logo

Cyber Sale

 •  99.9% čas prevádzky schopnosti
 •  Zdarma certifikát SSL
 •  Podpora 24/7 Live
 •  30-dnevna garancija za vračilo denarja
Začnite

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
05
HOURS
40
MINUTES
40
SECONDS
Cyber Sale: Webhosting
Od €0,80 /Měsíc!
See All Deals
×

Choose your Email Hosting plan

Obchodný e-mail

€2,19
Uložiť 55%
0
99
/měs

€0,99/mo when you renew

 • 10 GB Email storage
 • 2 Mail Filters
 • Unlimited Email Aliases
 • Antivirus Check
 • Multi-device Support
Najpopulárnejší

Podnikový e-mail

€3,49
Uložiť 29%
2
49
/měs

€2,49/mo when you renew

 • 30 GB Email storage
 • Unlimited Mail Filters
 • Unlimited Email Aliases
 • Antivirus Check
 • Multi-device Support

Email Hosting Handcrafted len pre vás!

Či už spravujete skupinový projekt alebo malú firmu, e-mailový hosting vám poskytuje všetky nástroje, ktoré uspieť. Základným kameňom každého úspešného podnikania je komunikácia. Robte to správne s Hostingerrom. Odoslať správu, ktorá hovorí, že máte na mysli podnikanie! Využite rad nástrojov na zvýšenie produktivity, ktoré budú mať pozitívny vplyv na každodennú prácu!

24/7 Podpora v Živo

S Hostingerom na ceste k úspechu nikdy nebudete sami! Ak budete niekedy potrebovať pomoc - naši profesionálni asistenti budú tam 24/7/365. Získajte okamžitú podporu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate!

Viac zariadení

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom svete musíte udržať krok na ceste, bez ohľadu na okolnosti. Buďte v reakcii na hosťovský email hosting! Prístup k svojim emailom kdekoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Doména Zdarma

Okrem hornej vrstvy e-mailovej hostiteľskej služby ponúkame aj bezplatné doménové meno so všetkými 12-mesačné alebo dlhšie cykly. Získajte všetky kúsky puzzle s jedným nákupom a posilnite svoj dosah!

Email hosting s ďalšími vynikajúcimi funkciami vo vnútri!

Nechceme ponúknuť špičku ľadovca, dáme vám všetko! Pozrite sa na tieto funkcie email hosting!

Kalendár pre správu

Všetky plány zahŕňajú zdieľané kalendáre s cieľom maximalizovať tímovú prácu, efektívnosť a spoluprácu. Zostaňte na vrchole všetkého, čo sa stane vo vašej spoločnosti!

Integrácia sociálnych médií

Vezmite si svoj e-mailový zážitok do 21. storočia - integrovať platformy sociálnych médií ako Facebook, Twitter, LinkedIn a ďalšie!

E-mailový dovozca

Udržujte všetko čisté a organizované. Máte dôležité e-maily v starej schránke? Žiaden problém! Importovať ich do vášho nového je vánok!

Mailing listy

Získajte maximum zo znalosti vášho publika! Vytvorte si vlastné e-mailové zoznamy, ktoré vám umožnia zasiahnuť cieľ vždy, 100% času!

HTML Mail Template

Pomocou šablón HTML pošty budete mať svoje návrhy e-mailov na ďalšiu úroveň! Vystupujte s krásne modelovanými návrhmi pošty!

Doručená pošta ako bankový trezor

Nikdy sa nezachyťte! Pomocou ochrany e-mailov Cloudmark sa môžeme uistiť, že váš e-mail je chránený pred spammi a ďalšími hrozbami!

Email Hosting FAQ

Naše odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa hostingu pošty

Email hosting je unikátne riešenie zamerané predovšetkým na e-mailové servery. Táto služba funguje nezávisle od webových stránok, a preto vaše podnikanie bude fungovať aj v plnom rozsahu, aj keď nastavujete všetko.

V dnešnej dobe je mimoriadne dôležité budovať dôveru a povedomie o značke. Ale to nie je jednoduché. Je však oveľa jednoduchšie doménovým e-mailovým hostovaním! Každý list, ktorý odošlete, zobrazí vaše meno domény potenciálnym zákazníkom a zároveň ich povzbudzuje k tomu, aby si pozreli vašu stránku. Prieskumy tiež ukazujú, že používatelia majú väčšiu šancu vybrať spoločnosti, ktoré používajú profesionálne e-mailové adresy!

Určite môžete! Každý plán bude mať vstavaný nástroj na migráciu e-mailu, ktorý vám pomôže preniesť všetko, čo potrebujete, na našu platformu. A v prípade, že narazíte na nejaké ťažkosti, alebo potrebujete pomoc, naša špecializovaná skupina pre úspech zákazníkov Vám s radosťou pomôže!

Samozrejme! Každý plán na hosťovanie e-mailov je plne kompatibilný s akýmkoľvek mobilným zariadením alebo poštovým klientom. Nastavte ho na viacerých zariadeniach a bez námahy synchronizujte všetok obsah e-mailu. Budete reagovať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate!

Hľadáte viac ako e-mail?

Udržiavajte všetko, čo je organizované, všetkým v jednom webovom hostiteľstve. Najvyššia kvalita poštových služieb a výkonnosť webových stránok zaručená!