.com domain
.online domain
.xyz domain
.live domain
.net domain
.group domain
.me domain
.link domain

Najlacnejší názov domény, ktorý sa pre vás bude hodiť

.com

7
99
/ročne
Zaregistrovať

.online

0
99
/ročne
Zaregistrovať

.xyz

0
99
/ročne
Zaregistrovať

.live

3
50
/ročne
Zaregistrovať

.net

11
99
/ročne
Zaregistrovať

.group

3
99
/ročne
Zaregistrovať

.me

6
45
/ročne
Zaregistrovať

.link

2
99
/ročne
Zaregistrovať

.help

9
99
/ročne
Zaregistrovať

.click

5
00
/ročne
Zaregistrovať

.tech

0
99
/ročne
Zaregistrovať

.site

0
99
/ročne
Zaregistrovať

Prečo by ste si mali zaregistrovať doménu s Hostinger?

U nás získate okamžitú aktiváciu vášho názvu domény a tím špecializovanej zákazníckej podpory. S Hostinger ušetríte viac a budeme môcť robiť veľké veci.

Názov Domény a Obnovenia za Dostupnú cenu

Chceli by ste mať výstižný názov domény a tím zákazníckej podpory, ktorý tu bude pre vás kedykoľvek to potrebujete? S Hostinger toto všetko získate. Naš tím podpory vám pomôže začať a spustiť vaše online projekty. Lacné názvy domén a obnovenia od Hostinger patria medzi medzi služby, ktoré nenájdete nikdy inde. A použite náš nástroj no overenie názvu domény a začnite svoju online cestu hneď teraz.

Dôveryhodná spoločnosť

Získajte kvalitný názov domény s premium hosting a ešte oveľa viac od Hostinger. Vedeli ste, že Hostinger je akreditovaným členom ICANN a má celkovo 40 sídel po celom svete? S našim tímom zákazníckej podpory, ktorý je tu pre vás stále k dispozícii a 100% garanciu vrátenia peňazí vám ponúka Hostinger len to najlepšie. Pridajte sa ku komunite už viac ako milión spokojných zákazníkov, ktorí dôverujú našej spoločnosti Hostinger.

Ochrana Súkromia Domény

V online svete zohráva ochrana dôležitú úlohu. Ochrana vašej domény je pre nás prioritou číslo jedna. Pri registrácii domény, sa vaše osobné údaje o doméne samozrejme objavia v databáze WHOIS. Hostinger je dôveryhodným poskytovateľom domény a akreditovaným členom ICANN, a preto vám Hostinger ponúka Službu ako je Ochrana Domény, vďaka ktorej ostanú vaše údaje v bezpečí.

Názov domény zadarmo

Chceli by ste získať názov domény zadarmo? Vyberte si akúkoľvek službu web hosting a získate názov domény úplne Zadarmo. Užívajte si všetky výhody v jednom balíčku. Vďaka dostupnej cene môžete spustiť svoje online projekty úplne jednoducho. Môžete začať s našim nástrojom na overenie domény, kde si vyhľadáte niektorú z najobľúbenejších TDL ako sú .net, .com, .org, a mnoho ďalších.

Nájdite si svoje obľúbené domény hneď teraz s našim Zadarmo nástrojom na overenie domény!

Začnite šetriť hneď teraz!

Všetko v jednom web hosting a názov domény od

0
80
/mesačne