Joomla Gostovanje

Vytvorte webové stránky, ktoré ste vždy chceli, s rýchlym a spoľahlivým hostingom optimalizovaným pre Joomla

check_circle

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Web hosting plány optimalizované pre Joomla

Limitovaná ponuka: získajte SSL certifikát ZDARMA

Single Hosting

€7,99
Uložiť 90%
0
80
/měs
 • 1 webová stránka
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • 100 GB šírka pásma
 • 1X Joomla Optimized Speed
Najpopulárnejší

Premium Hosting

€11,95
Uložiť 82%
2
15
/měs
 • 100 Websites
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • Neomezený Bandwidth
 • Týždenné zálohovanie
 • 2X Joomla Optimized Speed

Business Hosting

€15,95
Uložiť 78%
3
45
/měs
 • Všetky výhody Premium
 • Denní Zálohování
 • Zdarma certifikát SSL
 • 4X Joomla Optimized Speed

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

Potrebujete väčší výkon? Vyskúšajte si cloud hosting

Joomla web hosting, ktorý vyhodí vašu myseľ

V priebehu rokov sme zdokonalili našu serverovú infraštruktúru, aby sme využili každú kvapku energie s maximálnou efektívnosťou. Získajte všetko, čo potrebujete na spustenie úspešnej webovej stránky Joomla!

live_help

Podpora, ktorá miluje Joomla

Potrebujete pomôcť pri nastavovaní alebo prenose vášho webu? Máme chrbát! Špecializovaný tím odborníkov na podporu v oblasti Joomla bude pripravený vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami 24/7/365!

dns

Joomla optimalizované servery

Vyskúšajte bleskovo rýchle načítanie a špičkový výkon. Všetok náš server je vylepšený a optimalizovaný tak, aby poskytoval najlepšie skúsenosti s hosťovaním Joomla bez ohľadu na typ webových stránok, ktoré používate.

thumb_up

Žádné reklamy nebo Bannery na vašich webových stránkách

Každý projekt potrebuje dobré meno. Hit dvoch vtákov s jedným kameňom a získajte ho zdarma na Hostingerovi! Všetky ročné alebo dlhšie plány na hosťovanie v systéme Joomla zahŕňajú doménové meno bez poplatku za prvý rok.

Prečo si vybrať Joomla CMS?

Ako druhá najpopulárnejšia CMS na svete, Joomla spravuje redakciu v parku! Bez ohľadu na to, na akú webovú lokalitu smerujete, poskytne vám všetky nástroje na vytvorenie úžasných stránok pri zachovaní silnej online prítomnosti.

 icon

check_circleJednoduché a flexibilné

Dokonca aj keď vytvárate prvé webové stránky, jednoduchosť Joomla Vás prekvapí. Nastavte to jediným kliknutím myši a vytvorte profesionálnu webovú stránku bez znalosti kódovania!

check_circleVeľké spoločenstvo

V priebehu rokov Joomla získala masívnu užívateľskú základňu v každom rohu internetu. Splňte všetky vaše potreby webových stránok a nájdite riešenia pre akékoľvek zátarasy, s ktorými sa stretnete na ceste!

check_circleTémy a rozšírenia

S masívnou knižnicou voľných tém a pluginov, Joomla vám dáva maximálnu slobodu. Pridajte nové funkcie s mrknutím oka a zapôsobte na svojich návštevníkov krásnym a funkčným dizajnom!

Choďte online s Joomla hosting dnes

Spustite webovú stránku Joomla už len v troch jednoduchých krokoch!

Vyberte svoj hosting plán Joomla

First step

Vyberte svoj hosting plán Joomla

Vyberte jedno z troch riešení a skontrolujte položky košíka. Choďte na 12-mesačný cyklus a získajte bezplatnú doménu a SSL!

Dokončiť proces platby

Second step

Dokončiť proces platby

Dokončite svoju transakciu, aby ste sa dostali do oblasti členov a začali nastavovať svoje objednávky.

Spustenie webovej stránky Joomla

Third step

Spustenie webovej stránky Joomla

Teraz začína skutočná práca! Nastavte Joomlu s inštalačným programom s 1 kliknutím a začnite budovať vaše webové stránky!

Everything you need

Máme všetko, čo potrebujete na úspech s Joomla

S programom Hostinger sa môžete zamerať na to, čo naozaj záleží. Všetky servery sú optimalizované špičkovými technológiami, ktoré vám umožnia maximálne využiť hosting Joomla. Vyvinuli sme vlastný ovládací panel s množstvom funkcií, ktoré zvyšujú bezpečnosť a výkon!

tune

Akcelerátor vyrovnávacej pamäte

Urýchliť svoju webovú stránku Joomla s cachemi na strane servera a udržať návštevníkov zapojených bez ohľadu na to, koľko z nich prichádza do cesty!

update

Najnovšie verzie PHP

Naše servery sú vždy aktuálne s najnovšími verziami PHP a MySQL, aby zabezpečili špičkový výkon a nediskriminačnú bezpečnosť.

https

Certifikát SSL/TLS

Keďže HTTPS sa stáva novým štandardom na celom webe, všetky ročné plány na tvorbu webových stránok Joomla obsahujú certifikát SSL na celú dobu životnosti, ktorý posilňuje dôveru a SEO!

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

CloudFlare Enhanced

Ponúkame aj integráciu CloudFlare, ktorá posilňuje vaše webové stránky pomocou globálnej ochrany CDD a pokročilého zabezpečenia DDoS / WAF. Bezpečnosť vždy prichádza ako prvá!

people

99,9% uptime

Vyhradené tímy devops a inžinieri sledujú server nepretržite, aby sa ubezpečil, že vaše webové stránky sú vždy vtedy, keď to najviac záleží.

trending_up

Správca prístupu

Vytváranie webových stránok s viacerými ľuďmi? Žiaden problém! Udržiavajte podrobnosti o svojom účte a spolupracujte s vlastným správcom prístupu.

Joomla Hosting FAQ

Naše odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa hosťovania Joomla.

V súčasnosti drží titul ako druhý najpopulárnejší systém na správu obsahu (CMS) na svete, Joomla je flexibilná platforma, ktorú môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu webových stránok. Od prvého vydania v roku 2005 poskytuje príležitosť vytvoriť online prezentáciu pre milióny webmasterov, blogerov a majiteľov firiem po celom svete.
Vďaka aktualizáciám výkonu a vlastnej konfigurácii je hostingom Joomla cieľom zabezpečiť perfektné nastavenie pre webové stránky založené na Joomla. Zamerajte sa na kvalitu a obsah vašich webových stránok, zatiaľ čo sa staráme o uptime servera, aktualizácie a vylepšenia. Získajte čo najviac z Joomla CMS s programom Hostinger.
Ak chcete preniesť existujúcu stránku Joomla, musíte najprv vytvoriť úplnú zálohu. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je použitie doplnku, ako je Akeeba Backup, ktorý vám umožňuje ľahko zálohovať a obnovovať stránky založené na Joomla. V prípade, že sa dostanete do nejakej škytavky pozdĺž cesty, náš špecializovaný podporný tím bude pripravený vám pomôcť denne a večer!

Ako systém pre správu obsahu vám Joomla poskytuje veľa flexibility a slobody. To vám dáva možnosť vytvoriť rôzne typy webových stránok, vrátane:

 • Nočné blogy;
 • Skontrolovať stránky;
 • Stránky so zoznamom prác;
 • Affiliate stránky;
 • Osobné portfóliá;
 • Online obchody;

A oveľa viac vďaka obrovskej knižnici bezplatných rozšírení, ktorú ponúka Joomla z krabice.

Určite môžete, a existuje viac ako jeden spôsob, ako to urobiť! V rámci bezplatného adresára doplnkov pre Joomlu nájdete rôzne rozšírenia, ktoré vám umožnia zmeniť svoju webovú stránku na online obchod. Každý z nich má jedinečnú sadu funkcií a môžete ich otestovať všetko pred rozhodnutím o tom, ktorý z nich je najvhodnejší pre vaše potreby.
Na zabezpečenie bezproblémového online zážitku sú všetky hostiteľské servery Joomla chránené zabezpečením BitNinja v reálnom čase. Spárujte so sadou vlastných pravidiel brány firewall a výsledkom je zabezpečené webové prostredie chránené pred malware, DDoS, hrubou silou, XSS a podobnými hrozbami.
Aj keď medzi týmito dvoma systémami pre správu obsahu nie je žiadny jasný víťaz, Joomla patrí medzi najlepšie alternatívy WordPress, s ktorými sa stretnete. Takmer tretina všetkých webových stránok na celom svete je založená na týchto platformách s otvoreným zdrojovým kódom. Tak, keď príde na vytvorenie webových stránok, obidve sú najvyššie voľby s ich súbormi klady a zápory.
closelogo

Black Friday
Sale

 • check 99.9% čas prevádzky schopnosti
 • check Zdarma certifikát SSL
 • check Podpora 24/7 Live
 • check 30-dnevna garancija za vračilo denarja
Začnite

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
00
HOURS
01
MINUTES
11
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
Od €0,80 /Měsíc!
See All Deals
×