Hosting Joomla

Vytvorte webové stránky, ktoré ste vždy chceli, s rýchlym a spoľahlivým hostingom optimalizovaným pre Joomla

check_circle

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Web hosting plány optimalizované pre Joomla

Webhosting Single

7,99 €
Ušetriť 90%
0
80
/mesačne

2,15 € za mesiac pri obnovení

 • 1 Webová Stránka
 • 1 E-mailový Účet
 • 100 GB šírka pásma
 • 1X Joomla Optimalizovaná Rýchlosť
Najobľúbenejšie

Webhosting Premium

11,95 €
Ušetriť 82%
2
15
/mesačne

3,45 € za mesiac pri obnovení

 • Neobmedzený* počet webových stránok
 • Neobmedzené* emailové účty
 • Neobmedzená*šírka pásma
 • Týždenné zálohovanie
 • 2X Joomla Optimalizovaná Rýchlosť

Webhosting Business

15,95 €
Ušetriť 78%
3
45
/mesačne

7,95 € za mesiac pri obnovení

 • Všetky Výhody Premium
 • Denné Zálohovanie
 • Zadarmo Certifikát SSL
 • 4X Joomla Optimalizovaná Rýchlosť

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

Potrebujete Väčší Výkon? Vyskúšajte cloud hosting

Joomla web hosting, ktorý vás zaručene ohúri

V priebehu rokov sme zdokonalili našu serverovú infraštruktúru, aby sme využili každú kvapku energie s maximálnou efektívnosťou. Získajte všetko, čo potrebujete na spustenie úspešnej webovej stránky Joomla!

live_help

Podpora, ktorá miluje Joomla

Potrebujete pomôcť pri nastavovaní alebo prenose vášho webu? Sme tu práve pre vás! Špecializovaný tím odborníkov na podporu v oblasti Joomla bude pripravený vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami 24/7/365!

dns

Joomla optimalizované servery

Vyskúšajte bleskovo rýchle načítanie a špičkový výkon. Všetok náš server je vylepšený a optimalizovaný tak, aby poskytoval najlepšie skúsenosti s hosťovaním Joomla bez ohľadu na typ webových stránok, ktoré používate.

thumb_up

Názov domény zadarmo

Každý projekt potrebuje dobré názov. Zabite dve muchy jednou ranou a získajte ho zadarmo od Hostinger! Všetky ročné alebo dlhšie plány na hosťovanie Joomla zahŕňajú doménový názov bez poplatku za prvý rok.

Prečo si vybrať Joomla CMS?

Ako druhá najpopulárnejšia CMS na svete, je spravovanie Joomla úplná hračka. Bez ohľadu na to, na akú webovú lokalitu spravujete poskytne vám všetky nástroje na vytvorenie úžasných stránok zatiaľ čo vám zabezpečí silnú pozíciu v online svete.

 icon

check_circleJednoduché a flexibilné

Dokonca aj v prípade keď vytvárate prvé webové stránky, to aká je Joomla jednoduchá na spravovanie Vás prekvapí. Nastavte to jediným kliknutím a vytvorte profesionálnu webovú stránku a to aj bez znalosti kódovania!

check_circleVeľké spoločenstvo

V priebehu rokov Joomla získala veľkú užívateľskú základňu v každom mieste obline sveta. Splňte všetky vaše požiadavky pre webové stránky a nájdite riešenia na akékoľvek problémy, s ktorými sa stretnete na vašej ceste!

check_circleTémy a rozšírenia

S obrovskou knižnicou voľných tém a pluginov, vám dáva Joomla maximálnu slobodu. Pridajte nové funkcie v priebehu pár sekúnd a zapôsobte na svojich návštevníkov krásnym a funkčným dizajnom!

Už dnes môžete byť online s Joomla hosting

Spustite webovú stránku Joomla už len v troch jednoduchých krokoch!

Vyberte svoj hosting plán Joomla

Prvý krok

Vyberte svoj hosting plán Joomla

Vyberte jedno z troch riešení a skontrolujte položky košíka. Vyberte si ju na 12 mesiacov a získajte bezplatnú doménu a SSL!

Dokončiť proces platby

Druhý krok

Dokončiť proces platby

Dokončite svoju transakciu, aby ste sa dostali do členskej zóny a mohli začať nastavovať svoje objednávky.

Spustenie webovej stránky Joomla

Tretí krok

Spustenie webovej stránky Joomla

Teraz začína skutočná práca! Nastavte Joomlu s inštalačným programom s 1 kliknutím a začnite budovať vaše webové stránky!

Všetko čo potrebujete

Máme všetko, aby ste vďaka Joomla získali úspech

Vďaka Hostinger sa môžete zamerať na to, na čom naozaj záleží. Všetky servery sú optimalizované špičkovými technológiami, ktoré vám umožnia maximálne využiť hosting Joomla. Vyvinuli sme vlastný ovládací panel s množstvom funkcií, ktoré zvyšujú bezpečnosť a výkon!

tune

Akcelerátor Vyrovnávacej Pamäte

Zvýšte rýchlosť svojej webovej stránky Joomla vďaka vyrovnávacej pamäte na strane servera a udržujte si svojich návštevníkov bez ohľadu na to, koľko krát prichádzajú na vašu stránku.

update

Najnovšie verzie PHP

Naše servery sú vždy aktuálne s najnovšími verziami PHP a MySQL, aby zabezpečili špičkový výkon a neprekonateľnú bezpečnosť.

https

Certifikát SSL/TLS

Keďže HTTPS sa stáva novým štandardom na celom webe, všetky ročné plány na tvorbu webových stránok Joomla obsahujú certifikát SSL na celú dobu životnosti, ktorý posilňuje dôveru a SEO!

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Rozšírenie CloudFlare

Ponúkame vám aj integráciu CloudFlare, ktorá posilňuje vaše webové stránky pomocou globálnej ochrany CDD a pokročilého zabezpečenia DDoS / WAF. Bezpečnosť je vždy na prvoradom mieste!

people

99,9% Doba Prevádzky

Vyhradené tímy devops a inžinieri sledujú server nepretržite, aby sa ubezpečil, že vaše webové stránky sú vždy vtedy, keď to najviac záleží.

trending_up

Správca prístupu

Vytvárate webovú stránku s viacerými ľuďmi? Žiaden problém! Udržiavajte podrobnosti o svojom účte a spolupracujte s vlastným správcom prístupu.

Joomla Hosting FAQ

Naše odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa hosťovania Joomla.

V súčasnosti drží titul ako druhý najpopulárnejší systém na správu obsahu (CMS) na svete, Joomla je flexibilná platforma, ktorú môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu webových stránok. Od prvého vydania v roku 2005 poskytuje možnosť vytvoriť online projekty pre milióny webmasterov, blogerov a majiteľov firiem po celom svete.
Vďaka aktualizáciám výkonu a vlastnej konfigurácii je cieľom Joomla hostingu zabezpečiť perfektné nastavenie pre webové stránky založené na Joomla. Zamerajte sa na kvalitu a obsah vašich webových stránok, zatiaľ čo my sa staráme o bezporuchový čas prevádzky servera, aktualizácie a vylepšenia. S Hostinger získate čo najviac z Joomla CMS.
Ak chcete preniesť existujúcu stránku Joomla, musíte najprv vytvoriť úplnú zálohu. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je použitie doplnku, ako je Akeeba Backup, ktorý vám umožňuje ľahko zálohovať a obnovovať stránky založené na Joomla. V prípade, že netrafíte na nejaký problém, náš špecializovaný tím bude pripravený vám pomôcť kedykoľvek to budete potrebovať!

Ako systém pre správu obsahu vám Joomla poskytuje veľa flexibility a slobody. To vám dáva možnosť vytvoriť rôzne typy webových stránok, vrátane:

 • Nočné blogy;
 • Stránky s recenziami;
 • Stránky s pracovnými ponukami;
 • Pridružené stránky;
 • Osobné portfóliá;
 • Online obchody;

A oveľa viac vďaka obrovskej knižnici bezplatných rozšírení, ktorú ponúka Joomla z krabice.

Určite môžete, a existuje viac ako jeden spôsob, ako to urobiť! V rámci bezplatného adresára doplnkov pre Joomlu nájdete rôzne rozšírenia, ktoré vám umožnia zmeniť svoju webovú stránku na online obchod. Každý z nich má jedinečnú sadu funkcií a môžete ich otestovať všetko ešte pred tým, ako sa rozhodnete, ktorá sú vyberiete.
Na zabezpečenie bezproblémového online zážitku sú všetky hostiteľské servery Joomla chránené zabezpečením BitNinja v reálnom čase. Spolu s vlastným súborom pravidiel brány firewall a výsledkom je zabezpečené webové prostredie chránené pred malware, DDoS, násilím, XSS a podobnými hrozbami.
Aj keď medzi týmito dvoma systémami pre správu obsahu nie je žiadny jasný víťaz, Joomla patrí medzi najlepšie alternatívy WordPress. Takmer tretina všetkých webových stránok na celom svete je založená na týchto platformách s otvoreným zdrojovým kódom. Takže, keď príde na vytvorenie webových stránok, obidve sú najvyššie voľby.