Ponuka nového roka 82% OFF
00
DAYS
10
HOURS
55
MINUTES
23
SECONDS

Zaujíma vás, ako získať doménové meno zadarmo spolu s lacným web hostingom?

Nehľadajte nič, Hostinger to má všetko. Vyberte si lacné Premium alebo Business web hosting plány a získajte zadarmo doménové meno. Použite našu kontrolu domény, aby ste našli perfektný názov pre vaše webové stránky a okamžite ho zaregistrovali pomocou našej bezplatnej registrácie doménových mien.

Voľný doménový hosting

Získajte zadarmo doménové meno s Hostinger lacným Business alebo Premium web hosting. Hostinger vám uľahčí život tým, že vám poskytne najlepšie lacné webhostingové služby, ktoré zahŕňajú aj voľné doménové meno. Všetko, čo potrebujete na vytvorenie úspešnej webovej stránky, je tu: najrýchlejšia rýchlosť, nezmenené funkcie a bezplatné meno domény!

Levný Hosting

Užite si neobmedzený web hosting s bezplatným názvom domény. Prestaňte utrácať peniaze na drahých vývojárov webových stránok, urobte to sami s jedným z našich lacných webhostingových plánov navrhnutých na cloudovej infraštruktúre pre rýchlu rýchlosť a neobmedzený diskspace. Nehľadajte ďalej, ak chcete všetko v jednom lacný web hosting balík spolu s voľným názvom domény.

Vyhradená podpora Live

Vzhľadom na to, že je Hostinger starým členom ICANN, je odhodlaný poskytovať najlepší zákaznícky servis všetkým majiteľom domén! Naša profesionálne vyškolená technická podpora je rýchla a efektívna. Získajte svoju bezplatnú doménu s lacným web hostingom a rozširujte svoju značku bez obáv. Vždy sme tu, aby sme pomohli rozvinúť vašu firmu.

Vlastné meno e-mailu

Upturn image vašej značky pomocou svojho voľného vlastného názvu domény ako svoju e-mailovú adresu. Posielať e-maily svojim klientom z vlastného firemného e-mailu, ktorý dostanete s bezplatnou doménou, pomôže vašej značke získať dôveryhodnosť a pomôže vašej značke získať dôveryhodnosť. Buďte iní, vytvorte si vlastnú e-mailovú adresu výnimočnú a dokonalú!

  • Neomezený Počet Webových Stránek
  • Podpora 24/7 Live
  • Snadný Website Builder
  • 2X Optimalizovaná Rychlost WordPress
  • 30-dňové záruka vrátenia peňazí
Chyť obmedzený čas riešiť!
Od
1
45
/měs
Uložte 82%
Pričnite