Drupal Gostovanje

Premeňte svoj nápad na úžasnú webovú lokalitu s optimalizovaným web hostingom Drupal

check_circle

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Vyberte si hostingový plán Drupalu

Limitovaná ponuka: získajte SSL certifikát ZDARMA

Single Hosting

€7,99
Uložiť 90%
0
80
/měs
 • 1 webová stránka
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • 100 GB šírka pásma
 • 1X Drupal Optimized Speed
Najpopulárnejší

Premium Hosting

€11,95
Uložiť 82%
2
15
/měs
 • 100 Websites
 • 1 Free Business mailbox for 6 months!
 • Neomezený Bandwidth
 • Týždenné zálohovanie
 • 2X Drupal Optimized Speed

Business Hosting

€15,95
Uložiť 78%
3
45
/měs
 • Všetky výhody Premium
 • Denní Zálohování
 • Zdarma certifikát SSL
 • 4X Drupal Optimized Speed

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

Potrebujete väčší výkon? Vyskúšajte si cloud hosting

Drupal hosting, ktorý vás dostane na vrchol!

Získajte všetko, čo potrebujete na nastavenie, spustenie a údržbu webovej lokality Drupal. V priebehu našich dlhoročných rokov v oblasti webhostingu sme dokončili našu serverovú infraštruktúru, aby sme vám poskytli platformu, ktorá zaručuje úspech na internete. Flexibilita, rýchlosť a dostupnosť sú zaručené!

live_help

Váš osobný Drupal Expert

Potrebujete pomoc s nastavením alebo prenosom webových stránok? Žiaden strach! Špecializovaný tím odborníkov na podporu vám zabezpečí, že ste online v najbližšom čase. Dosiahnite vždy, vždy sme vždy radi pomôžeme!

thumb_up

Žádné reklamy nebo Bannery na vašich webových stránkách

Po prvé, vaše webové stránky potrebujú jedinečný názov. Získajte ho zadarmo s Hostingerom! Každý ročný hostingový plán spoločnosti Drupal zahŕňa doménové meno pre prvý rok bez ďalších nákladov!

dns

Optimalizované servery Drupal

Získajte špičkový čas a výkonnosť Drupalu na každom kroku! Od HTTP / 2 až po najnovšiu stabilnú verziu PHP a MariaDB, vaša webová stránka bude prekonať každú konkurenciu, ktorá stojí v ceste.

Prečo si vybrať Drupal CMS?

Stále silný ako jeden z najlepších systémov na správu obsahu na svete, Drupal ponúka flexibilnú platformu, ktorá môže vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok. Vytvárajte všetko od jednoduchých portfólií až po obchody s členstvom a e-commerce. Balené s funkciami zameranými na vývojárov, je to jedna z najlepších platforiem pre začínajúcich aj pokročilých odborníkov na kódovanie. Ako sa hovorí, ak chcete vytvoriť blog - vyberte WordPress, ale ak chcete vytvoriť WordPress - vyberte si Drupal.

 icon

check_circleZameraný na vývojárov

Známy ako jedna z najväčších CMS flexibilných platforiem, Drupal ponúka množstvo modulov a možností prispôsobenia. Vytvorte a implementujte všetky funkcie, ktoré vaše webové stránky potrebujú na úspech!

check_circleNepriepustná bezpečnosť

Zostaňte chránení pred všetkými hrozbami. Drupal je jednou z mála platforiem, ktoré spĺňajú štandardy OWASP. Spárujte s našou unikátnou bezpečnosťou serverov, aby ste dosiahli čo najhladšie hosťovanie.

check_circleSEO Friendly

Nechajte svet vedieť, o čom ste všetci! Získajte viac expozície online s vstavanými funkciami SEO. Porovnajte svoje stránky na najvyšších stránkach výsledkov vyhľadávacích nástrojov a využívajte plynulý tok organickej prevádzky.

Spustite svoje webové stránky s hostingom Drupal dnes

Prejdite online a začnite budovať svoju prítomnosť online iba v troch jednoduchých krokoch.

Vyberte si hostingový plán Drupalu

First step

Vyberte si hostingový plán Drupalu

Začnite svoju cestu bez obáv! Vrátane 30-dňovej záruky vrátenia peňazí.

Začnite veci

Second step

Začnite veci

Dokončite prvé nastavenie služby. Vyhľadať našich odborníkov z Drupalu kedykoľvek v prípade, že potrebujete nejakú pomoc!

Premeniť myšlienky na skutočnosť

Third step

Premeniť myšlienky na skutočnosť

Tu začína zábava! Nastavte aplikáciu Drupal 1-kliknutím a začnite vytvárať webové stránky.

Everything you need

Všetky funkcie pre výnimočný výkon Drupalu

Drupal hosting zahŕňa všetky dôležité nástroje, aby vaše webové stránky vyniknúť z ostatných. Otvorte dvere nekonečných možností s programom Hostinger!

tune

Vlastný ovládací panel

Aby sme získali maximálnu slobodu, vyvinuli sme jedinečný ovládací panel s jednoduchou integráciou GIT, najnovšími stabilnými verziami PHP a ďalšími!

update

1 Kliknite na tlačidlo Inštalovať

Nastavte Drupal jediným kliknutím myši pomocou automatického inštalátora aplikácie Hostinger. Zamerajte sa na to, čo je dôležité a okamžite začnite pracovať na vašom webe!

https

Cache Boost

Zapôsobte na návštevníkov rýchlo načítavajúcimi stránkami. Dosiahnite najvyššie skóre rýchlosti stránky pomocou vlastnej vrstvy vyrovnávacej pamäte Nginx a akcelerátora fatcache.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Integrácia CloudFlare

Jednoducho implementujte CloudFlare a pridajte ďalšiu vrstvu rýchlosti a bezpečnosti. Ochrana DDoS, brána firewall pre webové aplikácie a výhody CDN!

people

Certifikát SSL/TLS

HTTPS zabezpečuje dôverné údaje o návštevníkoch a klientoch. Získajte celoživotný certifikát SSL a posilnite dôveru a SEO na webových stránkach Drupal.

trending_up

Správca prístupu

Spolupráca s vývojármi alebo inými ľuďmi? Udeľte prístup k vášmu účtu webhostingu bez zdieľania osobných údajov!

Drupal Hosting FAQ

Naše odpovede na najčastejšie otázky Drupal hosting.

Drupal má titul ako najbezpečnejší systém na správu obsahu. S masívnou komunitou vývojárov, ponúka vám šancu vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok. Podrobná dokumentácia s celým radom spoločenstiev online zabezpečí okamžité riešenie akýchkoľvek otázok súvisiacich so systémom Drupal CMS.
Optimalizovaný pre výnimočný čas a výkon, hosting Drupal ponúka pevný základ pre vaše webové stránky alebo online obchod. Od okamžitého nastavenia až po HTTP / 2 s najnovšími stabilnými aktualizáciami PHP a MySQL, budete o krok bližšie k úspechu online. S internými monitorovacími a podpornými tímami na vašej strane nie je nič, čo by vás bráni v dosiahnutí vrcholu!
Určite môžete! Drupal ponúka veľa bezplatných rozšírení, ktoré vám umožňujú pridávať funkciu košíka na vaše webové stránky. A ak hľadáte niečo vážnejšie, existuje množstvo prémiových modulov, ktoré vám umožnia vytvoriť úspešný internetový obchod.
Ak budete niekedy potrebovať pomoc pri nastavovaní alebo prenose webových stránok do našej hostingovej platformy Drupal, sme vždy pripravení vám poskytnúť pomocnú ruku. Oslovte náš tím podpory zákazníkov a uistite sa, že ste vôbec online vôbec!
V administratívnej oblasti vašej lokality Drupal nájdete knižnicu modulov a tém, ktoré vám pomôžu získať požadovaný výsledok. Implementujte nové funkcie, kontaktné formuláre, živé rozhovory a ďalšie úžasné rozšírenia bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu!
Obidva platformy patria medzi najlepšie možnosti, ak hľadáte systém správy obsahu. Aj keď nie je jasný víťaz, Drupal a WordPress majú svoje jedinečné rozdiely. Vyskúšajte oba z nich na hostiteľovi a nájdite si najvhodnejšiu platformu!
closelogo

Black Friday
Sale

 • check 99.9% čas prevádzky schopnosti
 • check Zdarma certifikát SSL
 • check Podpora 24/7 Live
 • check 30-dnevna garancija za vračilo denarja
Začnite

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
00
HOURS
00
MINUTES
45
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
Od €0,80 /Měsíc!
See All Deals
×