Technológia Next Generation

It does not matter if it is faster hardware, an innovative network architecture or a new software solution, we will be among the first to implement it.

Hostinger Global Data Centers

Hostinger Global Data Centers

Our servers are deployed in 7 different regions -> UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania (coming soon). Customers can enjoy lowest latency and reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Hostinger Data Redundancy

Hostinger Data Redundancy

Všetky údaje na serveroch sú chránené viacerými úrovňami zabezpečovacích systémov, zálohami RAID-10, dennými alebo týždennými zálohami.

Vysoká dostupnosť hostinger

Vysoká dostupnosť hostinger

All our DCs have dual uplinks with multiple ISPs. We protect our customers from DDoS attacks on multiple layers, Wanguard anti-DDoS traffic analyzer and intelligent firewall rules on switch level, Bitninja or Imunify360 (Web Application Firewall) on each server, optional CloudFlare for each account, as well as custom web server rules to make sure your site is well protected from any kinds of attacks.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Získajte lepšie SEO, udržanie návštevníkov a konverzie s najnovšími aktualizáciami, ktoré môžu obslúžiť až 3x viac požiadaviek za sekundu.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Prevádzkujeme jedinečné nasadenie vyrovnávacej pamäte, ktoré sa skladá z viacvrstvovej vyrovnávacej pamäte vo vrstve webových služieb (Nginx), ako aj memcached vidlice z Twitteru (fatcache). To môže výrazne znížiť čas načítania statického, ako aj dynamického obsahu. CMS systémy ako wordpress, joomla ukazujú takmer 10-násobné zlepšenie času načítania s povolenou pamäťou cache.

Hostinger Scalable Architecture

Hostinger Scalable Architecture

Čas nasadenia nového servera sa pohybuje okolo 10 minút. Máme plne automatizovaný bootstrap proces. Tlačová sila, zástrčka sieťových káblov, - automatizačné kopy (kickstart, ansible) a server ide online.

Hostinger plne riadený

Hostinger plne riadený

Zabezpečujeme, aby servery a všetka infraštruktúra boli v prevádzke, všetky balíčky sú aktuálne. Všetci inžinieri sú v pohotovosti na Pagerduty, máme takmer okamžitú reakciu na incidenty. Taktiež sme nastavili prediktívne monitorovanie cez Prometheus, takže sme schopní predchádzať problémom ešte predtým, ako sa vyskytnú.

Obnova po havárii hostiteľa

Obnova po havárii hostiteľa

V prípade neplánovanej udalosti môžeme váš účet obnoviť na najnovšiu snímku v priebehu niekoľkých minút. Nastavenie všetkých a prírastkových záloh pre všetky účty nastavíme tak, aby boli vaše údaje v bezpečí.

Vlastné hPanelSprávca prístupuOpenResty nginx + luaIntegrácia CloudFlareIntegrácia LetsEncryptDenné zálohovanieCloudLinuxKontajnery LVE na izoláciu účtovSSD Pohony pre extrémne rýchlostiWanguard ochrana proti DDoS v reálnom čase na prepínačochZjednodušené a automatizované nasadenia serverovintercomHTTP / 2Proaktívne a prediktívne monitorovanie serveraMonitorovanie reaktívneho servera v reálnom časeMikro cache NginxInteligentný WAF (Web Application firewall) na každom serveriMemcached (rozcestník Twitter - Fatcache)

Najlepšia výkonnosť WordPress vo svojej triede

HTTP / 2 a IPv6 povolené, PHP7 , ukladanie do vyrovnávacej pamäte NGINX , kompresia GZIP, detekcia nevyžiadanej pošty a hrozieb .

Získajte lepšiu SEO , retenciu návštevníkov a konverzie s najmodernejšou technológiou, ktorá môže slúžiť až 3x viac požiadaviek za sekundu .

Priemerná doba odozvy WordPress 137 ms .

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste so službou Hostinger 100% spokojný, vrátime vám vaše peniaze. Žiadne ťažkosti, žiadne riziko.

Zistiť ViacZnačka záruky vrátenia peňazí