ako je vidieť na forbes
ako je vidieť na médiu
ako je vidieť na techradar
ako je vidieť na trustpilot
ako je vidieť na huffpost
ako je vidieť na bloomberg

Email Hosting Handcrafted len pre vás!

Či už spravujete skupinový projekt alebo malú firmu, e-mailový hosting vám poskytuje všetky nástroje, ktoré uspieť. Základným kameňom každého úspešného podnikania je komunikácia. Robte to správne s Hostingerrom. Odoslať správu, ktorá hovorí, že máte na mysli podnikanie! Využite rad nástrojov na zvýšenie produktivity, ktoré budú mať pozitívny vplyv na každodennú prácu!

24/7 Podpora v Živo

S Hostingerom na ceste k úspechu nikdy nebudete sami! Ak budete niekedy potrebovať pomoc - naši profesionálni asistenti budú tam 24/7/365. Získajte okamžitú podporu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate!

Viac zariadení

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom svete musíte udržať krok na ceste, bez ohľadu na okolnosti. Buďte v reakcii na hosťovský email hosting! Prístup k svojim emailom kdekoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Doména Zdarma

Okrem hornej vrstvy e-mailovej hostiteľskej služby ponúkame aj bezplatné doménové meno so všetkými 12-mesačné alebo dlhšie cykly. Získajte všetky kúsky puzzle s jedným nákupom a posilnite svoj dosah!

Email hosting s ďalšími vynikajúcimi funkciami vo vnútri!

Nechceme ponúknuť špičku ľadovca, dáme vám všetko! Pozrite sa na tieto funkcie email hosting!

Kalendár pre správu

Všetky plány zahŕňajú zdieľané kalendáre s cieľom maximalizovať tímovú prácu, efektívnosť a spoluprácu. Zostaňte na vrchole všetkého, čo sa stane vo vašej spoločnosti!

Integrácia sociálnych médií

Vezmite si svoj e-mailový zážitok do 21. storočia - integrovať platformy sociálnych médií ako Facebook, Twitter, LinkedIn a ďalšie!

E-mailový dovozca

Udržujte všetko čisté a organizované. Máte dôležité e-maily v starej schránke? Žiaden problém! Importovať ich do vášho nového je vánok!

Mailing listy

Získajte maximum zo znalosti vášho publika! Vytvorte si vlastné e-mailové zoznamy, ktoré vám umožnia zasiahnuť cieľ vždy, 100% času!

HTML šablóny pošty

Pomocou šablón HTML pošty budete mať svoje návrhy e-mailov na ďalšiu úroveň! Vystupujte s krásne modelovanými návrhmi pošty!

Doručená pošta ako bankový trezor

Nikdy sa nezachyťte! Pomocou ochrany e-mailov Cloudmark sa môžeme uistiť, že váš e-mail je chránený pred spammi a ďalšími hrozbami!

Email Hosting FAQ

Naše odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa hostingu pošty

Email hosting je unikátne riešenie zamerané predovšetkým na e-mailové servery. Táto služba funguje nezávisle od webových stránok, a preto vaše podnikanie bude fungovať aj v plnom rozsahu, aj keď nastavujete všetko.

V dnešnej dobe je mimoriadne dôležité budovať dôveru a povedomie o značke. Ale to nie je jednoduché. Je však oveľa jednoduchšie doménovým e-mailovým hostovaním! Každý list, ktorý odošlete, zobrazí vaše meno domény potenciálnym zákazníkom a zároveň ich povzbudzuje k tomu, aby si pozreli vašu stránku. Prieskumy tiež ukazujú, že používatelia majú väčšiu šancu vybrať spoločnosti, ktoré používajú profesionálne e-mailové adresy!

Určite môžete! Každý plán bude mať vstavaný nástroj na migráciu e-mailu, ktorý vám pomôže preniesť všetko, čo potrebujete, na našu platformu. A v prípade, že narazíte na nejaké ťažkosti, alebo potrebujete pomoc, naša špecializovaná skupina pre úspech zákazníkov Vám s radosťou pomôže!

Samozrejme! Každý plán na hosťovanie e-mailov je plne kompatibilný s akýmkoľvek mobilným zariadením alebo poštovým klientom. Nastavte ho na viacerých zariadeniach a bez námahy synchronizujte všetok obsah e-mailu. Budete reagovať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate!

Hľadáte viac ako e-mail?

Udržiavajte všetko, čo je organizované, všetkým v jednom webovom hostiteľstve. Najvyššia kvalita poštových služieb a výkonnosť webových stránok zaručená!