Plne prispôsobiteľný Minecraft server

S VPS prednastaveným pre Minecraft získajte kompletnú kontrolu nad svojím herným serverom.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Hosting pre Minecraft serveryHosting pre Minecraft servery

Funkcie Minecraft hostingu

Jednoduché nastavenie
Jednoduché nastavenie

Pomocou herného panela nastavíte server v priebehu niekoľkých minút. Alebo skúste manuálne nastavenie s operačným systémom Ubuntu 18, Centos 7 alebo Debian 9.

Výhradené IPv4 / IPv6
Výhradené IPv4 / IPv6

Náš hostingový balíček Minecraft VPS je vybavený vyhradenými adresami internetového protokolu IPv6 a IPv4.

Zálohovanie
Zálohovanie

Vďaka VPS na cloude môžu byť vaše súbory obnovené za pár sekúnd kedykoľvek počas dňa.

Typy Minecraft serverov
Typy Minecraft serverov

Podporujeme typy Minecraft serverov Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Medzi požadovanými verziami Minecraft servera môžete ľahko prepínať pomocou nášho automatizovaného systému na sťahovanie JAR.

Modpacky a pluginy
Modpacky a pluginy

Vďaka nášmu inštalačnému systému pluginov môžete Spigot Minecraft pluginy nainštalovať len pár kliknutiami. Môžete tiež nahrávať vlastné pluginy pomocou panelu Správca súborov alebo FTP/SSH.

Rýchle SSD
Rýchle SSD

Pre zachovanie rýchlosti vášho servera vysokú spokojnosť hráčov používame najnovšie procesory Intel Xeon s terabajtmi miesta na SSD diskoch.

Jednoduché nastavenie pomocou herného panelu

S Hostinger Game Panel môžete svoj Minecraft server spravovať s ľahkosťou. Všetky Minecraft hostingové balíčky zahŕňajú plný root prístup a flexibilný daemon, ktorý vám umožní pridávať alebo odstraňovať všetky mody alebo pluginy len pár kliknutiami.

Jednoduché nastavenie pomocou herného panelu

Zálohovanie podnikových dát na najvyššej úrovni

Súčasťou všetkých balíčkov je cloudové VPS s dvojitou ochranou RAID, ktoré možno úplne kedykoľvek obnoviť v priebehu pár sekúnd. Získajte k nim prístup pomocou ovládacieho panelu pre Hostinger VPS hosting. Využiť tiež môžete pokročilý prístup k záložnému úložisku.

Zálohovanie podnikových dát na najvyššej úrovni

Neobmedzené Modpacky

Súčasťou každého balíčka sú aj predinštalované módy, ktoré môžete kedykoľvek pridať alebo odstrániť. S plným root prístupom môžete neobmedzene pridávať aj vlastné módy.

Neobmedzené Modpacky

Servery po celom svete

Užite si najnižšiu latenciu a neprekonateľnú spoľahlivosť dosahnutú používaním globálne prepojených Tier-3 dátových centier.

Servery po celom sveteServery po celom svete

Hľadáte niečo iné?

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu s našou službou spokojní, vrátime vám peniaze. Bez problémov a bez rizika.

Často kladené otázky o hostingu Minecraft serverov

Nájdite odpovede na často kladené otázky o hostingu Minecraft serverov

Minecraft je dobrodružná videohra, ktorá si od svojho vydania v roku 2011 získala obrovskú popularitu po celom svete. Hra, za ktorou stojí švédsky herný vývojár Markus Persson a jeho firma Mojang, necháva hráča dolovať bloky a potom ich ľubovoľne pretvárať. V 3D svete hráči preukazujú veľkú kreativitu: skúmajú okolie, zhromažďujú zdroje, pretvárajú bloky a potom spolu bojujú. K dispozícii je viac herných režimov i multiplayerových verzií. K polovici roka 2018 sa táto hra mohla pochváliť viac ako 91 miliónmi aktívnych hráčov mesačne. Minecraft je všeobecne považovaný za jednu z najpopulárnejších videohier vôbec - predalo sa ho vyše 177 miliónov kópií po celom svete naprieč platformami a zariadeniami.

Pomocou ovládacieho panela VPS od Hostingeru môžete hostovať a spravovať svoj vlastný virtuálny server. Naše dedikované hostingové zdroje pre VPS vám umožnia reštartovať server, inštalovať nové webové skripty alebo vykonať rýchlu a pohodlnú zmenu hesiel v reálnom čase.

Nastavenie servera pre Minecraft je jednoduchý proces o jedinom kroku. Stačí si zaobstarať vybraný hostingový balíček pre Minecraft a dokončiť nákup. Nastavenie Minecraft servera sa vykoná takmer okamžite.

Nastavenie Minecraft VPS servera trvá 10-15 minút. Takže môžete zabudnúť na hodiny čakania!

Hostinger vám ponúka hneď niekoľko balíčkov pre Minecraft server hosting. Pokiaľ s Minecraftom ešte len začínate a chcete hrať len s priateľmi alebo s malou komunitou ľudí, môžete začať so základným balíčkom zvaným Alex. Získate tak kapacitu 2 GB za 8,95 € mesačne, čo predstavuje obriu ZĽAVU vo výške 55%! Chcete hrať s viacerými hráčmi pri vyššej šírke pásma? Môžete si vybrať z balíčkov Creeper, Herobrine alebo Enderman. Na ponuku hostingových balíčkov pre Minecraft servery sa môžete pozrieť tu.

Začať hostingové služby pre Minecraft je hračka! Stačí si vybrať jeden z našich piatich hostingových balíčkov pre Minecraft a dokončiť nákupnú transakciu. Akonáhle sa tak stane, môžete svoju obľúbenú hru začať hrať behom niekoľkých minút!

Samozrejme áno! Máme 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pri všetkých našich Minecraft hostingových balíčkoch. Ak nebudete úplne spokojní s naším balíčkom alebo službami, bez prieťahov vám vrátime plnú sumu späť.

Hostingový balíček pre Minecraft môžete zmeniť niekoľkými kliknutiami! Stačí prejsť do svojho klientskeho účtu a tam si zmenu balíčka objednať. Server sa podľa toho okamžite v reálnom čase aktualizuje, bez toho aby ste prišli o svoje nastavenie či dáta. Či už vlastníte veľkokapacitné Minecraft servery, alebo server vytvárate prvýkrát, užite si úplnú voľnosť a spoľahlivosť našich služieb. Prispôsobte si hostingové možnosti pre svoj Minecraft podľa potreby vďaka praktickým a flexibilným hostingovým balíčkom pre Minecraft od Hostingeru.

Registrácia osobného názvu domény pre váš server Minecraft Hosting je jednoduchá. Kliknite tu a získajte jedinečný názov domény iba za cenu 0,99 €!

Naše hostingové servery pre Minecraft sa nachádzajú v 5 rôznych lokalitách: v Spojených štátoch, Veľkej Británii, Holandsku, Singapure a Litve (v príprave). S Hostingerom bude váš Minecraft hosting 100 % spoľahlivý s najnižšou možnou dobou oneskorenia.

Naše servery pre Minecraft hosting využívajú najpokročilejší hardér vrátane procesorov Intel triedy Xeon a najnovšiu generáciu SSD pevných diskov Intel. Užite si vždy spoľahlivý a konzistentný výkon.

Svoju IP adresu nájdete v sekcii VPS ovládací panel v hPaneli.

Áno, môžete! Len do toho, nainštalujte si akýkoľvek svet alebo Modpack, ktorý máte radi! S našimi upravenými .jar nastaveniami môžete nainštalovať ľubovoľné súbory jar. Zahrajte si po svojom.

Váš Minecraft server beží na pokročilej verzii herného panelu, ktorý vám dáva absolútnu kontrolu a flexibilitu. Prispôsobte si svoj virtuálny Minecraft server cez prehliadač, nahraním vlastných súborov alebo inštaláciou uprednostňovaných typov serverov.

Samozrejme, že áno! Umiestnenie vášho Minecraft hosting servera je možné kedykoľvek zmeniť. Vo chvíli, keď našim expertom na Minecraft hosting pošlete žiadosť, okamžite vám s presunom pomôžu. Upozorňujeme, že po prenose dôjde k zmene vašej IP adresy.

Pravdaže môžete! Hostinger vám poskytne plný root prístup k serveru a súborom pre váš virtuálny server. Pomocou tohto typu prístupu môžete konfiguráciu ľubovoľne upravovať. Prajete si sami nahrávať alebo spravovať serverové súbory? Len do toho, použite na to ľubovoľného FTP klienta tretej strany alebo svoj ovládací panel.

Pluginy Spigot Minecraft môžete teraz nainštalovať jednoducho pomocou našich pluginov. Systém nainštalujete len niekoľkými kliknutiami. Ak budete chcieť, môžete si pomocou panelu Správca súborov alebo FTP/SSH nahrať vlastné pluginy.

Áno, pravdaže! Hostigner poskytuje vyhradené ipV6 a ipV4 adresy ku každému Minecraft hosting balíčku, a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Užite si kompletnú root prístup k svojmu virtuálnemu serveru v rámci ľubovoľného balíčka pre Minecraft servers. Tento typ prístupu vám umožní upravovať konfiguráciu servera podľa vašich potrieb a preferencií.

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Medzi požadovanými verziami Minecraft servera môžete ľahko prepínať pomocou nášho automatizovaného systému na sťahovanie JAR.

Podporujeme najnovšie verzie JAVA a dáme vám možnosť kedykoľvek a jednoducho prepínať JAVA verzie pomocou ovládacieho panela.

Pretože si za svoj Minecraft server zodpovedáte sami, môžete použiť svoj disk a zdroje, ako budete chcieť. Napríklad môžete vyčleniť a používať neobmedzené množstvo herných serverov.

Plný root prístup vám umožní pridať akýkoľvek herný prvok. Okrem predvolených aplikácií na vašom Minecraft serveri si môžete nainštalovať aplikácie ako napríklad Mumble, LiveChat, Teamspeak a iné VOIP systémy, aby z nich vaši koncoví užívatelia mohli získať čo najviac.

Každý balíček obsahuje vyhradenú adresu IPV4 a IPV6.