Vysokorýchlostný DirectAdmin VPS hosting

Získajte až o 200 % vyšší výkon vďaka výkonnému webhostingovému ovládaciemu panelu.

Vysokorýchlostný DirectAdmin VPS hosting

Vyberte si svoj balíček DirectAdmin VPS hostingu

Platobné podmienky

Vaša webová stránka bude neuveriteľne rýchla

Bez ohľadu na to, aký druh online podnikania prevádzkujete, rýchly čas načítania je pre používateľský zážitok kľúčový. Naše VPS balíčky ponúkajú webový server OpenLiteSpeed, vyrovnávaciu pamäť LiteSpeed a databázy MariaDB, aby vaše stránky bežali maximálnou rýchlosťou. DirectAdmin je navyše nenáročný ovládací panel, takže nezaťaží zdroje vášho servera.

Vaša webová stránka bude neuveriteľne rýchla

Presuňte svoju webovú stránku s ľahkosťou

Chcete svoju stránku preniesť z iného DirectAdmin hostingu? Máme pre vás riešenie. Naše testy ukazujú, že prechod na DirectAdmin VPS hosting od Hostingeru môže zrýchliť stránku o 200 %. Na migráciu je potrebných len niekoľko krokov a nespôsobuje žiadne prestoje.

Presuňte svoju webovú stránku s ľahkosťou

99.9 % záruka dostupnosti

Naše servery monitorujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sme zabezpečili, že vaša stránka bude vždy dostupná. DirectAdmin navyše disponuje funkciou automatickej obnovy po havárii, aby sa v prvom rade predišlo výpadkom.

99.9 % záruka dostupnosti

Funkcie DirectAdmin hostingu

OpenLiteSpeed a LiteSpeed Cache

OpenLiteSpeed je open-source verzia LiteSpeedu, najrýchlejšieho webového servera v odvetví. Zrýchlite doručovanie obsahu svojho webu zapnutím modulu LiteSpeed Cache alebo CMS pluginu. Niekoľkými kliknutiami prejdite na LiteSpeed a ešte viac zvýšte výkon.

Balíčky pre predajcov

Ak podnikáte v oblasti vývoja webových stránok, DirectAdmin umožňuje vytvárať predajné účty na hosting webových stránok klientov. Nie je potrebné konfigurovať funkciu účtu od začiatku – stačí vybrať preddefinovaný balíček pre predajcov a všetko je pripravené.

Ukladanie viacerých objektov do vyrovnávacej pamäte

Naše DirectAdmin VPS balíčky podporujú integráciu ukladania objektov do vyrovnávacej pamäte prostredníctvom Redis, Memcached alebo LiteSpeed Memcached (LSMCD). Táto funkcia zrýchli vaše webové stránky tým, že výsledky databázových dopytov sa budú obsluhovať z vyrovnávacej pamäte namiesto odosielania viacerých požiadaviek do databázy.

OpenLiteSpeed a LiteSpeed Cache

Automatické zálohovanie a jednoduchá obnova

Všetky naše služby VPS hostingu sú vybavené týždenným alebo denným zálohovaním, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť vašich údajov. Na obnovenie predchádzajúcej iterácie potrebné len jedno kliknutie. Máte súbory stránky uložené vo vzdialenom SFTP/FTP alebo na inom hostingu? Môžeme ich pre vás presunúť.

HTTP/3 s protokolom QUIC

OpenLiteSpeed podporuje najnovšiu HTTP technológiu pre zvýšenie výkonu. Zníži latenciu siete, vytvorí rýchlejšie spojenia počas podávania TLS správ a ponúkne komplexnejšie šifrovanie, aby sa zabránilo kybernetickým útokom.

Vyhradená IP

Vo všetkých službách VPS hostingu ponúkame vyhradené IP adresy, aby sme vám ponúkli väčšiu kontrolu a flexibilitu nad konfiguráciou vášho servera. To Vám tiež poskytne priamy prístup na vaše stránky cez FTP, lepšiu reputáciu názvu vašej domény a vyšší výkon a bezpečnosť.

Automatické zálohovanie a jednoduchá obnova

Powerful DirectAdmin VPS Hosting Plans

Funkcie balíčka
KVM 1 * 4,99 /mesačne
KVM 2 * 6,99 /mesačne
KVM 4 * 10,99 /mesačne
KVM 8 * 21,99 /mesačne
vCPU vCPU
1 jadrá
2 jadrá
4 jadrá
8 jadrá
Pamäť (RAM) Pamäť (RAM)
4 GB
8 GB
16 GB
32 GB
Úložisko NVMe Úložisko NVMe
50 GB
100 GB
200 GB
400 GB
Šírka pásma Šírka pásma
1 TB
2 TB
4 TB
8 TB
1 snímka 1 snímka
Týždenné zálohovanie Týždenné zálohovanie
Vyhradená IP adresa Vyhradená IP adresa
Plný root prístup Plný root prístup
Pripojenie 100 Mb/s Pripojenie 100 Mb/s
Podpora IPV4 & IPV6 Podpora IPV4 & IPV6
Nepretržitá podpora Nepretržitá podpora

*Pri objednávke na 48 mesiacov, nie je zahrnutá DPH

*All our VPS plans are based on OVZ virtualization technology. All servers are self-managed, meaning the technical support is limited and you'll have to configure the server yourself.

Vyberte si najbližšie dátové centrum

Vaša stránka sa bude načítavať bezkonkurenčne rýchlo bez ohľadu na to, kde sa návštevníci nachádzajú. Naša sieť dátových centier tretej úrovne je rozmiestnená po celom svete a ponúka mimoriadne nízku latenciu a rýchle doručovanie obsahu.

Vyberte si najbližšie dátové centrum

Často kladené otázky o DirectAdmin VPS hostingu

Nájdite odpovede na najčastejšie kladené otázky o DirectAdmin VPS Hostingu.

Čo je ovládací panel DirectAdmin?

Ako sa dostanem do ovládacieho panela DirectAdmin?

Aký je rozdiel medzi cPanelom a DirectAdminom?

Ako migrovať od iného poskytovateľa DirectAdmin hostingu na DirectAdmin od Hostingeru?