Vysokorýchlostný DirectAdmin VPS hosting

Získajte až o 200 % vyšší výkon vďaka výkonnému webhostingovému ovládaciemu panelu. Bezplatná licencia na DirectAdmin v cene – bez ďalších poplatkov.

DirectAdmin HostingDirectAdmin HostingDirectAdmin Hosting

Vaša webová stránka bude neuveriteľne rýchla

Bez ohľadu na to, aký druh online podnikania prevádzkujete, rýchly čas načítania je pre používateľský zážitok kľúčový. Naše VPS balíčky ponúkajú webový server OpenLiteSpeed, vyrovnávaciu pamäť LiteSpeed a databázy MariaDB, aby vaše stránky bežali maximálnou rýchlosťou. DirectAdmin je navyše nenáročný ovládací panel, takže nezaťaží zdroje vášho servera.

Vaša webová stránka bude neuveriteľne rýchla

Presuňte svoju webovú stránku s ľahkosťou

Chcete svoju stránku preniesť z iného DirectAdmin hostingu? Máme pre vás riešenie. Naše testy ukazujú, že prechod na DirectAdmin VPS hosting od Hostingeru môže zrýchliť stránku o 200 %. Na migráciu je potrebných len niekoľko krokov a nespôsobuje žiadne prestoje.

Presuňte svoju webovú stránku s ľahkosťou

Ušetrite s bezplatnou licenciou na DirectAdmin

U iných poskytovateľov hostingu si musíte licenciu na DirectAdmin zakúpiť samostatne. V Hostingeri je ovládací panel už súčasťou všetkých VPS účtov zadarmo, čo ponúka vyššiu hodnotu za vaše peniaze.

Ušetrite s bezplatnou licenciou na DirectAdmin

99.9 % záruka dostupnosti

Naše servery monitorujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sme zabezpečili, že vaša stránka bude vždy dostupná. DirectAdmin navyše disponuje funkciou automatickej obnovy po havárii, aby sa v prvom rade predišlo výpadkom.

99.9 % záruka dostupnosti

Funkcie DirectAdmin hostingu

OpenLiteSpeed a LiteSpeed Cache

OpenLiteSpeed je open-source verzia LiteSpeedu, najrýchlejšieho webového servera v odvetví. Zrýchlite doručovanie obsahu svojho webu zapnutím modulu LiteSpeed Cache alebo CMS pluginu. Niekoľkými kliknutiami prejdite na LiteSpeed a ešte viac zvýšte výkon.

Balíčky pre predajcov

Ak podnikáte v oblasti vývoja webových stránok, DirectAdmin umožňuje vytvárať predajné účty na hosting webových stránok klientov. Nie je potrebné konfigurovať funkciu účtu od začiatku – stačí vybrať preddefinovaný balíček pre predajcov a všetko je pripravené.

Ukladanie viacerých objektov do vyrovnávacej pamäte

Naše DirectAdmin VPS balíčky podporujú integráciu ukladania objektov do vyrovnávacej pamäte prostredníctvom Redis, Memcached alebo LiteSpeed Memcached (LSMCD). Táto funkcia zrýchli vaše webové stránky tým, že výsledky databázových dopytov sa budú obsluhovať z vyrovnávacej pamäte namiesto odosielania viacerých požiadaviek do databázy.

Automatické zálohovanie a jednoduchá obnova

Všetky naše služby VPS hostingu sú vybavené týždenným alebo denným zálohovaním, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť vašich údajov. Na obnovenie predchádzajúcej iterácie potrebné len jedno kliknutie. Máte súbory stránky uložené vo vzdialenom SFTP/FTP alebo na inom hostingu? Môžeme ich pre vás presunúť.

HTTP/3 s protokolom QUIC

OpenLiteSpeed podporuje najnovšiu HTTP technológiu pre zvýšenie výkonu. Zníži latenciu siete, vytvorí rýchlejšie spojenia počas podávania TLS správ a ponúkne komplexnejšie šifrovanie, aby sa zabránilo kybernetickým útokom.

Vyhradená IP adresa

Vo všetkých službách VPS hostingu ponúkame vyhradené IP adresy, aby sme vám ponúkli väčšiu kontrolu a flexibilitu nad konfiguráciou vášho servera. To Vám tiež poskytne priamy prístup na vaše stránky cez FTP, lepšiu reputáciu názvu vašej domény a vyšší výkon a bezpečnosť.

Výkonné balíčky DirectAdmin VPS hostingu

Funkcie balíčka
vCPU
Pamäť (RAM)
SSD úložný priestor
Multi-Core Geekbench skóre
Šírka pásma
Limit inód
1 Snímka
Týždenné zálohovanie
Vyhradená IP adresa
Plný root prístup
Pripojenie 100 Mb/s
Podpora IPV4 & IPV6
Podpora 24/7

VPS 1

VPS 1

3,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 jadro
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

8,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 jadrá
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 4

VPS 4

15,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 jadrá
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

23,95 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jadier
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

32,99 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 jadier
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 8

VPS 8

65,99 €/mes.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 jadier
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

Všetky naše VPS balíčky sú založené na virtualizačnej technológii OVZ.

Vyberte si najbližšie dátové centrum

Vaša stránka sa bude načítavať bezkonkurenčne rýchlo bez ohľadu na to, kde sa návštevníci nachádzajú. Naša sieť dátových centier tretej úrovne je rozmiestnená po celom svete a ponúka mimoriadne nízku latenciu a rýchle doručovanie obsahu.

Aké umiestnenia dátových centier sú k dispozícii?

Často kladené otázky o DirectAdmin VPS hostingu

Nájdite odpovede na najčastejšie kladené otázky o DirectAdmin VPS Hostingu.

DirectAdmin je ovládací panel pre webhosting založený na Linuxe, ktorý vlastní spoločnosť JBMC Software. Jeho používateľsky prívetivé rozhranie uľahčuje správu VPS začiatočníkom aj pokročilým používateľom.

Najdôležitejšie je, že DirectAdmin je nenáročný, pretože spotrebuje oveľa menej prostriedkov ako iné známe ovládacie panely. V kombinácii s technológiou LiteSpeed bude vaša stránka fungovať na našom VPS oveľa rýchlejšie.

DirectAdmin má tiež tri úrovne prístupu používateľov – administrátor, predajca a používateľ. Vďaka tejto funkcii je webhostingový ovládací panel obľúbený medzi majiteľmi firiem a agentúrami, ktoré pre svojich klientov spravujú viacero webových stránok.

Ak sa chcete prihlásiť do DirectAdmin, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Uistite sa, že máte od svojho hostiteľa prihlasovacie údaje do DirectAdmin. Na Hostingeri môžete prejsť na ovládací panel svojho VPS účtu a vybrať kartu Operačný systém. Tam nájdete svoje používateľské meno a heslo.
 • Otvorte novú kartu a zadajte http://your-vps-ip-address:2222. Napríklad http://111.11.1.111:2222.
 • Zadajte prihlasovacie údaje uvedené na ovládacom paneli. Stlačte Prihlásiť sa.
 • To je všetko – teraz ste úspešne vstúpili do ovládacieho panela.

  Okrem zaplatenia za webhosting si zvyčajne musíte zaobstarať aj platenú licenciu na používanie služby DirectAdmin. Cena začína od 2 $/mesiac a na výber sú tri balíčky – Personal, Lite a Standard.

  Na rozdiel od väčšiny poskytovateľov hostingu, Hostinger ponúka DirectAdmin zadarmo. Okrem toho sú naše hostingové služby DirectAdmin bez rizika, pretože sa na všetky vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

  cPanel aj DirectAdmin sú ovládacie panely založené na Linuxe s rôznymi pokročilými funkciami, ktoré vám pomôžu spravovať váš webhosting. Tu sú rozdiely medzi nimi:

 • Rozhranie. Používanie cPanelu aj DirectAdminu je jednoduché, ale ovládací panel cPanel má viac nastavení a možností konfigurácie. Mnohí odborníci ho považujú za oveľa prívetivejší pre začiatočníkov, zatiaľ čo DirectAdmin je vhodnejší pre pokročilých používateľov.
 • Využitie zdrojov. DirectAdmin zaberá oveľa menej miesta na disku a pamäte ako cPanel, čo je nevyhnutné zvážiť, ak chcete optimalizovať výkon svojich stránok. cPanel však ponúka viac zabudovaných funkcií a integrácií tretích strán.
 • Správa prístupu. V aplikácii DirectAdmin môžete spravovať administrátorské, používateľské a predajné účty v rámci toho istého ovládacieho panela. Ak to chcete urobiť v cPaneli, musíte prechádzať medzi ním a WHM, čo môže byť menej pohodlné.
 • Licencia. V našich VPS balíčkoch je DirectAdmin zahrnutý zadarmo, ale cPanel a WHM nie. Budete si musieť zakúpiť samostatnú licenciu, ktorej cena začína od 15,99 $/mesiac. Hostinger však ponúka aj špecializované balíčky zdieľaného hostingu s cPanelom.
 • Migrácia vašich webových stránok na náš DirectAdmin VPS je jednoduchá. Stačí postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 • V ovládacom paneli aktuálneho hostingu vytvorte zálohu svojej stránky. Nezabudnite premenovať súbor na používateľské meno, ktoré používate u poskytovateľa hostingu.
 • Prejdite do nového ovládacieho panela DirectAdmin. Zadajte FTP údaje svojho predchádzajúceho poskytovateľa webhostingu a obnovte vytvorenú zálohu.
 • Presmerujte svoju doménu na nové konto DirectAdmin hostingu.
 • Podrobné pokyny nájdete v tomto návode na migráciu stránky na účet DirectAdmin VPS od Hostingeru. Náš tím nepretržitej zákazníckej podpory vám rád pomôže, ak narazíte na akékoľvek problémy.