Hosting Drupal

Premeňte svoj nápad na úžasnú webovú stránku vďaka optimalizovanému Drupal web hostingu

check_circle

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Vyberte si hostingový plán Drupalu

Single Hosting

7,99 €
Ušetriť 90%
0
80
/mesačne

2,15 € za mesiac pri obnovení

 • 1 Webová Stránka
 • 1 E-mailový Účet
 • 100 GB šírka pásma
 • 1X Drupal Optimalizovaná Rýchlosť
Najpopulárnejší

Premium Hosting

11,95 €
Ušetriť 82%
2
15
/mesačne

3,45 € za mesiac pri obnovení

 • Neobmedzený* počet webových stránok
 • Neobmedzené* emailové účty
 • Neobmedzená*šírka pásma
 • Týždenné zálohovanie
 • 2X Drupal Optimalizovaná Rýchlosť

Business Hosting

15,95 €
Ušetriť 78%
3
45
/mesačne

7,95 € za mesiac pri obnovení

 • Všetky Výhody Premium
 • Denné Zálohovanie
 • Zadarmo Certifikát SSL
 • 4X Drupal Optimalizovaná Rýchlosť

Vedeli ste? Osobné domény zdarma sú zahrnuté v ročných webhosting plánoch Premium & Business!

Potrebujete Väčší Výkon? Vyskúšajte cloud hosting

Drupal hosting, vďaka ktorému sa dostanete na vrchol!

Získajte všetko, čo potrebujete na nastavenie, spustenie a údržbu webovej stránky Drupal. Vďaka nášmu dlhoročnému pôsobeniu v oblasti webhostingu sme vyvinuli perfektnú serverovú infraštruktúru, aby sme vám poskytli platformu, ktorá vám zaručí úspech na internete. Flexibilita, rýchlosť a dostupnosť sú zaručené!

live_help

Váš Osobný Drupal Expert

Potrebujete pomoc s nastavením alebo prenosom webových stránok? Žiadne obavy! Náš špecializovaný tím pre vás zabezpečí, že budete môcť byť online v čo najbližšom čase a radi vám kedykoľvek pomôžu!

thumb_up

Názov Domény Zadarmo

Po prvé, vaše webové stránky potrebujú jedinečný názov. Získajte ho zadarmo s Hostingerom! Každý ročný hostingový plán Drupal zahŕňa názov domény na prvý rok bez akýchkoľvek ďalších nákladov!

dns

Optimalizované Servery Drupal

Získajte špičkový čas a výkonnosť Drupalu na každom kroku! Od HTTP / 2 až po najnovšiu stabilnú verziu PHP a MariaDB, bude vaša webová stránka na krok vpred pred vašou konkurenciou.

Prečo si vybrať Drupal CMS?

Stále patríme k jedným z najsilnejších systémov na správu obsahu na svete, Drupal ponúka flexibilnú platformu, ktorá môže vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok. Vytvárajte všetko od jednoduchých portfólií až po elektronické obchody. S funkciami zameranými pre vývojárov, je to jedna z najlepších platforiem pre začínajúcich aj pokročilých odborníkov na kódovanie. Ako sa hovorí, ak chcete vytvoriť blog - vyberte si WordPress, ale ak chcete vytvoriť WordPress - vyberte si Drupal.

 icon

check_circleZameraný Pre Vývojárov

Je známa ako jedna z najväčších CMS flexibilných platforiem, Drupal ponúka množstvo modulov a možností prispôsobenia. Vytvorte a implementujte všetky funkcie, ktoré vaše webové stránky potrebujú na dosiahnutie úspechu!

check_circleNeporaziteľná Bezpečnosť

Zostaňte chránení pred všetkými hrozbami. Drupal je jednou z mála platforiem, ktoré spĺňajú štandardy OWASP. Spárujte s našou unikátnou bezpečnosťou serverov, aby ste dosiahli čo najhladšie hosťovanie.

check_circleZameraný na SEO

Ukážte svetu, čo ponúkate! Získajte viac expozície online s vstavanými funkciami SEO. Dopomôžte tomu, aby sa vaša stránka nachádzala na top miestach vo vyhľadávaní a užívajte si nepretržitý tok prevádzky.

Spustite svoje webové stránky s hostingom Drupal dnes

Týmito 3 jednoduchými krokmi si môžete spustiť svoje online projekty.

Vyberte si hostingový plán Drupalu

Prvý krok

Vyberte si hostingový plán Drupalu

Začnite svoju cestu bez obáv! My vám garantujeme 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Rozbehnite to

Druhý krok

Rozbehnite to

Dokončite prvé nastavenie služby. Vyhľadať našich odborníkov na Drupalu kedykoľvek v prípade, že potrebujete nejakú pomoc!

Premeňte svoje nápady na skutočnosť

Tretí krok

Premeňte svoje nápady na skutočnosť

Tu začína naozajstná zábava! Nastavte aplikáciu Drupal 1-kliknutím a začnite vytvárať webové stránky.

Všetko čo potrebujete

Tu nájdete všetky funkcie pre výnimočný výkon Drupalu

Drupal hosting zahŕňa všetky dôležité nástroje, aby vaše webové stránky vynikli z davu. Otvorte dvere nekonečných možností vďaka Hostinger!

tune

Prispôsobený Ovládací Panel

Aby ste získali maximálnu slobodu, vyvinuli sme jedinečný ovládací panel s jednoduchou integráciou GIT, najnovšími stabilnými verziami PHP a mnoho ďalším!

update

Inštalácia 1-Kliknutím

Nastavte Drupal jediným kliknutím a to pomocou automatického inštalátora od Hostinger. Zamerajte sa na to, čo je dôležité a hneď začnite pracovať na vašom webe!

https

Zvýšte Vyrovnávaciu Pamäť

Zapôsobte na vašich návštevníkov so stránkami, ktoré sa rýchlo načítavajú. Dosiahnite najvyššie skóre rýchlosti stránky pomocou vlastnej vrstvy vyrovnávacej pamäte Nginx a akcelerátora fatcache.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Integrácia CloudFlare

Jednoducho implementujte CloudFlare a pridajte ďalšiu vrstvu rýchlosti a bezpečnosti. K tomu máte zahrnutú ochranu DDoS, bránu firewall pre webové aplikácie a CDN.

people

Certifikát SSL/TLS

HTTPS chráni dôverné údaje o návštevníkoch a klientoch. Získajte celoživotný certifikát SSL a posilnite svoju dôveryhodnosť a SEO na vašich webových stránkach Drupal.

trending_up

Správca Prístupu

Spolupracujete s vývojármi alebo inými ľuďmi? Umožnite prístup k vášmu účtu webhostingu bez zdieľania osobných údajov!

Drupal Hosting FAQ

Naše odpovede na najčastejšie otázky ohľadom Drupal hosting.

Drupal sa považuje za najbezpečnejší systém na správu obsahu. S obrovskou komunitou vývojárov, vám ponúka príležitosť vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok. Podrobná dokumentácia s celým radom online podpory vám zabezpečí, že v prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich so systémom Drupal CMS nájdete určite nejaké riešenie.
Optimalizovaný pre neuveriteľný čas a výkon, hosting Drupal ponúka pevný základ pre vaše webové stránky alebo online obchod. Od funkcií ako okamžité nastavenie až po HTTP / 2 s najnovšími stabilnými aktualizáciami PHP a MySQL, budete o krok bližšie k úspechu v svete online. S našim interným tímom expertov, ktorí tú sú pre vás kedykoľvek to potrebujete, vás už nič nezastaví na vašej ceste k úspechu!
Pravdaže môžete! Drupal ponúka veľa bezplatných rozšírení, ktoré vám umožňujú pridať funkciu košíka na vaše webové stránky. A ak hľadáte niečo serióznejšie, existuje množstvo prémiových modulov, ktoré vám umožnia vytvoriť úspešný internetový obchod.
Ak budete niekedy potrebovať pomoc pri nastavovaní alebo prenose webových stránok do našej hostingovej platformy Drupal, sme vždy pripravení vám poskytnúť pomocnú ruku. Oslovte náš tím podpory zákazníkov a budete online tak rýchlo, že ani neviete kedy!
V administratívnej časti vašej stránky Drupal nájdete knižnicu modulov a tém, ktoré vám pomôžu získať požadovaný výsledok. Implementujte nové funkcie, kontaktné formuláre, online podporu a ďalšie úžasné rozšírenia bez toho, aby ste museli vôbec niečo kódovať!
Obidva platformy patria medzi najlepšie možnosti, ak hľadáte systém správy obsahu. Aj keď nie je jasný víťaz, Drupal a WordPress majú svoje rozdiely. Vyskúšajte oba z nich od Hostinger a nájdite si najvhodnejšiu platformu!