With our drag and drop website builder, you can customize, change and adapt these templates to your needs. Make it easier for yourself, get it done in less than an hour! Find the look that you want and start creating your website now!

Running 99.9% of the time

Je to viac ako tvorca webových stránok

Vytvorenie webových stránok je rovnako jednoduché ako pri použití aplikácie drag and drop. Bude to trvať niekoľko minút a vaša vízia sa zmení na skutočnosť. Akonáhle je vaša webová stránka pripravená na on-line úspech, dostať sa na vrchol a pomôcť tam zostať. Pomocou nástrojov, ktoré zaručia, že beží na 99,9% času a pomôže vám dostať sa na vrchol výsledkov vyhľadávania.

Je to viac ako tvorca webových stránok
Responsive Design

Responsive Design

Urobili sme krásne jednoduché

Everything you need to make sure your website excels in function and form! It's a chance to make sure your site looks great on mobile devices & tablets. Use one of the fastest web hosting in the industry and tools to grow and help maintain top positions.

That’s the tip of the iceberg!
See more features:

language

Domény zdarma

Každý príbeh začína skvelým menom. Urobte svoj štart hladký! Zaregistrujte sa pre firmu alebo prémiu a získajte zadarmo doménové meno!

dvr

Rozhranie pretiahnutia a poklesu

Creating a website is as easy as dragging and dropping. Our tool will help you create a beautiful website intuitively and quickly.

important_devices

Mobile Friendly

Vytvorte webové stránky, ktoré vyzerajú skvele na každej obrazovke! Náš neprípustný dizajn zabezpečí, aby vaše blogové príspevky svietili na každej platforme.

perm_phone_msg

Zákaznícka podpora 24/7

Vždy je dobré mať nejakú pomoc. Hostinger vám dáva celý tím! Nech sa stane čokoľvek, náš tím podpory zákazníkov vám pomôže! 24/7/365

color_lens

Dizajnované šablóny

Nemáte pocit, že začínajte od začiatku? Skúste prechádzať do nášho archívu šablón! Náš tím vytvoril stovky šablón, ktoré sú vytvorené s funkciou a tvarom.

dns

Web Hosting s reálnou silou

Our website builder is the tip of the iceberg. When you choose our website builder, you get cutting-edge web hosting. 99.9% uptime guarantee, 24/7 customer support and much more.

Vyberte si svoj web hosting plán

loyalty Limitovaná ponuka: získajte SSL certifikát ZDARMA

Single Hosting

€7,99
Uložiť 90%
0
80
/měs

€2,15/mo when you renew

 • 1 webová stránka
 • Optimised for WordPress
 • 1 E-mailový účet
 • 100 GB šírka pásma
 • 1X spracovanie napájania a pamäte
Najpopulárnejší

Premium Hosting

€11,95
Uložiť 82%
2
15
/měs

€3,45/mo when you renew

 • Unlimited*Number of Websites
 • Unlimited*Email Accounts
 • Unlimited*Bandwidth
 • 2X Výpočetní Výkon a Paměť
 • Týždenné zálohovanie
 • Doména Zdarma

Business Hosting

€15,95
Uložiť 78%
3
45
/měs

€7,95/mo when you renew

 • Všetky výhody Premium
 • Denní Zálohování
 • Zdarma certifikát SSL
 • 4X spracovanie napájania a pamäte
 • Doména Zdarma

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

Potrebujete väčší výkon? Vyskúšajte si cloud hosting

Website Builder 2.0

A New Beginning Coming Soon

Whether you’re an blogger, a small business owner or online enthusiast, we can guarantee you that you will find a fully customizable Website Builder template which you will love.

dvr

New Modern User Interface

All designs are prepared by the world class professionals.

bar_chart

Unbeatable Performance and Speed

We are faster than ever. Great speed and performance leads to a great results

A New Beginning Coming Soon
How to start

Optimized for your brand’s success

We care about your success. That’s why every site is optimized for all devices.

No need to think about designs

Just relax and choose a template which you like the most. Your customers will love it.

Edit as easily as Drag & Drop

Once you have selected the template, you can adjust the template easier than ever.

Unsplash library at you fingertips

Choose the best images to represent your business from our huge library.

Fits on every screen you can imagine

Your new website will look great on every possible device and screen.

Otázky pre tvorcov webových stránok

Odpovede na často kladené otázky týkajúce sa webových stránok

A website builder is a special tool that allows you to create a website. Our website builder enables you to create nearly any kind of website. You can start a fully operational ecommerce store that accepts multiple payment methods, an interactive portfolio, a platform for blog posts and much more.

We made this tool to be easy to use, that is why it is based on a drag and drop interface that can be mastered within minutes. This intuitive building method will help you create a website with no technical knowledge. Not a single line of code required. You will be able to adjust aspects of the design in accordance with your personal vision.

Náš nástroj na vytváranie webových stránok je špeciálne vytvorený, aby umožnil používateľom bez technického zázemia alebo s veľmi obmedzeným časom vytvoriť silnú online prítomnosť. Pri vytváraní webových stránok s týmto nástrojom si títo používatelia môžu prispôsobiť a stavať bez toho, aby sa obávať technickej stránky procesu. Zatiaľ čo pokročilí používatelia majú možnosť zvoliť si hosťovanie na rôznych platformách v systéme CMS, používatelia bez technických znalostí môžu využívať toto výkonné riešenie.

Of course! You can customize and build your website depending on your individual needs. The website builder has been developed with flexibility in mind. This reflects the number of features and the potential of different kinds of websites that can be built. Inside you will find different options for picture galleries, blog post templates, ecommerce solutions and much more. The templates included will help you get started easily, providing a platform to start with. You can easily customize it to your needs and make it your own. Fonts, structure, social media integration and many other options are waiting for you.

Doesn’t matter if you start from scratch, or pick a template, you’ll be able to make the website completely your own effortlessly.

Samozrejme! Naša tvorba webových stránok vám umožní vytvoriť v priebehu niekoľkých minút obchod elektronického obchodu! YOu môže zariadiť intuitívny a ľahko použiteľný internetový obchod s výkonným výkonom košíka a viacerými spôsobmi platby. Ak budete potrebovať nejakú pomoc, náš vyškolený tím podpory zákazníkov vám bude za pár minút vyriešiť akékoľvek problémy. Nezáleží na tom, či chcete predávať online službu fyzického tovaru, s našim tvorcom webových stránok vytvoríte webové stránky, ktoré sú robustné, výkonné a atraktívne.
Áno! Pomocou nášho nástroja na tvorbu webových stránok môžete vytvoriť webové stránky, ktoré vám pomôžu zaradiť vyššie stránky na výsledky vyhľadávania! Upraviť meta tituly a meta popisy. Nástroj, ktorý sme vyvinuli, vám pomôže pochopiť a zlepšiť optimalizáciu pre vyhľadávače. Navyše si môžete zakúpiť náš nástroj SEO, ktorý vám poskytne cenné štatistiky a iné druhy údajov, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie vrcholových bodov. Pochopte svoje miesto, svoju konkurenciu a získate informácie, ktoré vám pomôžu zlepšiť.
Naša webová stránka staviteľ je úplne zadarmo s každým hosting balíček. Ak chcete vytvoriť webové stránky bez námahy, s nulovými technickými znalosťami, stačí vybrať plán, ktorý vyhovuje potrebám vášho projektu, zaregistrovať a pri vytváraní webových stránok vybrať tvorcu webových stránok ako preferovanú možnosť.
closelogo

Cyber Sale

 • check 99.9% čas prevádzky schopnosti
 • check Zdarma certifikát SSL
 • check Podpora 24/7 Live
 • check 30-dnevna garancija za vračilo denarja
Začnite

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
06
HOURS
44
MINUTES
05
SECONDS
Cyber Sale: Webhosting
Od €0,80 /Měsíc!
See All Deals
×